Tıkanıklık Açma 636 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Banyo süzgeci tıkandı ise  süzgeçten su gitmiyor ise banyo yer süzgeci nasıl açılır sorusu cevap bulmalıdır. Banyoda atık su gider borusu tıkanır ise yer süzgeci tıkanıklığı açma, banyo gideri açıcı kimyasalı ile tıkalı gider açma yöntemi denenebilir. Yer süzgeçleri tıkandığında makineli robotlu banyo yer süzgeci açma yöntemi ile tıkanmış yer süzgeci kırma dökme olmadan açılır. Duş süzgeci temizleme de tıkanıklık açıldıktan sonra gerekli görülür ise yapılabilir.

Banyo süzgecinin tıkanması sıkça başımıza gelen bir sorundur. Banyo süzgeci tıkandı nasıl açılır bu konuda pek çok kişinin sorunu vardır. Özellikle kişisel hijyen bakımından önemli olan banyo giderlerinin en kısa sürede tıkanıklık sorunu çözümlenmelidir. Banyo kullanım alanı olarak önemli bir yere sahip olup buradaki giderlerin herhangi birinde tıkanıklık olduğunda hızlı çözüm gerektiği unutulmamalıdır.

Banyo tıkanıklığı açma, duşa kabin gider açma ve banyo gideri açma yöntemleri teknolojik cihazlarla profesyonelce yapılmalıdır. Gider tıkanıklığı sonrası banyo giderinden su gelmesi bu işin acil çözülmesi gerektiğini açıkça gösterir.

Banyo Süzgeci Tıkandı Süzgeçten Su Gitmiyor Banyo Gideri Taşıyor

Banyo süzgeci aktif olarak kullandığımız giderler arasındadır. Ancak zamanla saç telleri, sabun artığı gibi etkenlerle tıkanabilir. Banyo süzgecinden su gitmiyor ya da az gidiyorsa bunlar tıkanmanın belirtileridir. Zor durumda kalmamak için tıkanıklığa zamanında müdahale edilmelidir.

  • Banyodaki süzgeçten su gitmiyor ise ya süzgecin gideri tıkandı ya da ana giderde bir tıkanıklık oluşmuştur. Bu durumda diğer giderlerde de tıkanıklık yaşanır.
  • Bazende banyoda bulunan klozet gideri tıkanır ve en yakın giderden su geri gelir. Böyle durumlarda da süzgeçten veya başka giderlerden taşma olur.
  • Banyo süzgeci tıkandığında önce süzgecin ağzına bakın burayı bir şey tıkamış ve su ondan dolayı gitmiyor olabilir. Eliniz ile kontrol ettiğinizde böyle bir durum yok ise tıkanıklık açma kimyasalı kullanıp tıkanıklığı açmayı deneyin.
Banyo Süzgeci Tıkandı | Uzmanlar Tesisat

Banyo Süzgeci Tıkandı | Uzmanlar Tesisat

Yer Süzgeçleri Tıkandığında Banyo Yer Süzgeci Açma Nasıl Yapılır?

Banyo süzgeci tıkandı nasıl açılır bunun için öncelikle süzgeçte birikmiş olan saç telleri gibi atıkların temizlenmesi gerekebilir. Tıkanıklık bunlardan ibaret olursa sorun düzeltilebilir. Ancak bu atıkların temizlenmesine rağmen hala suyun yavaş gitmesi söz konusu ise süzgeç giderinde sabun kalıntıları gideri daraltmış olabilir. Bu durumda sıcak su gibi yöntemler kullanılabilir.

Banyo süzgeci tıkandı nasıl açılır bunun için tıkanıklığın durumuna göre kendi yöntemlerinizi kullanabilirsiniz.  Nalburlarda satılan tıkanıklık açma teli alınıp tıkalı gider açılabilir. Fakat genelde alınan bu tıkanıklık teli bir işe yaramıyor verdiğiniz para da çöpe gitmiş oluyor. Tıkanan giderler sürekli bu şekilde tıkanıyor ve siz açıyor iseniz pimaşlara zarar vermemeye özen gösterin.

Çok ısrarcı olamadan tıkanıklığı açmayı deneyin ama açılmayacağını anladığınız vakit yardım alın. Eğer bu şekilde de tıkanıklık açılmaz ise profesyonel tıkanıklık açma servisi çağırıp kısa sürede bu sorundan kalıcı olarak kurtulun. Banyo gideri tıkandı nasıl açılır için robotla kırmadan banyo tıkanıklığı açma yöntemi bu arızanın en iyi çözüm yolu olmalıdır. Banyo Süzgeci Tıkandı ise kırmadan dökmeden uygun fiyatla garantili hizmeti alın.

Benzer Gönderiler: