Tıkanıklık Açma 8 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Etkili tuvalet tıkanıklığı açma, evde tıkanmış tuvalet açma işi pratik tuvalet gideri açma yöntemleri ile yapılır. Tuvalete atılan kağıtlar ile ya da peçete ile tıkanan tuvalet gider borusunun açılması bu atıkların buradan çıkarılması ile olur.
Zemin altında kalan atık su gider pimaş borularının su gitmeyecek derecede tıkanması bizi düşündürür. Oysa ki, eski tarz tıkalı gider borusu açma yöntemlerinin yerini artık robotla tıkanıklık açma almıştır. Bu açıdan bakıldığında tıkanan tuvaleti açma işi etraf kırılmadan boru zarar görmeden açılacağı bilinmelidir. Etkili tuvalet tıkanıklığı açma aslında sonuç odaklı ve kırma dökmenin olmadığı bir uygulama olandır.

Etkili Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Hem uygulama biçimi ile hem de sonucu itibari ile tıkanan tuvaleti açma işi farklı yöntemler ile yapılır. Bu yöntemler evde tıkanıklık açma yapılırken robot olmadığı için farklıdır. Profesyonel tıkanıklık robotu ile tıkanıklık açılırken farklıdır. Etkili tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerinde ana unsur tuvalet tıkanıklığının tam olarak açılabilmesi ve borunun zarar görmemesidir.

Etkili Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Etkili Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

  • Evde kırmadan etkili tuvalet açma yöntemi pompa ile tuvalet tıkanıklığı açma o an için en etkili tuvalet açıcı yöntem olarak görülebilir.
  • İkinci yöntem doğal yöntemle evde etkili tıkanmış tuvalet açma yöntemi de gidere kimyasal açıcı ile müdahale etmek şeklindedir.
  • Evde tıkanan tuvalet nasıl açılır alaturka tuvalet tıkanıklığı açma işi nasıl yapılır sorusu için tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı en kolay olandır. Tuvalet açma sıvısını yani kimyasalını üzerinde kullanma şekline dikkat edip bu şekilde kullanmaya özen gösterilmelidir. Eğer kimyasal açıcı üzerinde kullanım şartlarına uyulur ise bir sıkıntı yaşamadan sonuç alınabilir.
  • Son ve etkili olan etkili tuvalet tıkanıklığı açma ise tesisatçıların robotlu kameralı sistem ile tıkanıklığın açılması şeklindedir.

Robotla Kırmadan Tıkanıklık Açma Yöntemi

Tıkanan tuvalet gider boru çapına uygun yay robotun ucuna takılır ve boru içine salınır. Boru içinde tıkanıklık açma makinesinin itme gücüyle ilerler. Dönerek ilerleyen yay tıkalı yere ulaştığında bez tarzı bir şey var ise kendisine sararak boru dışın çıkarır. Eğer bez tarzı değil de sert bir cisim var ise tıkanıklık robotunun yayı ile kanalizasyona itilir. Bu sayede boru içini tıkayan ve tuvalet tıkanmasına neden ola atık borudan çıkarıldığı için giderde su rahatlıkla rögara gider. Profesyonel yöntem olan bu tıkanmış tuvalet açma yöntemi sonucu itibari ile daha garantili yöntemdir. Etkili tuvalet tıkanıklığı açma yöntemi de bu şekilde bir hizmeti içermelidir.

Benzer Gönderiler: