Tesisatçı 478 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tesisat arızaları ve sorunların giderilmesi için kırmadan tesisat tamiri yapan işinin ehli ustalara ihtiyacınız olur. En başından iletmiş olalım ki, kırmadan boru tamiri yapılamaz. Kırmadan tamir işleminde kimyasal ilaçlı tamir mümkündür, bu işlemde kalorifer boruları için geçerlidir. Kırmadan su borusu tamiri ya da su kaçağı tamiri temiz su tesisat boruları için geçerli değildir. Kırmadan su kaçak tespiti yapılır ancak tamir için kırma yapılması gereklidir.

Kırmadan dökmeden tesisat tamiri için teknolojik cihazlar ile kırmadan su kaçağı bulma yapılmalıdır. Kırmadan boru tamiri ancak ilaçlı tamir yapmak için kalorifer kaçağı uygulaması ile olur.  Kırmadan su kaçak tamiri demek ilaçlı kaçak olan borunun tamiri şeklinde olur. Yoksa kırmadan tesisat tamiri ifadesi anlamsız olur.

Yeni yöntemleri kullanan servislerle iletişime geçtiğinizde en hızlı çözüme ulaşabilirsiniz. Su kaçağı tespit cihazı ile su kaçağı tespiti yapılarak kırmadan su kaçağı tamiri de gerçekleşmiş olur. Su tesisatçısı, su kaçağı tespit cihazı ile su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma, , kırmadan su kaçağı tespiti yaptığı için sizin içi maliyette düşük olur.  Profesyonel tesisatçı, kırmadan su kaçağı tamiri, kırmadan dökmeden tesisat tamiri yaptığı gibi petek temizleme hizmetini de makine ile sunar.

Kırmadan Tesisat Tamiri Nedir?

Duvar kırmadan su tesisat tamiri, kırmadan su borusu tamiri, kırmadan pimaş tamiri, duvar kırmadan su tesisat tamiri denince vatandaş ne anlama geldiğini biliyor mu?

Kırmadan tesisat tamirinden benim anladığım 2 yöntem var.

  • Su Kaçağı Tespiti ile kırmadan su kaçağının olduğu yeri bulmak kırmadan kaçak su tespit cihazı ile gerçekleşir. Su kaçak cihazı, su arıza tespit cihazı ile noktasal bulunan su kaçağı borusunun tamiri için küçük bir yer açılarak tamirat yapılır.
  • Kalorifer tesisatında oluşan su kaçağı kimyasal ilaçlı uygulama yapılarak hiçbir yer açılmadan, etrafa zarar görmeden kapatılır.
Kırmadan Tesisat Tamiri | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan Tesisat Tamiri | Uzmanlar Tesisat

Şimdi biz 1. Yöntemi anlatarak işe başlamış olalım.

Günümüzde tesisat tamiri sırasında kurumsal firmalar kameralı su kaçağı tespiti yöntemi ve su tesisatı kaçak bulma modern alet ve cihazlar kullanmaktadır. Tesisatınızdaki herhangi bir arıza için kırmadan tesisat tamiri yapan servis ihtiyacınız olacaktır. Bir yandan tesisat tamiri yapılırken diğer yandan eviniz zarar görmesin. Kırmadan su kaçağı bulup, cihazla tesisat tamiri işleri yapan servislere ulaşmalısınız. Tesisat tamiri işleriniz için maliyetiniz yükselmesin. Evde ek tadilat yapmak zorunda kalmayın. Tesisatınızdaki tamir işleri bitince tadilatlarla uğraşmayın.

Garantili su kaçağı bulma, kameralı tesisat tamiri için işin ehline başvur Su sızıntısı tamiri, tesisat tamiri yapan pek çok servis bulabilirsiniz. Ancak kırmadan tesisat tamiri yapan servis İstanbul içinde ulaşmak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Özellikle tesisat kaçaklarında tespit ve tamir işlerinde fayansları kırmadan hizmet vermek çok önemlidir. Hem tesisat kaçağının yerini belirlemek hem de borunun tamir edilmesi sırasında evinizin zarar görmemesi gerekir. Servisimiz cihazla kaçak tespiti yaptığı için tesisata tamiri konforlu bir şekilde yapılmaktadır. Su kaçağı tespit ve kırmadan su kaçağı bulma, su tesisatı kaçak tespiti için reel yöntemler kullanılmalıdır.

2. yöntemi de aşağıda ki başlık altında daha detaylı anlatmaya çalışalım.

Kırmadan Tesisat Tamiri Nasıl Yapılır?

Kombi sonrası kalorifer tesisat borularında bir sızma olduğunda ne cihazla yer tespitinde gerek var ne de tamir için her hangi bir yerin açılmasına gerek var. Kalorifer kaçak uygulama kimyasalı kaçağın olduğu kalorifer tesisatına uygulandığında su sızıntısının olduğu yerde oksijenle birleşip borunun bir parçası haline gelerek su kaçağını kapatır. Bu uygulamada kaç adet su kaçağı var ise tamamı kapanır. Bu uygulama ve uzman tesisatçı tarafından doğru kimyasal ilaç kullanılarak ve uygulamanın doğru şekilde yapılması ile mümkündür. Su kaçağı tamir fiyatları bu uygulamalar ile çok daha uygun bir düzeye gelmiştir.

Benzer Gönderiler: