1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kırmadan tıkanıklık açma uygulamasında temel iki esas vardır. Birincisi usta unsuru, ikincisi tıkanıklık açmada kullanılan makine unsurudur. Biri olmaz ise diğer işe yaramaz ve tıkanıklık kırma dökme olmadan açılamaz.

Robotla tıkanıklık açılır ise kırmadan tıkanıklık açma işlemi yapılmış olur. Boru tıkanıklığı açma işi, duvar veya beton zemin içinde bulunan ulaşılması zor olan boru tıkanıklığı açma işidir. Tuvalet tıkanık veya lavabo tıkanık fark etmez robotla her iki tıkalı gider de açılır. Kameralı gider açma yöntemi de tıkalı boru açma işinin bir aşamasıdır.

Kırmadan tıkanıklık açma profesyonel bir uygulama olup, pimaş boru içerisinde tıkanıklığa neden olan şeyler makine yardımı ile tesisat dışına çıkarılır. Tıkanıklık açma makinesi ile tıkanıklık açma robotu aynı cihazı ifade eder. Kırmadan tıkanmış pimaş açma, kırmadan robotla tıkanıklık açma ve gider açma kolayca yapılır. Robotla tıkanıklık açma, gider açma, tuvalet tıkanıklığı açma ve pimaş açma teknolojik makineler ile yapıldığı unutulmamalıdır.

Kırmadan banyo pimaş tıkanıklık açma, tıkanmış pimaş açma ve kırmadan robotlu sistemle tıkanıklık açma yöntemleri önemsenmelidir. Çünkü, tıkalı gider nasıl açılır sorusuna en hızlı ve en etkili müdahale bu şekilde yapılır.

Kırmadan Tıkanıklık Açma ve Boru Tıkanıklığı Açma

Tıkalı gider açma durumunun ortaya çıkmasındaki ana neden giderlere atılan yabancı cisimlerdir. Tuvalet kağıdı çöp yerine klozete atılıyor ise, ıslak mendil çöp yerine klozete atılıyor ise elbet bir gün bu gider tıkanacaktır. Pimaş boru çapları genelde büyük tutulur ki tıkanma olmasın sorun yaşanmasın. Siz pimaş borularına çöpe atılması gereken şeyi atarsanız boru çapı neylesin. Çöp kutusunu bile boşaltmazsanız bir gün gelecek dolacak eğer boşaltılmaz ise de etrafa çöpler saçılacaktır. Pimaş gider hattını çöp kutusu gibi kullanırsanız gün gelir pis sular giderlerden geri taşar ve pis sular etrafa akar.

Robotla kırmadan tıkanıklık açma uygulamasına ihtiyaç duymamak için pimaş gider borularını çöp atmayınız. Peki bunca uyarılara rağmen özellikle ortak kullanım alanlarında bu uyarılara uyulmamaktadır. Peki tıkanıklık bir şekilde yaşandı ise ne yapmalısınız?

Evde kendi çabanızla tıkanıklığı açmaya çalışırsanız dikkatli ve yavaşça borulara müdahale edin. Sert cisimlerle borulara vurup ta boruları kırmayın. Eğer borulara zarar verirseniz arıza bir iken iki olacaktır. İstanbul tıkanıklık açma servisi tıkanıklığı açma pimaş açma uygulaması ile pratik bir şekilde yapar. Tıkanıklık açma makinesi ile mutfak tıkanıklık açma ve tuvalet tıkanıklığı açma kırma dökme yapılmadan çözüme kavuşur.

Kırmadan Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

En iyisi pimaş tıkanıklık açma uygulamasını tıkanıklık açma robotu ile yapan profesyonel tesisatçı çağırın. Çağırdığınız tesisatçının tıkanıklık açma robotu ve uzun piamş tesisatında tıkanıklık açma yayı bulunmaktadır. Boru çapına uygun tıkanıklık açma esnek, dayanıklıdır. Pimaş boru tesisatına dönerek gider ve dönerek geri çekilir. Sert bir cisim tıkanıklığa neden olur ise onu rögara iterek tıkanıklığı açar. Yok eğer cisim yumuşak ise yay bunu kendine sararak tesisat dışına çıkarır.

Tıkanıklık Açma Robotu ile Kırmadan Tıkanıklık Açma Fiyatları

Pimaş tıkanıklığı için ücret sorduğunuzda size hangi hattın tıkandığı yan, tıkanıklık klozette mi, banyodaki lavaboda mı, mutfak lavabosunda mı diye sorulur. Bu sorulan soruya alınan  yanıta göre ücret verilir. Ortalama fiyat  TL den başlar ve tıkanıklık çeşidini ve zorluk derecesine göre artar. Kırmadan Tıkanıklık Açma ücretleri için profesyonel tesisatçılar her daim uygun verecektir. Kırmadan makine ile gider tıkanıklığı açma, kırmadan banyo pimaş açma, kırmadan tuvalet boru açma, uygun fiyatla garantili % 100 çözüm.

tıkanıklık açma robotu veya tıkanıklık açma makinesi diye bilinen bu elektronik cihazlar ile tuvalet tıkanıklığı açma, tuvalet açma çok kolay bir hal almıştır. Çözümü kolay olunca kırma dökme olmadan tadilata gerek kalmadan uygun fiyatlarla kırmadan tıkanıklık açılır.