1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Banyo tıkanıklığı açma diye merak edilen, banyo tıkanıklığının nasıl meydana geldiği midir, yoksa tıkanan banyonun nasıl açıldığı mıdır? Aslında her ikisi de merak konusu olagelmiştir. Banyo gideri tıkanık ise banyo giderinden su çıkması ve banyo giderinden su gitmiyor geri taşıyor durumu ortaya çıkacaktır. Banyo tıkanıklığı açma yöntemleri içerisinde cihazla tıkanıklık açma elbette en önemli noktadır.

Banyo giderine atılan yabancı cisim nedeni ile banyo giderinden su çıkması ile banyo gideri tıkanıklığı problemi oluşur. Tıkanan banyo giderini açmak ve banyo tıkanıklığı açılması için banyo gideri açma yöntemleri, mesela,  banyo tıkanıklık açma teli ile yapılan uğraşlar boşa gidebilir. Banyo gideri taşıyor, banyo giderinden su gelmesi gibi durumlarda güvenilir tıkanıklık açma firmasını arayın kafanız rahat olsun. Banyoda küvet banyo tıkanıklığı açma ve klozet tıkanıklığı açma profesyonelce yapılacağından emin olabilirsiniz.

Banyo tıkanıklığı denince aslında aklımıza banyo gider borularının suyu çekmemesi sonucu banyo su giderinin tıkanması gelir. Su gitmeyince yani tıkanıklık olunca, maalesef su geri dönüp ya banyo süzgecinden, ya lavabodan, ya da klozetten çıkacaktır. Bu durumun önüne geçmek içinde boruyu tıkayan her ne ise borulara ve etrafa zarar vermeden ortadan kaldırılmasıdır. Banyo gideri taşıyor, banyo giderinden su gelmesi ile ilgili ihtiyaç olması halinde profesyonel banyo tıkanıklığı açma yöntemleri ile sorun çözülmelidir. Tıkanan gider borusu açma uygulaması yapılmaz ise banyo gideri taşıyor sorunu devam eder.

Banyo tıkanıklığı açma ve cihazla tıkanıklık açma nasıl yapılır?

Yağlanmış ve kıl tüyle tıkanmış gider borusu açma işi için yani banyo tıkanıklığı açma yöntemleri içerisinde robot ve usta ikilisi olmalıdır. Banyo giderleri tıkandığında genelde banyo lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusu banyo gideri açma teli ile bu iş çözülür şeklinde cevap bulur.

Gider açıcı ile kılavuz tel banyo gideri açma boşa uğraş olabilir. Bu yöntemler her tıkanıklık için yani tıkalı lavabo açma, lavabo gider borusu açma her zaman olmaz. İlerlemiş tıkanıklık olduğunda robotla tıkanıklık açma uygulaması şarttır. Tıkalı banyoyu açmak için evde uğraş vermek çoğu durumda zaman kaybından öteye geçmediği gibi yeni sorunların ortaya çıkmasına da sebebiyet verebilir. Bu nokta atlanmadan eğer kendiniz müdahale edecekseniz de mutlaka dikkatli davranmalısınız. Hırs yapıp pimaş borularına sert cisimlerle vurmadan, pimaşların kırılmasına sebebiyet vermeden tıkanıklığı açmaya çalışmalısınız.

Profesyonel tıkanıklık açma yöntemleri arasında en bilindik ve kullanılan, robotla kırma dökme olmadan tıkanıklık açma uygulamasıdır. Duş alırken banyo giderinde su birikiyor ise küvet ve duşa kabin gider tıkanması yaşıyorsanız çözümü kolay. Tıkanan giderlere gönderilen tıkanıklık robotunun yayı uzun, esnek ve sağlamdır. Bu sayede hem zor tıkanıklıklar pimaşlara zarar vermeden açılır, hemde uzun mesafelerde yay uzadıkça itme kuvvetinden bir şey kaybedilmez. Robotla kırmadan banyo tıkanıklığı açma, tıkalı banyo gideri açma ustaları bu sorunu kısa sürede çözer.

Banyo Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Banyo Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık açılırken tıkanan gider boru çapına ve tıkanıklık gider türüne göre yay ucuna açma aparatı destekleyici uçlar takılır. Bu sayede en zor tıkanıklıklar bile kırma dökme olmadan, zaman kaybı yaşanmadan açılır.

  • Tıkalı gider robotla açılır. Tıkalı gider açıldıktan sonra da gerekli görüldüğü takdirde kamera ile pimaş içi son hali görüntülenir.
  • Kırma dökme olmadan, etrafta kötü kokular oluşmadan, görüntü kirliliği oluşmadan tıkanıklık açılır.
  • Tıkanıklık açma yayı boru çapına uygun kullanıldığı için borularda deforme olma durumu olmaz.
  • Banyo tıkanıklığı açılırken ek masraf çıkarmadan, sürpriz fiyatlarla karşılaşmadan tıkanıklık açılır.

Banyo giderinde su gitmiyor mu, duş alırken su birikmesi mi oluyor, kameralı robot cihazlarla tıkanıklık açma hizmetimiz ile yanınızdayız. Uzmanlar Tesisattan duşa kabin banyo gideri açma, duşa kabin ve küvet gider tıkanıklığı ve banyo tıkanıklığı açma için destek alın. Sirke ve karbonatla lavabo açma yerine profesyonel  banyo gideri açma teknikleri ile tıkalı gideri açalım.

Gider tıkanıklığı açma ve banyo tıkanıklığı açma fiyatları

Tıkanan gider açılmadan fiyat verilirken nerenin tıkandığı tam olarak belirlenip ona göre banyo gideri açma fiyat verilir ise daha isabetli olacaktır. Banyo gideri taşıyor ise banyo giderinden su gelmesi oluyor ise tıkalı banyo gideri nasıl açılır, banyo gideri nasıl açılır soruları kafanızı meşgul edecektir. Uygun fiyat ve hizmet garantisi veren bir yer bulup tıkanıklığı açtırmak isterseniz Uzmanlar Tesisatı arayın.

Tıkanıklık fiyatları 150 TL ‘den başlamakta olup, fiyat araştırması yaptığınızda mutlaka tıkanıklık açma yöntemini sorun. Fiyat karşılaştırmasının sağlıklı olması için kim nasıl tıkanıklık açıyor ve ne fiyat verdi diye karşılaştırma yapın. Lavabo açıcı, pimaş açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider açma, gider tıkanıklığı açma, tıkalı boru açma şeklindeki ifadeler çözüme yönelik ifadelerdir. Fakat bu uygulamaların fiyatı kadar nasıl yapıldığı da önemlidir. Banyo gideri taşıyor ise veya duşakabin gideri açma için yardıma ihtiyacınız var ise bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Banyo tıkanıklığı açma uygulaması profesyonel cihazlarla yapılarak kalıcı kesin çözüm sunulur.