Petek Toz Temizliği 413 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yeşilyurt petek toz temizliği servisi, petek tozu temizleme makinası ile kalorifer petek tozu temizleme işini profesyonelce yapar. Petek tesisat iç temizleme, kombi petek temizleme kalorifer bakımını da ilaçlı cihazlı yapar.

Yeşilyurt petek temizliği servisi bu işi yıllardan beri yaptığı için bu süreçte eksik kalan yanlarını tamamlamıştır. Yeşilyurt petek dışı toz temizliği ekipleri petek aralarını temizlerken öncelikli hususlara dikkat ederek hizmetin kalitesini artırır. Olması gerektiği gibi buharlı makine ile petek aralarında kümelenen tozları temizler.

Yeşilyurt Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek toz temizliği bir anlamda peteklerin dışında yapılan bir temizliktir. Yıl boyunca peteklerde biriken tozların temizlenmesini amaçlar. Özellikle ızgaraların üzerinde ve petek üst kapağının altında birikmiş tozlar temizlenir. Buharlı makine olmayan temizlik yöntemleri tozların temizlenmesini sağlamaz. El girmeyen bir bölgede biriken tozların cihazla temizlenmesi gerekir. Petekler ısındığında hareketlenen havaya karışan tozları solumak oldukça risklidir. Ayrıca ısının etkisiyle yanan tozlardan ortamda yanık kokusu oluşabilir. Petekler temizlendiğinde evinizin nefes aldığını görebilirsiniz. Buharlı makinelerle petek toz temizliği hem pratik yapılmakta hem de tam temizliği sağlamaktadır.

Yeşilyurt Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yeşilyurt Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yeşilyurt Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Evde bir çoğumuz petek dış temizliğini petek toz alma bezi ile yaparız ancak petek ızgara aralarına ulaşmayız. Bu durumda da asıl tozların yuvalandığı yerleri temizleme şansımızda olmaz. Petek araları temizleme ile kalorifer peteği temizleme işi yapılırken bu hizmetin gerektirdiği profesyonel makinelere sahip olmak zorundasınız. Yoksa vatandaş zaten makine olmadan yapılması gerekenin en iyisini yapar.

Yeşilyurt petek toz temizliği servisi bu işi kuru buhar veren cihazla yapar. Evin içinde telaşa yol açmadan, son derece pratik şekilde petekleri temizletebilirsiniz. Yerinden sökülmeyen peteklerin altına tek kullanımlık bir bez takılarak, cihazla petek toz temizliği yapılır. İşlem tamamlandığında petekler tozdan ve kirden arınmış, tertemiz şekilde kullanılabilir. Yeşilyurt petek toz temizliği yaptırmak isteyenler firmamız ile iletişime geçebilir. Mesai saatleri içinde randevunuzu alabilir, peteklerde biriken tozların cihaz yardımıyla temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Petek kapağı çok kirli olan peteklerde çıkarılabilir ise temizleme işi daha isabetli olur. Peteğin üst tarafından buharlı makine ile aşağı doğru tutularak tüm toz ve bakteriler temizlenir. Temizlenen bu pislikler peteğin altına takılan bezde toplanır. Bu sayede etraf kirlenmez ve petek içi de dezenfekte edilmiş olur.

Benzer Gönderiler: