Tesisatçı 461 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kameralı su tesisatçı, pimaş içi gösteren kamera ile su kaçak tespiti yapan kameralı su tesisat tamiri için en uygun tamir şeklini tespit eden tesisatçıdır. İstanbul’da cihazla kırmadan su kaçağı bulan, robotla kırmadan tıkanıklık açan, pimaş yıkama yapan profesyonel cihazlarla hizmet sunan su tesisatçısı her açıdan avantaj sunar. Kameralı su tesisatçısı, görüntülü su kaçağı bulma yöntemi ile  su kaçağı tespit ve tamiri yapar.

Su tesisatçısı çözüm sunarken başka sorunlara sebebiyet verecek çözüm yollarını kullanmamalı ve uygulayacağı yöntemin işe yarayıp yaramayacağını da tecrübe etmiş olmalıdır. Su kaçağı tespiti yapılacak ise su kaçağı için kameralı su tesisatı kaçak kontrolü ve akustik dinleme cihazı kullanılmalıdır.

Kameralı Su Tesisatçı Pimaş içi Gösteren Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatçısı su tesisatında hangi sorunlarla karşılaşmakta ve ne tür çözümler ile bu tesisat arızalarını çözmektedir. Bunu yaparken de kamera ile su kaçağı bulma, termal kamera ile su kaçağı tespiti ve dinleme su kaçağı arıza tespit cihazı ile uygulama yapmalıdır.

Su Kaçağı Tespiti:

Su tesisatında su kaçağı olması herkes için mağdur edici bir sorundur. Ama su kaçağı olması su tesisatı için normal karşılanmalıdır. Tesisatın borularında eskime, aşınma, yıpranma gibi etkenler bile su kaçağına yol açabilir. Çünkü borularda dolaşan su iğne deliği kadar yerden bile dışarıya sızabilir. Önceden kırarak, eve zarar verilerek yapılan su tesisatı kaçak kontrolü ve su kaçağı tespiti, yerini kameralı su tesisatı kaçak kontrolü işlemine bırakmıştır. Kameralı cihazla ve akustik su kaçağı dinleme cihazı ile  su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilebilir. Bu işlemde etrafı kırmaya, dökmeye gerek kalmaz. Oldukça kolay bir şekilde su kaçağı tespiti yapılabilir. Bu yüzden tesisatçınız Kameralı Su Tesisatçısı ise tesisat kaçaklarından korkmayın.

Kameralı Su Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Kameralı Su Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Tesisatınızda kaçak olduğunu görürseniz, bunun kontrol edilmesi için kameralı cihazla hizmet veren Kameralı Su Tesisatçısı ustasını çağırın. Ustalar cihazla su tesisatı kaçak kontrolü yapsın. Fayans kırmadan su kaçağı varsa tespit etsinler. Kameralı su tesisatı kaçak kontrolü için yeni yöntemlerle hizmet veren bir tesisatçıdan destek almanız gerekir. Özellikle pis su giderlerinde olan su kaçakları kameralı yöntemle rahatlıkla tespit edilebilir.

Tıkanıklık Açma:

Tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider açma işini robotla borulara zarar vermeden etrafı kırmadan açar. Kameralı Su Tesisatçısı tıkanıklığı açtıktan sonra da kamera ile boru içi görüntüleme yaparak son durumu net görür.

Pimaş Yıkama:

Giderlerde aşırı yağlanma olduğunda pimaş yıkama önerilir ve büyük faydalar sağlar. Mutfak  gideri yağlanmaya bağlı sürekli tıkanır. Bunun çözümü önce bu durumu Kameralı Su Tesisatçısı görüntüler ve kameralı tesisat tamiri için pimaş yıkama önerilir.

Kameralı ile Su Kaçak Tespiti Fiyatları

Kameralı su tesisatcısı fiyatları yapılan işe göre değişir ancak bir dairede görüntülenecek bir gider olduğunda bunun için 250 TL ücret talep edilir. Ana hat görüntüleme durumunda ise metraja göre fiyat verilir. Su kaçağı tespit cihazı ile su kaçak kontrolü yapacak ise buna göre fiyat verir. Sadece kamera ile görüntüleme yapacaksa fiyatı ona göre verir. Yapılacak işe göre fiyatlar farklılık gösterir. Kameralı su tesisatçı ile avantajlı fiyatlardan yararlanın.

Benzer Gönderiler: