Tıkanıklık Açma 1171 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Etkili tuvalet tıkanıklığı açma, evde tıkanmış tuvalet açma işini pratik tuvalet gideri açma yöntemleri ile yapın. Tuvalete atılan kağıtlar ile ya da peçete ile tıkanan tuvalet gider borusunun açılması için ne yaparsınız. Bu atıkların buradan çıkarmaya mı uğraşırsınız ya da tesisatçı mı çağırırsınız.

Zemin altında kalan atık su gider pimaş borularının su gitmeyecek derecede tıkanması bizi düşündürür. Oysa ki, eski tarz tıkalı gider borusu açma yöntemlerinin yerini artık robotla tıkanıklık açma almıştır. Bu açıdan bakıldığında tıkanan tuvalet açma işini etrafı kırmadan boru zarar görmeden açılacağını bilinmelisiniz. Etkili tuvalet tıkanıklığı açma aslında sonuç odaklı ve kırma dökmenin olmadığı bir uygulamadır.

Etkili Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Hem uygulama biçimi ile hem de sonucu itibari ile tıkanan tuvaleti açma işini farklı yöntemler ile yaparız. Bu yöntemler evde tıkanıklık açma yapılırken robot olmadığı için farklıdır. Profesyonel tıkanıklık robotu ile tıkanıklık açılırken farklıdır. Etkili tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerinde ana unsur tuvalet tıkanıklığının tam olarak açılabilmesi ve borunun zarar görmemesidir.

Etkili Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Etkili Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

  • Evde kırmadan etkili tuvalet açma yöntemi pompa ile tuvalet tıkanıklığı açmadır. O an için en etkili tuvalet açıcı yöntem olarak görülebilir.
  • İkinci yöntem doğal yöntemle evde etkili tıkanmış tuvalet açma yöntemidir. Gidere kimyasal açıcı ile müdahale etmek şeklindedir.
  • Evde tıkanan tuvalet nasıl açılır alaturka tuvalet tıkanıklığı açma işi nasıl yapılır? Tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı en kolay olandır. Tuvalet açma sıvısını yani kimyasalını üzerinde kullanma şekline dikkat edip bu şekilde kullanmaya özen gösterin. Eğer kimyasal açıcı üzerinde kullanım şartlarına uyulur ise bir sıkıntı yaşamadan sonuç alınabilir.
  • Son ve etkili olan etkili tuvalet tıkanıklığı açma ise tesisatçıların robotlu kameralı sistem ile tıkanıklığın açılması şeklindedir.

Robotla Kırmadan Tıkanıklık Açma Yöntemi

Tıkanan tuvalet gider boru çapına uygun yay robotun ucuna takar ve boru içine göndeririz. Boru içinde tıkanıklık açma makinesinin itme gücüyle ilerler. Dönerek ilerleyen yay tıkalı yere ulaştığında bez tarzı bir şey var ise kendisine sararak boru dışına çıkarır. Eğer bez tarzı değil de sert bir cisim var ise tıkanıklık robotunun yayı ile kanalizasyona iteriz. Tıkanıklığa neden olan boru içini tıkayan ve tuvalet tıkanmasına neden olan atık borudan çıkarılır. Bu sayede giderdeki su rahatlıkla rögara gider. Profesyonel yöntem olan bu tıkanmış tuvalet açma yöntemi sonucu itibari ile daha garantili yöntemdir. Etkili tuvalet tıkanıklığı açma yöntemi de bu şekilde bir hizmeti içermelidir.

Benzer Gönderiler: