Pimaş Yıkama 8 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş yıkama nasıl yapılır için en kısa tanım, pimaş yıkama makinesinin hortumu ile pimaş boru çapı darlığını gidermek için yüksek basınçlı suyla pimaş hattı yıkama işidir. Pimaş gider borusu yıkama işi kirlenmiş pimaş temizleme işi ile pimaş gider borusu açma işi ile aynı şey değildir. Pimaş boru tıkanıklığı açma tıkanıklık açma robotu ile yapılır. Pimaş temizleme iş ise pimaş yıkama makinesi ile yapılır. Pimaş temizleme ile sürekli tıkanan giderlerin daha uzun kullanımı sağlanmayı amaçlarız. Evlerde de pimaş bakım işi pimaş tmeizleme ilacının belli aralıklarla kullanılması ile gerçekleştirilir.

Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır?

Sürekli tıkanır hale gelmiş atık su gider borusu içine pimaş yıkama makinesinin hortumu gönderilir. Yüksek basınç etkisi ile hortum ileri doğru gider ve hortum ucundaki aparat ile pimaş iç yüzeyini tamamen yıkar. Bu yıkama işi 360 derecelik açı ile gerçekleşeceği için temizlenmeyen pimaş iç yüzeyi kalmaz. Bu sayede pimaş boru çapı darlığı, ortadan kalkar ve atık sular boru çapı geniş olduğu için hızlıca kanalizasyona ulaşır.

Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır? | Uzmanlar Tesisat

Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır? | Uzmanlar Tesisat

Pimaş hattı yıkama ile pimaş gider borusu yıkama ile boru içine tutunan atıklarda temizlenir. Bu sayede boru içlerindeki sürtünme ço kazalacağı için gidere atılan atıklar boru içlerine koly kolay tutunamaz. Kirlenmiş pimaş temizleme işi ile atık su gider pimaş borularının tıkanıklık olmadan uzun soluklu kullanımının sağlanmasıdır. Tıkanıklık olduğunda da pimaş gider borusu açma işlemi yapıldıktan sonra kamera ile pimaş içi görüntülendiğinde aşırı yağlanma veya kirlenme görülecektir. Pimaş yıkama makinesi, bize pratik kolay etkili pimaş boru bakımı imkanını verir. Evde kendi başımıza makine olmadığı için pimaş temizleme ilacı ile aralıklarla bakım yapabiliriz.

Pimaş Yıkama Fiyatı

Pimaş temizleme, pimaş yıkama fiyatı alırken mutlaka aldığınız fiyatları alacağınız hizmet içeriğini iyi not edin ve ona göre karşılaştırın. Pimaş yıkama işinde kullanılan cihaz mutfak pimaş yıkama için ayrı cihaz ana hat pimaş yıkama için ayrı cihaz kullanılır. Siz ana hat pimaş yıkama fiyatını düşük aldığınıza sevinirken belki de ana hattı mutfak pimaş yıkama cihazı ile yıkacaklar. Bu cihaz ana hat pimaş yıkama için yetersiz olduğu için istediğiniz sonucu alamazsınız. Bu açıdan fiyat aldığınızda hangi hattın yıkanacağını net belirtin. On da göre de pimaş yıkama basınç değeri gibi değerleri sorun. Ortalama pimaş yıkama metre fiyatı 150 TL civarındadır. Bu fiyat işin türüne göre ve işin kapsamına, metraj azlık çokluğuna gör değişkenlik gösterebilir.

Benzer Gönderiler: