Tıkanıklık Açma 758 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kamera ile boru içi görüntüleme ihtiyacını ortaya çıkaran gider borularında oluşan su kaçakları veya tıkanıklıktır. Kamera ile pimaş içi görüntüleme işi boru içi görüntüleme kamerası ile veya kanal görüntüleme kamerası ile yapılır.

Tıkanıklık olduğunda önce tıkanıklık açılır sonra da kamera ile boru içi görüntülenerek son durum net görülür. Diğer taraftan su sızıntısı var ise önce temiz su tesisatında su kaçak tespiti yapılır sonra da kamera ile gider borusunun içine bakılarak boruda delinme veya kırılma olup olmadığının tespiti yapılır. Boru içi görüntüleme kamerası ile  pimaş görüntüleme kamerası aynı şeyi ifade etmektedir.

Kamera ile boru pimaş içi görüntü alma ya da gider boru içi görüntüleme işi atık su boru içlerinin net görüntülenmesi ile arızanın bulunmasıdır. Kanal görüntüleme kamerası sayesinde  gider içi kamera ile görüntülendiğinde pis su gider borularında kırık, çatlak veya çökme olup olmadığı da görülmüş olunur.

Boru görüntüleme servisi, kamera ile boru pimaş içini görüntüleme, boru ve kanal görüntüleme yapıldığında olup biten görülebilir. Kamera ile pis su gider hattı pimaş boru içi görüntü kamerası ile net görüntü alınır.

Kamera ile Boru içi Görüntüleme Yöntemleri

Tesisatlarda kullanılan borular son derece dayanıklı ve kullanışlı borulardır. Ancak zamanla atıklar nedeniyle tıkanıklık gibi sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Boru tıkanıklığı olduğunda, yeni yöntemlerle tıkanıklık açan bir tesisatçıdan yardım almanızı tavsiye ederiz. Kamera ile boru içini görüntüleme yöntemini kullanan bir tesisatçı, kırmadan boruya bir zarar vermeden tıkanıklığın açılması için sizlere yardımcı olacaktır.

Kamera ile Boru içi Görüntüleme | Uzmanlar Tesisat

Kamera ile Boru içi Görüntüleme | Uzmanlar Tesisat

Boru içi görüntüleme kameralı cihazla yapılmaktadır. Böylece boru tıkanıklığına neden olan etkenler kırmadan tespit edilir. Borular devamlı atıkların etkisinde kalır. Yağ kalıntılarının, sabun, deterjan atıklarının, toz, saç tellerinin biriktiği alanlardır. Gün gelir boru tıkanıklığı sorunuyla karşılaşırız. Boru tıkanması yaşandığında etrafı kırmadan da tıkanan yeri, tıkanıklık sebebi tespit edilebilir.

Kamera ile boru içini görüntüleme hizmetiyle boru tıkanıklığının açılması sağlanır. Hem tıkanıklık yeri, hem de buna sebep olan etkenler tespit edilir. Ustaların robotla boru tıkanıklığı açma işlemini yapmasını sağlar. Boru tıkalı olursa, kameralı yöntemle hizmet veren tesisatçınızı çağırın. Kamera ile pimaş görüntüleme yapılsın, tıkanıklıktan en kolay şekilde kurtulun.

  • Görüntü aldığınızda boru içlerinde oluşan arızaları görüp ona göre çözüm yolları üretilir.
  • Tıkanıklık veya su kaçağı hangi arıza olursa olsun kamera bu tip arızalarda önemli tespitler yapar.
  • Arızanın bilinmesi demek sorunun yarısının çözülmesi demek olduğundan kamera ile pimaşların içindeki durumu görmek çözüm için atılan en isabetli adım olur.

Kamera ile Boru içi Görüntüleme Fiyatları

Kamera ile pimaş boru içlerini görüntüleme gereksinimi çoğu zaman su kaçağı olduğunda, tıkanıklık olduğunda, pimaş yıkama yapıldığında ortaya çıkar. Sadece pimaş görüntüleme talepleri boru içlerinde bir kirlenme var mı yok mu gibi durumlarda ortaya çıkabilir.

Kanal görüntüleme İstanbul, kanal görüntüleme pimaş görüntüleme hizmetini en uygun fiyatlarla sunar. Kanal görüntüleme kamerası fiyatları çok pahalı olmasına rağmen profesyonel tesisatçı için vazgeçilmez olduğu için alınmalıdır. Kamera ile pimaş içi görüntülenme fiyatı 250 TL den başlayıp görüntülenecek pimaş boru hat uzunluğuna göre değişir. Kamera ile boru içi görüntüleme  fiyatlamasının sağlıklı olması için hat çapı ve uzunluğu bilinmelidir.

Benzer Gönderiler: