Tesisatçı 562 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Farklı esnaf gruplarına müşterileri tarafından sıkça Pazar Günü Açık mısınız? sorusu mutlaka gelir. Bu istek genellikle çalışan kişilerden ya da beklenmedik sorunlarla karşılaşan kişilerden gelir. Tesisat sektöründe de bu soruyla sıkça karşılaşılır. Pazar günü açık olan tesisatçı, hafta sonu açık tesisatçı bulmak zor olsa da bu günlerde çalışan tesisatçılar da vardır.

 Pazar Günü Açık mısınız | Hafta Son Açık mısınız?

Özellikle tesisat sektöründe arızaların ne zaman olacağı bilinemez. Müşteriler genellikle bu tür arızaların tatil günlerine denk geldiğini belirtirler. Bu yüzden her zaman destek aldıkları tesisatçıya Pazar günü açık mısınız diye sorarlar. Bunun dışında toplumda çoğu kişinin çalışan kesim olması nedeniyle bu tür tamirat ve bakım işlerini hafta sonu yaptırma isteğinin yaygın olması da bu sorunun sorulmasına neden oluyor. Tesisatta sorun olduğunda eğer tesisat arızası acil giderilmesi gereken bir arıza ise mutlaka bir tesisatçı bulma zorunluluğu doğar. Bu açıdan tesisatçılara pazar günü açık mısınız size ulaşabilir miyiz diye sorulur.

  • Temiz su tesisatında tıkanıklık olması durumunda musluklardan su akmaması acil giderilmesi gereken bir sorundur.
  • Klozet tıkandı evde misafir var eyvah günlerden pazar tıkanıklığı nasıl açarım durumu rahatsız edici bir durumdur.
  • Doğalgaz ocak fleksi gaz kaçırıyor ise bu durumda acil çözülmesi gereken bir tesisat arızasıdır.
  • Su borusu patladı ise acilen su tesisat boru tamiri yapılarak arıza giderilmelidir.
Pazar Günü Açık Mısınız? - Pazar günü çalışan tesisatçı

Pazar Günü Açık Mısınız?

Pazar Günü Açık Mısınız? – Nasıl Ulaşabilirim?

Bazı müşteriler her zaman temkinlidir. Hizmet aldıkları tesisatçıya Pazar günü açık mısınız, size nasıl ulaşabilirim diye sorarlar. Bu şekilde olası tesisat arızalarını, kalorifer arızalarını, petek ısınma sorunlarını zamanında çözmeyi, mağdur olmamayı amaçlarlar. Tesisatçının her zaman ulaşabilir olması, Pazar günü bile mağduriyetlerin önüne geçerek sizin mağduriyetinizi  giderebilecek şekilde hizmet vermesi önemlidir. Bu açıdan tesisatçının güvenilir ve ulaşılabilir olduğunu anlamak daha önce bu tesisatçı ile çalışmaktan geçer. Hiç tanımadığınız bir tesisatçıyı pazar günü araştırıp bulmak hayli zor olabilmektedir.

Günümüz dünyasında kurumsal tesisat firmaları ile çalışmak size bu açıdan avantaj sağlayabilir. Hizmet alacağınız zaman ulaşma kolay olur ve hizmet aldığınızda garantili hizmet alırsınız. Tesisat firmaları randevulu çalıştığı için tesisat servisinin ne zamana geleceğini de bilirsiniz. “Pazar Günü Açık mısınız” başlıklı yazımızı faydalı bulduysanız lütfen beğenin.

Benzer Gönderiler: