Tıkanıklık Açma 572 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş atık su borusu tıkanıklığı açma yöntemi asla kırma dökme yaparak olmamalıdır. Doğal yollarla tıkalı boru açma, atık su borusu açma veya pis su borusu tıkanıklığı açma işi zor tıkanıklıklarda yeterli olmaz. Robotla zor tıkanıklık çeşitleri açılır ve boruda zarar görmez. Diğer taraftan da su borusu tıkanıklığı açma, tıkalı boru açma kimyasalı ile yapılmamalıdır. Çünkü temiz su kullanım suyu olup temiz suyu ifade eder.

Pis su gideri açma, gider borusu atık su borusu açmadan kasıt aynı işlemi ifade eder. Pis su gider boruları tıkandığında, tıkalı boru açma kimyasalı, gider açıcı kimyasalları ile tıkanan boru açma yöntemleri genelde kalıcı çözüm olmaz. Genelde kalıcı çözüm için tuvalet borusu açma,  pis su borusu tıkanıklığı açma veya tıkalı pis su borusu açma işleminde tıkanıklık açma robotu kullanılmalıdır.

Gider tıkandığında boruya ulaşıp tıkanıklığı açmak anlamına gelen kırma dökme işi günümüzde artık uygulaması olmayan bir hizmettir. Profesyonel cihazlar eşliğinde tıkana gider pimaş borusu robotla kırma dökme olmaksızın açılır ve kamera ile görüntülenir.

Su tesisatçısı, pvc boru veya pimaş boru, kırmadan atık su bor tıkanıklığı açma, tuvalet borusu açma, atık su gideri açma işini profesyonel cihazlarla yapar ise başarılı olur. Klozet borusu açma, lavabo borusu tıkanıklığı açma ve pimaş gider tıkanıklığı açma yapacaksanız mutlaka tıkanıklık açma robotu olmalıdır

 Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma Pis Su Borusu Tıkanıklığı Açma

Boru tıkanıklığı kanal tıkanıklığı kırmadan nasıl açılır, bu hizmet robotlu tesisatçılar tarafından zahmetsizce yapılır.  Tıkalı boru, tıkalı kanal açmak için mutlaka cihaz kullanılmalıdır. Cihaz ucuna takılan tıkanıklık telini itme ve geri çekme özelliğine sahiptir. Makine çalıştırılıp gidere gönderilen tıkanıklık teli önündeki tıkanıklık sebebi şeyleri kanalizasyona gönderir.

Geri çekilirken de yumuşak, ıslak mendil, tuvalet kağıdı, bez gibi şeyleri kendine sarıp tesisat gider dışına çıkarır. Tıkalı gider açıldıktan sonra bol bol su dökülerek test yapılır. Sonra da  kameralı cihazla açılan giderde ki son durum görüntülenir. Cihazlar deneyimli ustalar tarafından kullanıldığında, tıkalı boru etrafı kırmadan açılacaktır.

Su taşması olduğunda tıkanıklık kırmadan robotla açılır, atık su tıkanıklığı açma uygun tıkanıklık açma yöntemleri ile açılır ise başarılı olunur. Tıkalı boru açma kimyasalı kullanmak banyo tıkanıklığı açma yöntemleri içerisinde yer alır mı? Kimyasal aslında daha çok tıkanmayı önlemek için bakım amaçlı kullanılır. Tıkanıklık nedeniyle mağdur olmadan, evlerinde fayanslarının kırılmasını istemeyenler robotlu tesisatçı çağırsın.

Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkanma sorunu olan tesisatlarda sonraki süreçte de beraberinde pek çok sorun yaşanır. Bu nedenle tıkanan borular hemen açtırılarak yeni sorunların ve zararların oluşumuna engel olunmalıdır. Boru tıkanıklığı kanal tıkanıklığı kırmadan nasıl açılır, bu konuda yeterince bilginiz olursa tesisatınızdaki tıkanıklık nedeniyle telaş etmezsiniz. Bu konuda tesisatçınıza danışın ve kırmadan tıkanıklık nasıl açılır bunu öğrenin. Kaldı ki, biz bu yazımızda zaten bahsettik ancak anlaşılmayan bir husus olduğunda tesisatçıya sormaktan çekinmeyin.

Boru tıkanıklığı kanal tıkanıklığı kırmadan makine ile açılabilir, bunun için kullanılan özel cihazlar bulunmaktadır. Cihazlı tesisatçı çağırdığınız takdirde, boru tıkanıklığı açılırken herhangi bir yer kırılmaz, fayanslar da zarar görmez. Tıkanıklık açma cihazları kanal tıkanıklığı için mutlaka kullanılmalıdır. Duvarların, fayansların arkasına yerleştirilen tesisat boruları tıkandığında cihazla tıkanıklık tespiti yapılmalı ve cihazla tıkanıklık açılmalıdır.

Pis Su Borusu Tıkanıklığı Açma Ücreti

Pimaş boru hattının uzunluğu ve pimaş boru çapı öğrenilerek atık su borusu tıkanıklığı açma ücreti verilebilir. Dairede pimaş tıkanıklığı ücreti farklı, ana hatta tıkanan boru açma ücreti farklı olur. Daire içi pimaş tıkanıklığı açma 250TL den başlar ve tıkanıklık türüne göre yukarı yönlü değişir.

 Tıkalı boru açma teli, tıkalı gider açma aparatı, tıkanan balkon gider borusu açmada belki işe yarar fakat kanalizasyon borusu açmada işe yaramaz. Pimaş atık su borusu tıkanıklığı açtırmak için tesisatçılar çok para istemezler. Siz de bir tesisatçıdan yardım alıp gereksiz para harcamayın ve tıkanıklık sorunsuz çözülsün.

Benzer Gönderiler: