1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Gider Tıkanıklığı Açma, çoğu zaman evde kendi çabamızla yapılabilecek bir uygulama olmamıştır. Tıkanıklık açma, lavabo açıcı ile yapıldığında her zaman sonuç alınamaz. Eski binalarda gider tıkanıklığı daha fazla olduğu için sirke ve karbonatla gider açmak sonuç vermez. Mutfak lavabosu tıkanıklığı, gider boruları tıkanıklığı için önce evdeki imkanlarla tıkanıklık açılmaya çalışılır. Banyo pis su gideri açma, su taşan lavabo açma  işi içinde kimyasal tıkanıklık açıcı ve tıkanıklık açıcı ile boru açma açma denenir.

Evde ufak tefek tıkanıklıklar olduğunda evde müdahale etmişinizdir ve bunda da başarılı olmuşunuzdur. İleri düzeyde bir tıkanıklık yaşandığında bu müdahaleler, sonucu kötü biten, maliyet oluşturan durumlarda olmuştur. Tıkalı gider borusu açma,  tıkalı lavabo gider borusu açma işini bilinçli yapmak önemlidir.

Lavabo açma gider açma, lavabo borusu açma ve tıkalı gider borusu açmanın kolay lavabo açma yöntemleri elbette vardır. Lavabo tıkandı su gitmiyor, karbonat ve sirke ile lavabo tıkanıklığı açma veya lavabo açıcı kostik ile tıkanıklık açma ile basit tıkalı boru açma işe yarar mı? Tıkalı gider açma aparatı ile tuvalet gider açma sorunu çözer mi gibi sorular sıkça sorulmaktadır.

Gider Tıkanıklığı Açma Nasıl Yapılır?

Banyo gider tıkanıklığı açma, robotla gider tıkanıklığı açma ve  lavabo gider borusu açma için seçilecek doğru yol sorunsuz çözümü getirir. Banyo gideri açma teknikleri tam bu noktada ön palana çıkmakta ve sizi büyük bir dertten kurtarma açısından da önemlidir.

Lavabo tıkandı su gitmiyor ve sizde tıkalı boru açma yöntemleri ile ilgili bilginiz yok ise tıkanıklığı açmaya çalışmanız ne kadar isabetli olur. Kolay yollarla lavabo açma, tıkalı gider borusu açma ve kırmadan gider tıkanıklığı açma işi tıkanan gider borusu nasıl açılır sorusuna verilen doğru cevapla mümkündür.

Mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor ise lavabo gider borusundan gelen koku kaynağını tahmin edebilirsiniz. Apartman gider borusu tıkalı, tuvalet gideri açma işi ana hat tıkanıklık açma ve banyo tıkanıklığı açma yöntemleri ile açılabilir.

Gider Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Gider Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Beton zemin altında olan pimaşlarda oluşacak tıkanıklığın açılması için eski yöntemler kullanılacak olsa kırma dökme yapılması gerekirdi.

  • Pimaş gider tıkanıklığı için günümüzde tasarlanmış, imal edilmiş elektronik cihazlar sayesinde bu imkansız gibi görünen tesisat arızası etrafı kırmaya gerek kalmadan açılır. Pimaş gider borusunda hareket kabiliyeti olan tıkanıklık açma robotu ile tıkalı gider kısa sürede açılabilir.
  • Pimaş boru çapına göre tıkanıklık açma robotunun çelik ve esnek yayı olup, cihazda ki mekanizma ile ileri doğru dönerek itilir. Bu sayede tıkanıklık nedeni sert bir cisim ise bu cismi iterek rögara gönderir.
  • Yok eğer yumuşak bez tarzı bir şey ile yaya bu şeyi kendine sarıp tesisat dışına çıkarır. Tıkanıklık sebebi olan şey pimaş borusundan çıkarıldıktan sonra bol su dökülerek giderin çekip çekmediği kontrol edilir.

Tıkanıklık makine ile tam olarak açıldıktan sonra suyun çok hızlı bir şekilde giderden gittiğini görürsünüz. Tıkanıklık robotu olmamış olsa gözümüzde çokça büyüttüğümüz bu durum gerçekten büyük sorundur. Oysa teknolojik imkanlar sayesinde çok büyük sorun gibi görünen şey çok sıradan bir sorun halini almaktadır.

Robot ve kamera ile uzman tesisatçılar kırmadan robotla tıkanıklığı açar, tuvalet tıkanıklığı açma hiç bu kadar kolay olmamıştı. Gider tıkanıklık açma yanında, mutfak gider borusu nasıl temizlenir hususunda da yardımcı olmaktayız.

Eski Binalarda Gider Tıkanıklığı Neden Daha Fazla Yaşanır?

Öncelikle, gider borusuna yabancı madde atılmamalıdır ancak gidere istenmeyen şeyler atılır ise tuvalet lavabo gider borusunu garantili açan firma doğru seçilmelidir.

  • Pimaş borusuna atılan yabancı cisimler evde yaşanan lavabo tıkanıklığı oluşmasına ve pimaş gider tıkanıklığı açma uygulamasını gerekli kılar.
  • Eski binalardaki pis su gider borularının içi çok kirlenmiş ve boru çapı daralmıştır.
  • İçinde fazlaca atık bulunduran ve boru yüzeyinde ki bu kirli tabaka her atığı kendinde tutabilir. Çünkü yapışkan bir hal almıştır.
  • Pis suyun rögara gittiği bu hatta atılan ıslak mendil, tuvalet kağıdı, bez, poşet gibi yabancı maddeler pimaş tesisatını tıkamaktadır.
  • Genelde atılan bu yabancı cisimler pimaş bağlantı yerleri olan dirsek, çatal olan yerlerde tıkanıklığa neden olmaktadır.

Dışarıdan çıplak gözle göremediğimiz, normal şartlarda bu noktalara erişmenin imkansız olduğu bir durumda tıkanıklık nasıl açılmalıdır.

Gider Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Teknolojik cihazları bulunduran tesisatçı hem tesisat arızalarını kısa sürede çözecek hem de uygun fiyatla hizmet sunacaktır. Gider tıkanıklığı nasıl açılır, tıkanan gider borusu açma, pimaş gider tıkanıklığı açma, en ucuz gider borusu tıkanıklığı açma, İstanbul tuvalet lavabo gider tıkanıklığı açma ile mümkündür.

Tıkanan boru açma, gider açma teknikleri cihazlar sayesinde ileri seviyededir. Sunduğu hizmet maliyeti de uygun olunca hem kaliteli hem uygun durumu ortaya çıkacak ve tercih edilir duruma gelecektir. Bu sayede hem müşteri memnun olacak hemde tesisatçı memnun olacaktır. Pimaş gider tıkanıklığı açma fiyatları 150 TL den başlayan fiyatlarla bu hizmet sunulmaktadır.

Tuvalet lavabo gider tıkanıklığı açma işi doğru tıkalı lavabo gider açma yöntemleri ile yapılırsa ödeyeceğiniz para da o kadar az olur. İstanbul tıkanıklık açma ustası, kanal logar gideri açma ve pisuvar pimaş tıkanıklığı açma işinde profesyonel çözümleri uygun fiyatla sunar.

İstanbul tuvalet tıkanıklığı gider tıkanıklığı açma servisi tıkanıklık açma uygulamasını robotlu cihazlarla yapar. Tıkalı gider açma aparatı, tıkalı boru açma kimyasalı ve tıkalı boru açma teli evde kendi başımıza ürettiğimiz çözümlerde kullandığımız araçlardır. Gider tıkanıklığı açma işinde çoğu zaman evdeki yöntemler işe yaramaz.