Petek Toz Temizliği 1062 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yakuplu petek toz temizliği olarak bu bölgede petek arası toz temizliğini ilk yapan tesisatçıyız. Yakuplu petek temizliği servisi buharlı petek temizleme makinesiyle 8 bar basınçla bu işi yapar. Yakuplu Beylikdüzü petek temizliği servisimiz hem petek araları toz temizliğini yapar. Hemde kalorifer tesisat petek iç temizliğini yapar. Yakuplu petek arası toz temizliğinin yaptığı temizlik sonrasında ısınırken toz solumak zorunda kalmadan ısınırsınız. Yakuplu petek temizliği servisimiz, petek tozu temizleme işini ilk yapanlardandır. Bu süreçte bu işi günden güne daha da iyi yapmaya çalışıyoruz.

Evde cihaz olmadan ne kadar uğraşsanız peteklerde biriken tozları tamamen temizleyemezsiniz. Peteklerin dışını siler, ızgaralarına ulaşamazsınız. Yakuplu petek toz temizliği servisimizle iletişime geçerek peteklerin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu temizlik sonrasında evinizinde tozların olamdığı bir ortamda sağlıklı ısınabilirsiniz.

Yakuplu Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek dışı toz temizliği peteklerin dışında daha çok ızgaralarında birikmiş tozların temizlenmesidir. Petek aralarındaki tozları temizlememizle, peteklerin tozun etkisinden kurtulmasını sağlarız. Daire içindeki her yaşam alanında hemen hemen petek vardır. Petekler açıkta durdukları için her geçen gün tozlanır. Evde kendi olanaklarımızla bunu temizlememiz mümkün değildir. Ancak tozlu petekler görünüm dışında sağlık açısından da risk oluşturur. Petek toz temizliğiyle petekleri tozun etkisinden kurtarabiliriz.

Yakuplu Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yakuplu Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek üstünden baktığınızda zaten petek ızgaralarını görebilir ve petek aralarının ne kadar dar olduğunuda görürsünüz. Petek içlerinde tozların birikmesine engel olmak olanaksız gibidir fakat temizliğinin yapılması mümkündür. Profesyonel makinelerle bu işi tam anlamıyla hakkıyla yapan firmalardan destek alabilirsiniz. Yakuplu petek toz temizliği servisi bu anlamda destek alabileceğiniz firmalardandır.

Yakuplu Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Yakuplu petek toz temizliği nasıl yapılır? Bu işlem hem merak edilen hem de bilinmeyen bir hizmettir. Basınçlı kuru buhar püskürten petek arası temizleme makinesiyle petek toz temizliğini yapıyoruz. Bu cihaz olmadan petek toz temizliğinden bahsedilemez. Temizlik öncesinde her peteğin altına tek kullanımlık bez takıyoruz. Üstten kuru buharla yapatığımız ilk aşamada tozlar bezelrde toplanır. Kuru buharla temizlikten sonra sulu buharla temizliğe devam ederiz.

Petek ızgara araları aşırı kirli ise petek kapaklarını çıkartıp bu şekilde daha etkili bir temizliği yaparız. Çünkü, petek kapakları çıkarılmadan kirli olan peteklerde yapılmaya çalışılan temizlikten sonuç almamız zordur. Bu açıdan petek tozu temizleme işini yaparken petek kapağını çıkarabilyorsak, kapağı çıkarıp temizliği yaparız. Yakuplu petek toz temizliği servisi olarak bu şekilde uygulama yaparak tam temizlik yapmayı hedefleriz. Bu sayede petekleri dezenfekte edip istenilen hijyeni sağlıyoruz.

Benzer Gönderiler: