Tıkanıklık Açma 608 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kameralı tıkanıklık açma fiyatları diğer yöntemlere göre daha makul seviyededir. Tıkanıklık açma için çeşitli yöntemler kullanılır ve fiyatlar bu paralelde değişir. Kameralı kanal açma fiyatları, tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları ve banyo gideri açma fiyatları tesisatçılar arasında hemen hemen aynıdır. Kanal açma makinesi ile gider tıkanıklığı açma, mutfak gideri açma ve  kanalizasyon tıkanıklığı açma yapıldıktan sonra kamera ile boru içi görüntüleme yapılır.

Tıkanıklık açma uygulaması, kameralı cihazla tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, tıkalı boru açma ve kanalizasyon tıkanıklığı açma makul ücretlerle yapılır. Uygun ücretle, kanal açma makinesi ile logar tıkanıklığı açma, pimaş açma ve mutfak gideri açma yapılıp kamera ile görüntüleme de yapılır.

Tıkanıklık açma fiyatlarına bakıldığında gayet makul fiyatlar olduğu görülebilir. Pis su giderlerinde tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Tıkalı gider makine ile açıldıktan sonra acaba giderlerde başka bir sorun var mı, tıkanıklık tam olarak açıldı mı gibi soru işaretlerine yer bırakmamak için kameralı görüntüleme yapılır.

Kamera ile görüntüleme,  tıkanıklık açma işi kameralı lavabo açma makineyle gider tıkanıklığı açma yöntemleri ile profesyonelce çözüme kavuşur. Kırmadan robotlu sistemle tıkanıklık açma, lavabo tıkanıklığı açma evde kendi çabanızla yapmanız çoğu zaman zordur. Zaten tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları, makineyle gider açma fiyatları da yüksek maliyetli işler değildir.

Kameralı Tıkanıklık Açma Fiyatları Kameralı Kanal Açma Fiyatları

Pis su giderlerinin tıkanması halinde tıkanıklığın açılması için kameralı yöntemin kullanılması en iyi seçimdir. Tıkanıklık sorunu yaşayanlar kameralı tıkanıklık açma fiyatları nedir, bunu özellikle araştırırlar. Tıkanıklığın kameralı yöntemle açılması halinde etrafın kırılmadığını günümüzde herkes bilmektedir. Bu nedenle gider tıkanıklığı sorunu olanlar kameralı tıkanıklık açma yönteminin kullanılmasını isterler. Fiyatlar konusunda endişe etmemelisiniz. Bu yöntem kullanıldığında ustalar gidince başka tadilat yapmanıza da gerek kalmadığından son derece ekonomik şekilde tıkanıklıktan kurtulabilirsiniz.

Kameralı Tıkanıklık Açma Fiyatları | Uzmanlar Tesisat

Kameralı Tıkanıklık Açma Fiyatları | Uzmanlar Tesisat

  • Bir dairede mutfak giderinin tıkandığını ele alalım. Mutfak gideri önce tıkalı gider açma makinesi ile açılır sonra da kamera ile görüntüleme yapılır. Böyle bir uygulama için alınacak ücret 250 TL gibi bir rakam olacaktır.
  • Mutfak giderlerinde yağlanma ve yapışkan yapı çok olduğu için bu yapı tıkanıklık açılırken yerinden sökülmez esner ama kalır. Makine ucundaki yay bu yumuşak esnek yapıyı delip geçer belki bir kısmını söküp alır ama kalan yağ tabakası yeni tıkanıklıkların yaşanmasında büyük etki yapar. Bu tabakayı tıkanıklık açıldıktan sonra kamera ile baktığınızda da görebilirsiniz.
  • Yağ tabakasının çok olduğu yerlerde de pimaş yıkama dediğimiz uygulama yapılarak bu yumuşak yağlı tabaka tamamen cihazla yıkanıp temizlenir.
  • Pimaş yıkama yapıldıktan sonra da kamera ile görüntüleme yapıldığında ne denli temizlendiğini net görmüş olacaksınız.

 Tıkalı boru açma fiyatları, tıkanıklık açma maliyetleri ve en iyi tıkanıklık açma hizmeti için Uzmanlar Tesisatı aramanız yeterli olacaktır. Tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma, kameralı cihazlarla tıkanıklığın nedenlerini görüntüleme tek fiyat ile yapıldığı için sonradan sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız.

Bu alanda cihazlarla hizmet veren firmalara ulaşarak sorgulama yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmalar size mutlaka yardımcı olacaktır. En uygun fiyatlarla kameralı tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz.

 Kameralı Tıkanıklık Açma Cihaz Fiyatları 

Tesisatçılar için büyük imkanlar sunan ve bu tıkanıklık açma uygulamasının profesyonel yapılmasını sağlayan bu cihazlar maalesef pahalı cihazlardır. Pimaş borularını görüntülememizi sağlayan bu cihaz 25,000 TL civarındadır.(2018) Diğer taraftan tıkanıklık açma makinesi 8.000-10.000 TL arası fiyatlara satılmaktadır. Yani kameralı tıkanıklık açma uygulaması için kullanılan cihazlar ortalama 33.000 TL civarındadır. Bu cihazlarla yapılan uygulamadan alınan ücretler ise 250 TL-350 TL arasındadır. Sizce de uygulama fiyatları uygun değil mi?

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo ve banyo tıkanması açma kameralı cihaz yardımı ile tıkanıklık açma ve pimaş açma yöntemleri bu cihazlar ile mümkündür. Uygun kameralı tıkanıklık açma fiyatları ile bu sorundan kurtulabilirsiniz Kameralı cihazlarla uygun fiyat tecrübeli usta güvencesi ile garanti çözümlere Uzmanlar Tesisat ile ulaşın.

Benzer Gönderiler: