Tıkanıklık Açma 449 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kameralı robotla pimaş açma uygulaması bilinirliği arttıkça daha da yaygınlaşmakta ve tıkalı gider sorunu çözüm daha kolay ulaşmaktadır. Kameralı robotla tıkalı boru açma, kamera ve robotla kanal açma ya da kameralı gider açma profesyonel uygulamalar içerir. Robotla kırmadan pimaş açma, kameralı pimaş içi görüntüleme robotlu tıkanmış gideri açma da önemli aşamalardandır. Tıkanan pimaş boruların açılması için sizlere kameralı robotla pimaş açma hizmeti verecek bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Tıkalı pimaş açma sonrasında kameralı boru içi görüntüleme yapılır.

Kameralı robotla kanal açma, görüntülü tıkanıklık açma yönteminde boru içine gönderilen kamera sayesinde boru içi görülür.  Kamerayla pimaş boru görüntüleme ile tıkanıklık açıldıktan sonra son durumda net görülmüş olur. Pimaş borulara zarar vermeden, fayansları kırmadan hizmet verecek bir tesisatçı çağırarak bu sorundan kurtulun.

Kırmadan robotla pimaş aç hizmeti sunan Uzmanlar Tesisat, kameralı kanal açma, kameralı robotla kanal açma ve kanal yıkama hizmetlerini profesyonelce yapar. İstanbul robotla kırmadan pimaş açma, robot makineli cihazla pimaş açma ve kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş açma sonrası pimaş içi görüntüleme yapar. Robot cihazlarla tıkalı pimaş aç uygulamasında tıkanıklık açıldıktan sonra pimaş içi kamera ile görüntülemek tüm sorulara yanıt olur.

Kameralı Robotla Pimaş Açma ve Pimaş Boru içi Görüntüleme

Pimaş borular işlevini yerine getiremediği zaman tesisatınızı kullanamaz ve çok zor durumda kalabilirsiniz. Tıkalı pimaş açma için kameralı robotla pimaş açma servisi sizlere yardımcı olabilir. Kameralı görüntüleme yaparak pimaş içini bilgisayar ortamında görüntüleyen ustalar tıkanıklığın nedenini kırmadan tespit eder. Tıkanıklık robotu ile tespit edilen tıkanıklık sebebi pimaş borunun içinden kısa sürede çıkarılır. Bu işlem de kırmadan yapılabilir.

Kameralı Robotla Pimaş Açma | Uzmanlar Tesisat

Kameralı Robotla Pimaş Açma | Uzmanlar Tesisat

  • Tıkanan giderlerde ne olup bittiğini öğrenmeniz için kamera ile pimaş içinin görüntülenmesi gereklidir.
  • Tıkalı gider aşırı kirli ise görüntüleme yapılmadan önce tıkanıklık açılır ve sonrasında tıkalı gider kamera ile görüntülenir.
  • Kamera ile pimaş görüntüleme uygulamasında net görüntü alındığında pimaş borularında ne olup bittiğini de net görebiliriz.
  • Kameralı tıkanıklık açma demek teknolojik cihazlarla etraf kırılmadan borular zarar görmeden tıkanıklık açılması ve boru içlerinin görüntülenmesi demektir.
  • Bu uygulama için hem profesyonel uygulamayı yapacak uzman ustalar hem de teknolojik cihazlarınız olmalıdır.
  • Kameralı robotla pimaş açma uygulamasını yapacak kişi hem kameraya hem de tıkanıklık açma makinesine sahip olmalıdır.

Robotla pimaş açma yapıldıktan sonra tıkalı pimaş açma kimyasalı kullanılarak en son kalan yumuşak parçacıklarda tam olarak temizlenmiş olur.

Kırmadan Kameralı Robotla Kanal Açma Fiyatları

Pimaş açma hizmeti alabileceğiniz kameralı robotla pimaş açma servisi nerede bulabileceğinizi yapacağınız kısa bir araştırma sonunda öğrenebilirsiniz. Tıkalı pimaş borunun önce kameralı yöntemle görüntülenmesi gerekir. Bu aşamada pimaş tıkanmasına neden olan yabancı cisim belirlenir ve tıkanıklığın yeri kesin olarak tespit edilebilir. Tıkanıklık açma robotu ise kırmadan pimaş açma işleminin yapılmasını sağlar.

Bu uygulamanın fiyatı kamera ile görüntülenecek hat uzunluğu, boru çapı önemli belirleyicilerdendir. Tıkalı hattın makine ile açılmasında da tıkanıklık türü ve hat uzunluğu en önemli etkendir. Bir daire için ortalama bir gider tıkanıklığının açılması ve kamera ile görüntüleme yapılması 350 TL civarındadır. Fiyatları burada tek tek yazmak çok sağlıklı olmayacaktır. Fiyat konusunu pimaş açma servisi ile görüşerek sizin verdiğiniz bilgilere dayalı fiyat daha isabetli olacaktır. Robotlu pimaş açma, tuvalet açma yöntemi ile kırma dökmenin önüne geçildiği için fiyat uygun olur.

Benzer Gönderiler: