Tıkanıklık Açma 401 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Cihazla kanal açma işleminde tıkalı kanalın açılması sırasında etrafa zarar verilmez. Evde ek tadilat yapmadan en uygun fiyatlarla tıkanıklık sorunundan kurtulabilirsiniz. Kameralı görüntüleme cihazı ile kameralı kanal açma ve kanalizasyon tıkanıklığı açma işinde başarı oranı çok yüksektir. Boru kanal açma makinesi tıkanmış gideri cihazla açma uygulamasında büyük rol alır.

Tıkanmış gider borusu açıldıktan sonra da  basınçlı su ile kanal açma temizleme işi tamamlanır. Cihazla tıkalı gider açma, makineli tıkanıklık açma, kırmadan tıkanıklık açma gibi kelimelerle ifade edilen hizmetler aynı hizmeti ifade etmektedir.

Son teknoloji cihazlarla kanal açma, kanal açma makinesi ile kanal tıkanıklığı açma, tıkalı kanal açma, kanalizasyon açma İstanbul servisi ile çok daha kolaydır. Kameralı kanal açma, kırmadan cihazla kanal açma sonra pimaş kanal yıkama makinesi ile de yıkama yapılarak sürekli tıkanıklığın önüne geçilir.

Cihazla Kanal Açma Kameralı Kanal Açma

Tıkalı mutfak, banyo, tuvalet gibi giderlerde gelişen tıkanıklık herkesi zor durumda bırakacak kadar önemlidir. Tıkanıklığın kolayca açılması için kameralı cihazla kanal açma hizmeti verecek bir firmaya ihtiyacınız olacak. Kanalın içinde tıkanmaya neden olan yabancı cismin ne olduğunu tespit etmek için kameralı görüntüleme yapılması gerekir. Ancak uygulamada önce tıkanıklık açma cihazı ile tıkalı gider açılır.

Tıkanıklık cihazı ile tıkanıklık nedeni olan şey yumuşak bez tarzı, tuvalet kağıdı tarzı bir şey ise giderden çıkarılır. Çıkarılan şey her ne ise tıkanıklığın nedeni bu denebilir. Ancak tıkanıklığın sebebi olabilecek başak bir sorun var mı yok mu diye de kamera ile pimaş boru içi görüntülenir.

Cihazla Kanal Açma | Uzmanlar Tesisat

Cihazla Kanal Açma | Uzmanlar Tesisat

Bu yöntem sırasında görüntüleme fayanslar kırılmadan yapılmaktadır. Tıkanıklık açıldıktan sonra ek tadilat yapmanız gerekmediğinden daha uygun bir bedel ödemiş olursunuz.

Kanal tıkanıklığı yaşayanlar cihazla kanal açma kameralı usta çağırarak tıkanıklıktan kurtulmanın en kolay yolunu seçmelisiniz. Tıkanıklık açılmadan kamera gidere gönderilir ise net bir şey görülemediği gibi istenilen sonuç da elde edilemez. O yüzden ilk yapılması gereken şeyi yukarıda da ifade ettiğim gibi tıkanıklığın makine yardımı ile açılması olacaktır. Tıkanıklık açıldıktan sonra gerek görülür ise kamera devreye gider ve görüntüleme yapılır.

Usta ucunda kamera bulunan kanal açma robotunun gider borusuna sokularak tıkanıklığın olduğu bölgeye kadar ilerletip görüntüler. Bu esnada bilgisayar üzerinden kanalın içini kamera yardımıyla net görülür arıza belirlenir.. Kanal tıkanıklığında ustaların çevreyi kırmasını istemiyorsanız, kameralı usta çağırarak bunu sağlayabilirsiniz. Kamera ile tesisatta eğim sorunu var ise görüntülenir, pimaş içleri çok kirlenmiş ise görüntülenir, kirliliğe dayalı pimaş çaplarında daralma var ise kanalizasyon hattı görüntüleme kamera ile yapılır. Kırmadan son teknoloji ile kanal açma kanal açma robotu, ile en güvenli kanal açma işlemi yapılmış olur.

Kameralı Kanal Açma Fiyatları

Pimaş giderinde tıkanma olması durumunda, robot cihazla tıkanıklık açma, kameralı kanal açma veya cihazla gider açma işi uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Kanal açma firması, kanal açma makinesi ile gider açma ya da kırmadan kameralı cihazla tıkanıklık açma ücreti bütçenizi zorlamaz.

Tıkanıklık açma uygulamasının ilk aşaması tıkanıklık açma makinesi ile giderde oluşan tıkanıklığı açmak ikinci aşaması ise gideri görüntülemek olmaktadır. İki aşamalı bu uygulama bir dairede yapıldığında ortalama talep edilecek ücret 350 TL civarında olacaktır. Cihazla tıkalı kanal açma gider açma, kameralı kanal açma fiyatları gelişmiş teknoloji sayesinde çok daha uygun fiyatla çözülür.

Benzer Gönderiler: