1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek temizliği fiyatlar ve kombi kalorifer temizliği, radyatör petek temizliği fiyatları ve kombi petek temizleme fiyatları ile ilgili araştırma yaptığınız vakit mutlaka karşılaştırmayı eşit şartlarda yapın. Yani, cihaz kullanılıyor mu, ilaç hangi marka kullanıyor, ne kadar sürede işi yapıyor, temizlik bittikten sonra tesisata koruyucu ilave ediyor mu?

Yani, kalorifer petek temizliği ne kadar sorusunu sorduktan sonra kalorifer petek temizleme nasıl yapılır sorusunu da sormalısınız. Kombi petek temizleme fiyatları araştırması yapılırken de nasıl yapıldığı sorusu yöneltilmelidir.

Eğer sadece fiyat sorup telefonu kapatırsanız yapacağınız seçim sadece fiyatla ilgili olacağından sağlıklı olmayacaktır. Karşılaştırma sağlık olmayınca, hizmet alacağınız kişide sağlıklı olmayacaktır. Sonuç cebinizden paranız çıktığı halde beklentileriniz karşılanmayacağından petekler ısınmayacak eskisi gibi sorun devam edecektir.

Kalorifer peteği temizlememe fiyatları ve radyatör petek temizliği fiyatları petek sayısına göre değişir. Petek temizleme fiyatları, petek cinsine göre de fiyatlar değişir bunu da ifade etmiş olalım.

Petek Temizliği Fiyatları ve Radyatör Petek Temizliği Fiyatları

Fiyatlama yapılırken, petek cinsi, petek sayısı bilgisine göre fiyatlama yapılır. Eski tip peteklerle yeni nesil peteklerin temizlik fiyatı aynı olmaz. Temizliği yapılacak yerde, Döküm petek mi, Alüminyum petek mi, Panel petek mi veya sistem yerden ısıtma tesisatı mı var. Bu durum netliğe kavuşturulduktan sonra petek sayısı da öğrenilerek fiyat verilir. Yerden ısıtma tesisatında ise metrekareye göre tesisat temizleme fiyatı verilir.

Petek Temizliği Fiyatları | Uzmanlar Tesisat

Petek Temizliği Fiyatları | Uzmanlar Tesisat

Panel Petek Temizliği Fiyatları – 2022

5 Adet Petek temizliği fiyatı 500 TL’dir. 5 petek sonrası her petek için 50 TL ek ücret alınır.

 • Cihaz Kullanılacak
 • İlaç Kullanılacak
 • Temizlik Süresi ortalama 1 saat – 1,5 Saat arası olmakla beraber tesisatın kirliliğine göre bu süre uzayabilir.

Döküm Petek Temizliği Fiyatları – 2022

5 Adet Petek temizliği fiyatı 500 TL’dir. 5 petek sonrası her petek için 80 TL ek ücret alınır.

 • Cihaz Kullanılacak
 • İlaç Kullanılacak
 • Temizlik Süresi ortalama 1,5 saat olmakla beraber tesisatın kirliliğine göre bu süre uzayabilir.

Alüminyum Petek Temizliği Fiyatları – 2019

5 Adet Petek temizliği fiyatı 500 TL’dir. 5 petek sonrası her petek için 80 TL ek ücret alınır.

 • Cihaz Kullanılacak
 • İlaç Kullanılacak
 • Temizlik Süresi ortalama 1,5 Saat olmakla beraber tesisatın kirliliğine göre bu süre uzayabilir.

Yerden Isıtma Tesisat Temizliği Fiyatları – 2022

100 Metre Kare Yerden Isıtma Tesisat Temizliği Fiyatı 600 TL’dir.

 • Cihaz Kullanılacak
 • İlaç Kullanılacak
 • Temizlik Süresi ortalama 1,5 – 2 saat olmakla beraber tesisatın kirliliğine göre bu süre uzayabilir.

Petek temizliğinin faydaları, petek temizliği ne zaman yapılır sorusu ile de ilişkilidir. Şöyle ki, kış ayına girmeden petekleri temizletirseniz çok daha büyük fayda elde edersiniz.

Petek Temizliği Fiyatında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Petek temizleme yorumlarına bakın ve kalorifer petek temizliği fiyatlarını karşılaştırın. Petek temizliği yaptıracağınız vakit fiyat araştırması yapmanız ne kadar doğal ise size sunulan fiyat içeriklerinde neler olduğunu karşılaştırmanız da o kadar doğaldır. Sadece fiyatları karşılaştırıp petek temizliği hizmeti almaya karar vermek yanlış karar ve yanlış hizmet almanıza sebep olabilir. Petek temizliği kaç para sorusunun yanında petek temizliği ne ile yapılmakta, nası yapılmakta ve ne kadar sürmektedir. Bu açıdan lütfen yukarıda belirttiğimiz hususları da sorgulayarak hizmet alın.

Kombi petek temizleme fiyatları İstanbul içinde verdiğimiz hizmet ile aldığımız ücret karşılaştırmasını yapın farkı görün. İstanbul petek temizleme Servisi Uzmanlar Tesisat en ekonomik radyatör petek temizleme fiyatları ile her zaman yanınızdadır. Petek temizliği fiyatları 2022 güncel fiyatlarımıza da baktığınızda bunu göreceksiniz. Sadece petek temizliği fiyatları ile hareket edip hizmet içeriğine bakmazsanız mağdur olabilirsiniz.

Petek temizliği fiyatları ve kombi kalorifer temizleme, 2022 kombi petek temizliği fiyatları, petek temizleme ücreti ve  güncel petek temizleme fiyatları için bize ulaşın.

Kalorifer peteği temizleme fiyatı, radyatör petek temizliği fiyatları, kombi petek temizleme fiyatı, Uzmanlar Tesisat petek temizleme Fiyatları için linke tıklayın.