Petek Toz Temizliği 77 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yakuplu Petek Toz Temizliği ekipleri bu bölgede petek arası toz temizliğini ilk yapan tesisatçı firmadır. Yakuplu petek temizliği servisi buharlı petek temizleme makinesi ile 8 bar basınçla bu işi yapar. Yakuplu Beylikdüzü petek temizliği servisi hem kalorifer tesisat petek iç temizliğini hem de petek araları toz temizliğini yapar. Yakuplu petek arası toz temizliği ile ısınırken toz solumak zorunda kalmadan ısınırsınız.

Ne kadar uğraşsanız peteklerde biriken tozları tamamen temizleyemezsiniz. Peteklerin dışını siler, ızgaralarına ulaşamazsınız. Yakuplu petek toz temizliği servisi ile iletişime geçerek peteklerin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu temizlik sonrasında evinizin hava aldığını hisseder, temiz bir ortamda bulunabilirsiniz.

Yakuplu Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek dışı toz temizliği peteklerin dışında daha çok ızgaralarında birikmiş tozların temizlenmesini amaçlar. Peteklerin tozun etkisinden kurtulmasını sağlar. Daire içindeki her yaşam alanında petek vardır. Açıkta durdukları için her geçen gün tozlanırlar. Evde kendi olanaklarımızla bunu temizlememiz mümkün değildir. Ancak tozlu petekler görünüm dışında sağlık açısından da risk oluştururlar. Petek toz temizliği ile petekleri tozun etkisinden kurtarabiliriz.

Yakuplu Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yakuplu Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek üstünden baktığınızda zaten petek ızgaralarını görebilir ve petek aralarının ne kadar dar olduğunu da görürsünüz. Petek içlerinde tozların birikmesine engel olmak olanaksız gibidir fakat temizliğinin yapılması gayet tabii mümkündür. Profesyonel makineler ile bu işi tam anlamıyla hakkıyla yapan firmalardan destek alabilirsiniz. Yakuplu petek toz temizliği servisi bu anlamda destek alabileceğiniz firmalardandır.

Yakuplu Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Yakuplu petek toz temizliği nasıl yapılır hem merak edilen hem de bilinmeyen bir hizmettir. Basınçlı kuru buhar püskürten petek arası temizleme makinesi ile petek toz temizliği yapılmaktadır. Bu cihaz olmadan peteklerin tozunun temizlenmesinden bahsedilemez. Temizlik öncesinde her peteğin altına tek kullanımlık bez takılır. Kuru petekler tozun etkisinden kurtarılır.

Petek ızgara araları aşırı kirli ise petek kapakları çıkartılıp bu şekilde basıncı buhar makine ile temizlik yapılır. Çünkü, petek kapakları çıkarılmadan yapılmaya çalışılan temizlikten sonuç alınması hayli zordur. Bu açıdan petek tozu temizleme işi yapılırken petek kapağı çıkartılabiliyor ise kapağı çıkarıp temizlik yapılması isabet olur. Yakuplu petek toz temizliği servisi olarak bu şekilde uygulama yaparak tam temizlik yapmayı hedefleriz. Bu sayede petekler dezenfekte edilmiş istenilen hijyen sağlanmış olur.

Benzer Gönderiler: