Petek Toz Temizliği 1097 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yeşilyurt petek toz temizliği servisi, petek tozu temizleme makinasiyle kalorifer petek tozu temizlemeyi yapar. Petek tesisat iç temizleme, kombi petek temizleme kalorifer bakımınıda 8 bar cihazla yaparız.

Yeşilyurt petek temizliği servisi bu işi yıllardan beri yaptığından,süreçte eksik kalan yanlarını tamamlamıştır. Yeşilyurt petek dışı toz temizliği ekiplerimizle petek aralarını temizlerken öncelikli hususlara dikkat ediyoruz. Bu sayede hizmet kalitesini artırır. Olması gerektiği gibi buharlı makineyle petek aralarında kümelenen tozları temizliyoruz.

Yeşilyurt Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek toz temizliği bir anlamda peteklerin dışında yapılan bir temizliktir. Yıl boyunca peteklerde biriken tozların temizlenmesini amaçlıyoruz. Özellikle ızgaraların üzerinde ve petek üst kapağının altında birikmiş tozları temizliyoruz. Buharlı makine olmayan temizlik yöntemleriyle tozları temizleyemezsiniz. El girmeyen bir bölgede biriken tozların cihazla temizlenmesi gerekir. Petekler ısındığında hareketlenen havaya karışan tozları solumak oldukça risklidir. Ayrıca ısının etkisiyle yanan tozlardan ortamda yanık kokusu oluşabilir. Petekler temizlendiğinde evinizin nefes aldığını görebilirsiniz. Buharlı makinelerle petek toz temizliği hem pratik yapılmakta hemde tam temizliği sağlamaktadır.

Yeşilyurt Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yeşilyurt Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yeşilyurt Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Evde bir çoğumuz petek dış temizliğini petek tozu alma bezi ile yaparız. Bunu yaparkende petek ızgara aralarına ulaşmayız. Bu durumda da asıl tozların yuvalandığı yerleri temizleme şansımızda olmaz. Petek araları temizlemeyle kalorifer peteği temizleme işi için cihazınız olmalıdır. Bu işi yaparken bu hizmetin gerektirdiği makinelere sahip olmak zorundasınız. Yoksa vatandaş zaten makine olmadan yapılması gerekenin en iyisini yapar.

Yeşilyurt petek toz temizliği servisimizle bu işi 8 bar kuru buhar veren cihazla yapıyoruz. Evin içinde ön hazırlığa gerek olmadan, pratik şekilde petekleri temizliyoruz. Yerinden sökülmeyen peteklerin altına tek kullanımlık bir bez takıyoruz. Sonrasında cihazla petek toz temizliğini yapmaya başlıyoruz. İşlem tamamlandığında petekler tozdan arınmış oluyor. Yeşilyurt petek toz temizliği yaptırmak isteyenler firmamız ile iletişime geçebilir. Mesai saatleri içinde randevunuzu alabilir, peteklerde biriken tozların cihaz yardımıyla temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Petek kapağı çok kirli olan peteklerde çıkarılabilir ise kapakları çıkarıyoruz. Çünkü bu şekilde temizleme işi daha rahat ve iyi oluyor. Peteğin üst tarafından buharlı makine ile aşağı doğru tutularak tüm toz ve bakterileri temizliyoruz. Temizlenen bu pislikleri peteğin altına takılan bezde topluyoruz. Bu sayede etrafı kirlenmeden ve petek içlerini de dezenfekte ediyoruz.

Benzer Gönderiler: