Tıkanıklık Açma 531 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kamera ile pimaş boru içi görüntüleme yöntemi profesyonel tıkanıklık açma sonrası da kullanılan yöntemdir. Boru içi görüntüleme kamerası sayesinde boru görüntüleme ile net görüntü alınarak durum kontrolü yapılır. Atık su borusu boru içi görüntü alındığı gibi temiz su boru içi görüntüleme yapılamaz.

Kanal görüntüleme kamerası ile atık su boru içi görüntüleme, pimaş boru içi görüntüleme profesyonel uygulamanın bir parçasıdır. Pimaş kamerası gider içi kamerası ile  gidere kamera salma ile boru içi durumu görülmüş olur.

Tıkalı gider açıldıktan sonra kamera ile bakılıp son durum net görülerek tıkanıklığın tam olarak açılıp açılmadığı görülür. Boru içerisinde eğim sorunu var ise görülür, pimaş borularında başka sorunlar var ise onları da görmek mümkün olmaktadır. Kanal görüntüleme pimaş boru kamerası,  atık su borusu görüntüleme, kanalizasyon borularında görüntü almak için, kullanılan kanal görüntüleme sistemleridir.

Kamera ile Pimaş Boru içi Görüntüleme Atık Su Boru içi Görüntüleme

Tıkanıklık açma işleminden sonra en önemli aşama tıkanıklığın neden ortaya çıktığının belirlenmesidir. Tıkanıklığın nerede olduğunun belirlenmesi ve tıkanıklığa neyin sebep olduğunun belirlenmesidir. Çünkü tesisatçı robot kullanarak tıkanıklığı açıyor olsa da, tesisat giderleri oldukça geniştir. Bu yüzden tıkanıklığın nedeni tam olarak tespit edilmelidir. Bu sadece kameralı özel bir cihazla yapılabilir. Çünkü tesisatta olan pimaş borular kapalı olduğundan, bunun belirlenmesi için borunun içine girilmesi gerekir. Kurumsal tesisat firmaları kamera ile pimaş boru içi görüntüleme yaptıklarından tıkanıklık açma işlem robotla son derece kolay şekilde yapılır.

Kamera ile Pimaş Boru içi Görüntüleme | Uzmanlar Tesisat

Kamera ile Pimaş Boru içi Görüntüleme | Uzmanlar Tesisat

  • Kamera denilen cihaz, uç kısmında küçük bir kamera olan özel bir cihazdır. Bunun tesisat sektöründe kullanılmaya başlanmasıyla, tesisat görünür hale gelmiştir. Böylece tıkanıklık sorunlarının giderilmesi daha kolay hale gelmiştir. Kamera ile pimaş boru içi görüntüleme sırasında, kameralı cihaz pimaş borudan içeriye sokulur.
  • Borunun içinde ilerletilen cihaz, boruda ilerleyerek boru içinde tıkanıklığa neden olabilecek durumları görmemizi sağlar. Tıkanıklık açılmadan kamera ile pimaş içine girip ilerlemek pek mümkün olmamaktadır. Bunun sahada uygulanış biçimi önce tıkalı giderin açılması sonra da kamera ile pimaş içinin görüntülenmesi şeklindedir.
  • Kamera ile pimaş içi görüntüleme yöntemi çok büyük kolaylıklar sağlayan pratik bir yoldur. Hiç bir şekilde ulaşılması mümkün olmayan pimaşların içinde istediğiniz uzaklıktaki gider borularını izlemek çok ileri bir teknoloji sayesinde olmaktadır.
  • Tesisatçı gelişen teknolojiyi kullanmadan bu sektörde kalması be müşteri memnuniyetini sağlaması artık olası bir durum olmaktan çıkmıştır.

Kamera ile Pimaş Boru İçi Görüntüleme İstanbul Fiyatları

Cihazlara profesyonel hizmet her daim daha güvenilir ve kalıcı çözümleri uygun fiyatlarla ayağınıza kadar getirmiştir. Kamera ile pimaş içi görüntüleme yapıldığında alınacak ücret 150 TL dir. Tıkanıklık açılıp kamera ile pimaş içi görüntüleme yapıldığında ise 150 TL tıkanıklık açma ücreti,  100 TL de kamera ile görüntüleme ücreti alınır.

Boru iç görüntü alma kamerası,  el itmeli kanal ve pimaş boru görüntüleme kamerası,  kamera ile pis su gider tesisat görüntüleme uygulamaları tıkanıklık türüne göre değişir.

Pimaş görüntüleme kamerası ile kameralı atık su görüntüleme işi kanal görüntüleme kamerası fiyatları yüksek olmasına rağmen işlem ücreti gayet uygundur. Kamera ile pimaş boru içi görüntüleme her açıdan avantaj sağlar.

Benzer Gönderiler: