Tıkanıklık Açma 738 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Çamaşır makinesinin gideri tıkandı ise makineyi kullandığınızda giderden su sızıntıları olacaktır. Bu gerçekten rahatsız edici bir durumdur. Çamaşır makinesinden su geri geliyor, çamaşır makinesi çalışınca mutfak gideri taşıyor ise gidere sert cisimlerle müdahale etmeyin. Bunun çeşitli nedenleri olabileceği için siz çözemezseniz bir tesisatçı çağırarak yardım almalısınız. Çamaşır makine gideri tıkandığında su sızıntıları oluşur, çamaşır makinesi kirli su gider borusu tıkanması kötü kokular ve hoş olmayan görüntü kirliliğidir.

Çamaşır makinesi çalıştığında giderden su taşıyor ise tıkalı çamaşır makine gideri nasıl açılır için profesyonel tıkanıklık açma servisini öneriyoruz. Çamaşır makinesi giderinden su gelmesi bu açıdan sizi korkutmasın çünkü yardım alacağınız tesisatçı servis var. Çamaşır makinesi tıkalı gider çözümü için tıkalı çamaşır makine gideri açan servis ile görüşerek tıkalı çamaşır makine gideri açma için yardım alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesinin Gideri Tıkandı Nasıl Açılır?

Çamaşır makinesinin giderinin tıkanması çamaşırlardan kaynaklı atıklardan, deterjan kalıntılarının birikmesinden, suyun içindeki atık maddelerden kaynaklanabilir. Tıkanan gider çamaşır makinesini çalıştırdığınızda etrafa suları sızdıracaktır. Bunu önlemek için giderin tıkanmasına yol açan etkenin belirlenmesi gerekir. Gider zaman içindeki birikimlerden bile tıkanmış olabilir. Bu durumda, tıkalı çamaşır makinesi gideri nasıl açılır için bir tesisatçı çağırmanızı öneririz.

Tesisatınızda kullandığınız diğer giderlerde olduğu gibi çamaşır makinesinin gideri tıkandı sorunuyla da karşılaşmanız mümkündür. Yeni yöntemlerle bu gideri açmak kolay olacaktır. Ancak kamera görüntüleme yaparak giderin tıkandığı yer ve tıkanıklık nedeni mutlaka tespit edilmelidir. Daha sonra robotla giderin açılması gerekir. Bu tür atıklara maruz kalan giderlerin açılmasından sonra pimaş yıkama işlemi de yapılırsa uzun süre tıkanıklık sorunu yaşamazsınız.

Çamaşır Makinesinin Gideri Tıkandı | Uzmanlar Tesisat

Çamaşır Makinesinin Gideri Tıkandı | Uzmanlar Tesisat

  • Çamaşır makine giderinde oluşan tıkanılık diğer giderlerde tıkanma olduğunda da yaşanabilir. Örneğin ana hatta yaşanacak bir tıkanıklık bütün giderleri etkiler. Bütün giderlerden suyun geri gelmesi olası bir durumdur.
  • Makinenin hortumu çok fazla ileri sürüldüyse suyun gitmesi zorlaşacak en küçük bir şey bu gidere gittiğinde tıkanıklık yaşanacaktır. Bu durumda gider hortumu geriye doğru çekilerek tıkanıklığa neden olacak durum ortadan kaldırılır.
  • Çamaşır makinesinin giderindeki pimaş borusunda istenilen eğim verilmemiş ise tıkanıklık yaşanması olasıdır. Eğim sorunu var ise çözümü gider tesisatının yeniden yapılması ve suyun rahatça gidebileceği şekilde yeniden monte edilmesidir.
  • Çamaşır makine giderine makine gider hortumu dışında başka bir şey takılmamalıdır. Aynı anda gider her iki atık suyu da çekmeyecek su geri gelecektir.

Tıkalı Çamaşır Makine Gideri Açma Kaç Para

 Mutfak gideri ile çamaşır makine gideri tıkandığında, çamaşır makine gider pimaş boru temizleme yöntemi ile temizlenir. Makine giderinden suyun geri gelmesi, çamaşır makinesi gider temizliğini gerekli kılar. Gideri tıkanan makine kullanılamayacağından uygun ücretle profesyonel yardım alın gideri açtırın.

Tıkanıklık için belirlenen fiyatlar tıkanıklığın hangi giderde yaşandığı ile ilgilidir. Çamaşır makine gideri tıkalı ise tıkanıklık açma ücreti 300TL’ dir. Bu fiyattan farklı fiyatlar ile karşılaşmanız durumunda tıkanıklık açma fiyatları kabul edilebilir düzeyde olmalıdır. Çamaşır Makinesinin Gideri Tıkandı ise bu fiyat ile tıkanıklığın cihazla açılması gerektiğini unutmayın. Bulaşık makine gideri tıkandı, lavabo ve bulaşık makinesinin gideri açma çamaşır makinesi gideri açma profesyonel yardım uygun fiyat.

Benzer Gönderiler: