1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Lavabo Tıkanıklığı açma işlemini çoğu zaman lavabo pompalama yolu ile çözeriz. Pompalama işe yaramadığında nalburdan kimyasal alıp lavaboya döker tıkanıklığı açmaya çalışırız. Tıkanıklık açmaya çalıştığımızda normalden farklı bir şeyler var ise bunu anladığımızda çok zorlamadan profesyonel tıkanıklık açma servisini çağırın. Zira inat edip tıkanıklığı sert cisimlerle açmak isterken pimaşlara zarar verebilirsiniz.

Lavabo ve tuvalet gideri tıkandığında kullanılan karbonat sirke karışımı lavabo açmak için yeterli bir karışım mı tartışılır. Evde pompalama lavabo tıkanıklığını açmada kullanılır ancak bu da basit tıkanıklık sorunları için çözüm olur. Yine evde tıkanan lavabo veya tıkalı su gider pimaş boru açma işi sirke ve tuz ile lavabo açma yönteminde de başarı ihtimali düşüktür.

Tıkanan lavaboyu en doğal yolla nasıl açarım, sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığı açma yapılır mı? Lavabo açıcı, lavabo tıkanıklığı açma sirke karbonat kullanılır mı? Burada önemli olan tıkanıklığın hangi aşamada olduğudur. Tıkanıklık ilerlemiş ise doğal yöntemler çok işe yaramayacaktır. Mutfak lavabo tıkandı ya da kırmadan lavabo tıkanıklık açma için de organik yollar denenebilir. Lavaboların tıkanıklığını açmak, lavabo borusu tıkanıklığı açmak için bilinen sirke ve tuz ile lavabo tıkanıklığı açma her zaman işe yaramaz. Farklı bir açıdan bakacak olursak; bu yöntemler bakım için kullanılır ise tıkanıklık olma ihtimali düşer.

Tıkanmış lavabo ve küvet giderini açmak için, mutfak lavabosu tıkanıklığını açan tesisatçı tıkanıklık açma robotu kullanır. İşin özeti lavabo tıkanıklığına neden olan şey çıkarılmadıkça tıkanıklık açılmayacaktır

Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır ve tıkanmış lavabo  açma yöntemleri

Lavabo tıkandı su gitmiyor, lavabo tıkanıklığı açmanın teknikleri ve lavabo tıkanıklık açmada kesin çözüm var mıdır? Lavabo tıkanıklığını açmak için ilkel yöntemler kullanmak yerine bu arıza için tasarlanmış teknolojik makineler yardımı ile tıkanıklığı açtırın. Tıkalı gider suyu çekmez ve geri verir bu duruma katlanmak çok uzun süreli olamayacağı için lavabo gider tıkanıklığının açılması her açıdan fayda sağlar. Etraf kirlenmez, görüntü kirliliği oluşmaz ve hayatınızın akışı bozulmaz.

Lavabo Tıkanıklığı | Uzmanlar Tesisat

Lavabo Tıkanıklığı | Uzmanlar Tesisat

Lavabo gider tıkanıklığı neyle açılır, lavabo tıkanıklık nasıl açılır konusu hep merak konusu olmuştur. Lavabo tıkanıklığı tıkanıklık açma makinesinin çelik esnek yayı gidere gönderilir. Giderde tıkanıklığın olduğu yere kadar ilerler. Tıkalı yere geldiğinde, tıkanıklık sebebi sert bir cisim ise rögara iterek tıkanıklığı açar. Eğer tıkanıklık sebebi yumuşak ıslak mendil tarzı bir şey ise yaya bunu kendine sarıp tesisat dışına çıkarır. Tıkanıklık tam olarak açılana kadar bu uygulama yapılır.

Tıkanıklığın açılıp açılmadığını kontrol etmek için gidere bol su dökülerek suyun geri taşıp taşmadığına bakılır. Eğer su hızlı bir şekilde gidiyor ise tıkanıklık açılmıştır. Gerek görüldüğü takdirde tıkalı gider açıldıktan sonra kamera ile görüntüleme yapılarak tıkalı giderde eğim sorunu olup olmadığına da bakılır. Eğer tıkanan giderde eğim sorunu var ise her daim tıkanıklık yaşanacaktır. Tıkanıklığın sık sık oluşmaması için pimaş giderindeki eğim sorunu hattın değişmesi ile giderilmelidir. Pimaş hattında eğim demek, pis suyun sürekli borularda kalması demek, atılan yabancı cisimlerin buralarda tutunup kalmasının daha kolay olması demektir. Pimaşlarda ki eğim sorunundan kurtulursanız sürekli yaşayacağınız tıkanıklık sorunundan da kurtulursunuz.

Tıkanmış Lavabo Açma ve Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Tıkalı giderin çeşidi ve tıkanıklığın bodrum katta mı yoksa üst katlarda mı olduğu fiyatı belirleyen temel unsurlardır. Lavabo tıkanıklığı bodrum katta ise rögara giden hattında tıkalı olması olasılığı yüksek olup tıkanıklığın açılması zor olacaktır. Bu durum fiyata da yansıyacak olup bu açıdan burada oluşan lavabo tıkanıklık açma fiyatı daha yüksek olacaktır. 4. katta oluşan lavabo gider tıkanıklığı ise lavabo hattında oluşan tıkanıklık demek olup açılması daha kolay ve hızlı olacaktır. Burada durum daha iyi anlaşılsın diye bu örneklemeleri yaptım, istisnai durumların olduğu da sahada görülmüştür. Lavabo tıkanıklık açma fiyatı üst katlar için 150 TL’dir. Bodrum katlar için fiyat bunun üstünde olabilir.

Tıkalı gider borusu nasıl açılır, tıkanan lavaboyu açmanın en kolay yolu, lavabo tıkanıklığı açmanın püf noktaları araştırması yapılır. Bunun yanında en can alıcı lavabo tıkanıklığı açma fiyatları şeklinde aramalarda çok kez yapılır. Uygun tıkanıklık açma fiyatları ile Uzmanlar Tesisat İstanbul’da hizmetinizdedir.