1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanmış klozeti açma yöntemlerini çok defa denemiş bazen başarılı olmuşsunuz bazen de başarısız olmuşsunuzdur. Burada önemli olan klozet tıkanıklığını açmaya çalışırken borulara zarar vermek sureti ile ek sorunlar çıkmasının önünü açmamış olmaktır. Yoksa tabii bir arıza olduğunda genelde ben bu işi çözerim fikri oluşuyor ise deneyerek sonucu görürsünüz. Klozetin zamansız tıkanması sizi mağdur edeceğinden tıkanan klozet nasıl açılır, evde klozet tıkanıklık açma hakkında bilgi sahibi olmak faydalı olur.

Evde zamansız aniden tıkanmış klozeti açma için ne yapacağınızı biliyor olmanız gereklidir. Evde tıkanan klozet nasıl açılır, tel ile tıkalı klozet açma, pompa ile tıkalı klozet açma ilgili bilginiz olması sizi çözüme götürür. Örneğin, tıkanmış klozete su dökmek suyun taşması demektir ki, etraf batar. Klozet gideri açma yöntemleri içinde tıkanmış klozet açacağı ile klozet açma, klozet açıcı kimyasal ile klozet açma ve klozet pompalama ile tıkanıklık açma gibi bir çok yöntem kullanılabilir.

Evde klozet tıkanıklığı açma, kimyasal açıcılar ile tıkanmış klozeti açma veya pompa ile klozet açma başarısız olduğunda ne yapılmalıdır? Tıkalı tuvaleti açma için, tıkanan tuvaleti açma yöntemleri yani tıkanan klozet nasıl açılır sorusunun cevabının iyi bilmelidir. Klozetin içine atılan tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, pedler evde iş yerinde klozet tıkanık problemi başlıca sebepleridir. Böylesi durumlarda tıkanmış klozet açacağı ile açılamaz.

Tıkanmış Klozeti Açma Yöntemleri

Klozetin hiç beklemediğiniz bir anda tıkanması, tıkanan klozet nasıl açılır sorusunun cevabına yöneltir. Evde klozet tıkanıklık açma, tıkanıklık nasıl açılır, tıkanmış klozet nasıl açılır?  Bu soruların cevapları tıkanıklık açma yönteminizi belirler.

Tıkanmış klozeti açma evde kendi başımıza cihaz olmaksızın ya da daha önce böyle bir şey yapmamış iseniz, Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır hakkında bilgi sahibi değilseniz, tıkanıklığı zararsız ziyansız açmak olanaksızdır desek abartı olmaz. Çünkü evde sırf tıkanıklık olur ise tıkanıklığı ben açarım diye tıkanıklık açma makinesi alıp saklayamazsınız. Bir defa tıkanıklık açma makinesinin fiyatı bu maliyete katlanmanızın önünde engeldir.

Böylesi sabit bir maliyeti kaç defa tıkanıklık olacak da sizde her tıkanıklığı açtığınızda kara geçip cihazın parasını çıkaracaksınız. Bir defa klozet tıkansa tıkanıklık açılsın diye çağıracağınız servis 400 TL alacak olup makinenin fiyatını da göz önüne alsak yaklaşık 50 defa böyle bir durum olmalı ki cihazı amorti etmiş olasınız. Yalnız bu konu ile ilgili klozet tıkanıklığı açma video izleme yolu ile de fikir edinebilirsiniz.

Tıkanmış Klozeti Açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkanmış Klozeti Açma | Uzmanlar Tesisat

Klozet tıkandığında, banyo gideri tıkandığında yapılması gereken tıkanıklığı kırma dökme olmadan profesyonel uygulama ile açan tesisatçı çağırın karlı çıkın. Tıkanıklık açma servisi tıkanıklık açma makinesinin esnek ve sağlam yayını gidere salıp giderin önünde engel olan tıkanıklığa neden olan şeyi ortadan kaldırır. Tıkanıklık nedeni yumuşak olmayan bir şey ise rögara iterek gideri yeniden kullanmanızı sağlayacak. Eğer giderin önünde tıkanıklığa neden olan şey yumuşak bez tarzı bir şey ise de tıkanıklık cihazının yayına sarılıp giderden çıkarılacaktır. Böylece etrafta kırma dökme yapmadan görüntü kirlilikleri oluşmadan uygun bir maliyetle tıkanıklık açılmış olur.

Tıkanıklık yaşadığınızda bir telefon ile bu tesisat arızasından kurtulursunuz. Böylesi kolaylık var iken neden sonu belli olmayan bir çaba içerisine giresiniz. Tıkanmış Klozeti Açma servisi ile sizde gereksiz zaman kaybı yaşamayın, hayat akışınızı olumsuz yönde etkileyecek bu tıkanıklıktan kolayca kurtulun. Bazen de basit tıkanıklıkları siz klozet açma pompası ile açabilirsiniz.

Tıkanmış Klozeti Açma Fiyatı/Ücreti

Tıkanan tuvalet borusu nasıl açılır, evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, pimaş açma, tuvalet tıkanmasına çözüm uygun fiyatlarla sağlanır. Tıkanıklık açma ücreti tıkanan gider türüne göre değişkenlik gösterir. Klozet tıkanıklık açma ücreti 400 TL den başlar. Tıkalı gider açma ücretini belirleyen şey, tıkalı olan giderin kaçıncı katta olduğu, ev mi iş yeri mi olduğu ile de değişkenlik gösterir.

Tuvalet açma, klozet açma, tıkalı klozet giderleri açma tıkanmış klozet açacağı veya klozet açma spirali ile olacak iş değildir. Vatandaş doğal olarak cebimden para çıkmasın ben klozet açma teli ile tıkanan tuvalet borusu açma veya tıkanmış klozeti açma işini yaparım diyebilir. Her zaman bu yöntemler işe yaramaz ve iş daha da zorlaşır. Bu defa maliyet çok daha fazla olur ve mağdur olursunuz.