Petek Toz Temizliği 1229 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Üsküdar petek toz temizliği ekiplerimiz petek araları toz temizliğini buharlı petek temizliği uygulamasıyla yapar. Petek arası temizleme ve petek içi tesisat temizleme hizmetini tek elden alma fırsatını sunuyoruz. Üsküdar petek içi temizleme servisimizle buharlı petek araları toz temizlemeyle sağlıklı ısınma fırsatını sunarız.

Açıkta duran peteklerin tozdan etkilenmesi kaçınılmazdır. Petek ızgaralarında biriken tozlar sağlığınız için sakıncalıdır. Ayrıca tozlu peteklerin evde estetik bir görünümü olmaz. Bu nedenle petek toz temizliğini düzenli olarak yaptırın.

Üsküdar petek toz temizliği Uzmanlar Tesisat olarak petek toz temizlemeyi ilk yapan ekibiz. Peteklerde biriken tozları buharlı cihazla pratik bir şekilde temizliyoruz. Üsküdar petek arası toz temizliği kışı sağlıklı ısınarak geçirmenizde en doğru seçiminiz olacaktır.

Üsküdar Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek aralarındaki tozların temizleme amacı sağlıklı ısınmanız içindir. Petekleri tozlu haliyle kullanırsanız çeşitli olumsuzluklara neden olabilir. Petekler ısındığında yanan tozlar nedeniyle çevreye yanık kokusu yayılmaya başlar. Bunun yanında tozlar ısının etkisiyle havada uçuşur. Bu tozları soluduğunuzda başta alerjik hastalıklar olmak üzere sağlığınıza zarar verebilir. Bunları dikkate alarak peteklerdeki tozların temizliğine önem vermelisiniz.

Üsküdar Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Üsküdar Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Özellikle evde çocuk ve yaşlı birileri varsa peteklerden çıkıp dolaşan tozları daha bir dikkate almalısınız. Zira alerjik hastalıklar, astım gibi hastalığı olanlarda tozdan aşırı rahatsızlık duyarlar. Sağlık için ön planda olan toz temizliğini buharlı makinelerle yapan firmamızdan yardım alın. Üsküdar petek toz temizliği ekiplerimiz profesyonel makinalarla her zaman yanınızdadır.

Üsküdar Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizleme servisi petek dışı toz temizliği ya da petek toz temizliği işini cihazla yapar. Cihazımı kuru buhar ve sulu buhar üreten 8 bar basınca sahiptir. Üsküdar petek toz temizliği nasıl yapılır sorusu hep merak edilmiştir. Petek toz temizliği yapılırken kuru buhar veren bir cihazla tozları temizliyoruz. Temizleyici herhangi bir malzemenin kullanılmadığı temizlikte petekler zarar görmez. Organik bir temizliği sadece su kullanarak yapıyoruz. Makine suyu buhara dönüştürmekte ve 8 bar basınç üretmektedir.

Petek üst kapağının olduğu yerden buharlı makineyle temizliği yapıyoruz. Tozların toplanması için petek altlarınada tek kullanımlık bez takıyoruz. Temizlik sonrası bu bezlerde toplanan pislikleri gördüğünüzde genelde şaşırıyorsunuz. Genelde bir petekte bu kadar toz nasıl toplanır ve biz bunu nasıl fark etmemişiz diyorsunuz. Üsküdar petek toz temizliği servisimizle sağlıklı ısınmanız için gerekeni yapmaktayız.

Benzer Gönderiler: