Tesisatçı 574 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kameralı su tesisatçısı  ile kameralı su kaçağı tespiti, atık su tesisatı görüntüleme işini profesyonel uygulama ile yapar. Kameralı tesisatçısı atık su boru içinde görüntülü su kaçağı tespiti yaptığı için bir arızanın belirlenmesinde büyük kolaylık sağlamış olur. Kameralı su kaçağı uygulaması atık su gider borularında oluşan su kaçak tespiti için kullanılmaktadır.

Kameralı su tesisatçısı özellikle lavabo tıkandı, mutfak tıkandı ve gider tıkandı gibi şikayetlerde tıkanıklık, robotla açıldıktan sonra pimaş içi görüntüleme imkanı verir. Pis su sızıntısı var, klozet tıkandı, banyo süzgeci tıkandı gibi şikâyetleri olanlar için de büyük kolaylık sağlar. Kameralı pimaş görüntüleme yapılarak etrafa zarar vermeden sorun daha kolay tespit edilerek çözülür. Su kaçağını kırmadan kamera ile bulan kameralı su tesisatçıları firma bünyesinde çalışan tecrübeli ustalardır.

 Kameralı Su Tesisatçısı Atık Su Tesisatı Görüntüleme

Tesisatınızda olan gider tıkanıklığı, pis su kaçağı gibi sorunlarda kameralı su tesisatçısı çağırmanız daha iyi olacaktır. Tesisatçı etrafı kırmadan kamera ile pimaş görüntüleme yaparak tıkanıklığın nedenini, su kaçağının yerini kolayca tespit eder. Bu yüzden tesisatçınızın kamera kullanıp kullanmadığınız sorgulamalısınız. Evinize zarar gelmeden tesisattaki kaçakların, tıkanıklığın belirlenmesinde kamera kullanılması gerekir.

Kameralı su tesisatçısı arayanlar bunu hizmet alacakları tesisatçıya sorabilir. Tesisattaki pis su kaçağını, kanal tıkanıklığını nasıl bulacağını öğrenebilir. Eğer kameralı cihazla tespit yapıyor ise içiniz rahat olsun. Bu hem sorunun kaynağını öğrenmede hem de tesisat arızasının onarımında önemlidir. Evde başka tadilat yapmanıza engel olur. Firmamızdan da tesisatınızda kameralı pimaş görüntüleme yapılması için yardım alabilirsiniz.

Kameralı Su Tesisatçısı | Uzmanlar Tesisat

Kameralı Su Tesisatçısı | Uzmanlar Tesisat

  • Kamera ile tıkalı gider açıldıktan sonra pimaş içi görüntüleme yapılır. Bu sayede pimaş içerisinde en ulaşılmadık yerdeki arıza tespit edilmiş olur.
  • Kamera ile su kaçaklarında pimaş içi görüntüleme yapılıp, kamera ucu ile entegre çalışan dedektörle de zemin üzerinden tam yer tespiti yapılır.
  • Termal Kamera ile kalorifer tesisat kaçaklarında su kaçak tespiti yapılır. Termal kamera ile mobil boruların geçiş güzergahları tespit edilir.
  • Kamera ile tesisat arızalarında ulaşılamayan yerlerden görüntü alınır.
  • Kamera ile kayıp rögar yer tespiti yapılır sizde büyük maliyetlerden kurtulursunuz. Aksi takdirde uzun hatlar kırarak açılarak rögar yeri bulunur.
  • Kamera ile pimaşlarda eğim olup olmadığı görüntüleme yolu ile tespit edilir. Bu sayede asıl sorunun kaynağına inilerek kalıcı çözüm için gerekli olan yapılır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su tesisatçısı, kameralı cihazla su kaçağı tespiti ya da  kameralı su kaçağı tespiti işini uygun ücretle yapar. Su kaçağı tespiti ve tamiri, kırmadan su kaçağı tespiti en düşük maliyetle yapılmaya çalışılır. Bir dairede su kaçağını makine ile tespit etmek 250 TL den başlar.

Profesyonel çözüm her zaman daha uygun maliyet ile gerçekleşir. Kamera olmadan tesisat arızasını çözmeye çalışmak sizi hem maliyet açısından yıpratır hem de strese sokar. Ne ile karşılaşacağınız bilemez cebinizden çıkacak para ne kadar olacak, sorun ne zaman giderilecek bilmek neredeyse imkansızdır. Su tesisatı kaçak kontrolü yapan tesisatçı uygun fiyatla kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yaparak sizi tadilat derdinden kurtarır.

Benzer Gönderiler: