Petek Toz Temizliği 1055 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yeşilköy petek toz temizliği servisimizle hem petek dışı toz temizliğini hemde petek tesisat temizliğini yapıyoruz. Petek toz temizliği,  kalorifer tesisat temizliği değildir. Yeşilköy petek arası toz temizliğini 8 bar buharı cihazla yapıyoruz. Servisimizle petek ızgara aralarında biriken bütün toz yumakları buharlı makineyle temizliyoruz. Yeşiköy kalorifer petek temizliği kombi petek temizliği ve petek aralarının toz temizliğini makinelerle yapıyoruz. Yeşilköy petek temizliği servisimiz petek arası toz temizliğini yaptığı gibi  kalorifer petek tesisat temizliğinide yapar.

Yeşilköy petek toz temizliği servisimiz, petek toz temizleme cihazıyla peteklerin ulaşılamayan yerlerindeki tozları temizler. Peteklerin ızgaralarında biriken tozların evde kullanılan yöntemlerle temizlenmesi mümkün değildir. İnce kıvrımlı kanallardan oluşan bu bölgeye ulaşılması zordur. Bunun için toz temizliği cihazıyla petek aralarıdandaki tozları temizliyoruz.

Yeşilköy Petek Toz Temizliği Nedir?

Giderek yaygınlaşan petek toz temizliği, petek aralarıdanki ulaşılamayan alanlardaki tozların temizlenmesi işlemidir. Bu işlem petek aralarında biriken toz yumaklarının temizliğini ifade eder. Bu hizmeti buharlı petek toz temizleme makinesiyle yapıyoruz.

Peteklerin ızgara kanallarında birikmiş, kümelenmiş tozları bu yöntemle temizliyoruz. Tozlu bir ortamda yaşam oldukça risklidir, alerjik rahatsızlıkları tetikleyebilir. Bunun yanında tozların biriktiği alan karanlık ve nemli olduğundan mite böcekler içinde yaşam alanıdır. Petek tozları sağlığımızı tehdit eder ve sağlıksız ısınmamıza neden olur. Petek aralarındaki bakteri oluşumuna neden olur. Bu açıdan petek aralarında oluşan tozların ciddiye alınması gerekir

Yeşilköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yeşilköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yeşilköy Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Yeşilköy petek temizleme ustalarımız, petek dışı tozu temizleme işini buharlı makineyle yapar. Yeşilköy petek toz temizliği nasıl yapılır? Petek toz temizliğini 8 bar buharlı cihazla, petekleri sökmeden yapıyoruz. Cihazımızın en önemli özelliği kuru buhar püskürtmesidir. Su dışında herhangi bir temizlik malzemesi kullanmıyoruz. Organik bir temizliği kuru buharla yapıp petek aralarını dezenfekte ediyoruz.

Bu uygulamayı ne kadar evde yapmaya çalışsanızda buharlı makine olmadığı için temizliğiniz yeterli olmaz. Bazı evlerde buharlı makine bulunmakta ancak bunlarda ev tipi basıncı düşük makinelerdir. Bu makinelerle yapılan temizlik de kısmi kalmaktadır. Petek arası yada petek dışı tozu temizleme yapılırken makine yüksek basınca sahip olmalıdır. Petek tozlarını temizlerken etrafın kirlenmemesi için petek altlarına bez takıyoruz. Temizlik sonrası bütün pislikler bu bezlerde toplanacak ve etrafa saçılmayacaktır.

Benzer Gönderiler: