Tıkanıklık Açma 728 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kameralı tıkanıklık açma uygulamasında önce tıkalı gider açılır sonra da kamera ile gider boruları görüntülenir. Kamerayı boru içine gönderip, kameralı robotla gider açma ya da  kameralı kanal açma hizmeti profesyonel makineleri gerekli kılar. Kameralı gider açma makinesi ile tıkalı gider borusu açıldıktan sonra kamera ile net görüntü alınabilmektedir.

Sahada uygulama bu şekilde yapılmakta olup tıkalı giderin açılmasını beklemeden kamera ile görüntüleme yapılması bir şey ifade etmez. Görüntülü tıkanıklık açma işi kamera ile boru içi tıkanıklığın açılması değildir. Kameralı kanal açma, kameralı lavabo açma, tuvalet tıkanıklığı açma, küvet tıkanıklığı açma  tıkanıklığın açılmasından sonra boru içinden görüntü almayı ifade eder. Kameralı kanal açma, kamera ile tıkanıklık açma, kameralı tuvalet açma yine aynı şeyi ifade eden kelimelerdir.

Su tesisatçısı, kanalizasyon açma, gider açma, pimaş açma, kameralı kanal açma ve su kaçağı tespiti uygulamalarını cihazlarla yapar. Kameralı görüntüleme cihazı ile tıkanan gider açma, cihazla kanal açma uygulaması için eğer tesisatçının cihazı yok ise sonucun olumlu olmasını beklemeyin. Kanal tıkanıklığı nasıl açılır, tıkalı gider nasıl açılmalıdır buna verilecek cevap elbette robotla kırmadan tıkanıklık açılır olmalıdır. Evde kendi imkanlarımız ile de çok zor tıkanıklıklar bir taraf basit tıkanıklıklar bile bazen açılmaz.

 Kameralı Tıkanıklık Açma Kameralı Lavabo Açma

Gider tıkanıklığı meydana geldiğinde, tuvalet tıkandığında, banyoda küvet tıkandığında, lavabo tıkandığında evinizde kırma işlemi yapılmasını istemezsiniz. Bu yüzden tesisatçıdan kameralı tıkanıklık açma hizmetini vermesini talep etmelisiniz.

Bu yeni yöntemler sayesinde tesisat sektöründeki en önemli sorunun yani tıkanıklığın açılması çok kolay bir hale gelmiştir. Çünkü kameralı cihazla giderde olan tıkanıklığın yeri tam olarak tespit edilmekte, üstelik tıkanıklığa neden olan etken bile belirlenmektedir. Tesisatçı robotlu tıkanıklık açma işlemi yapıyorsa, gider tıkanıklığını hiç zorlanmadan açacaktır. Yani tıkalı giderin içine robotu yani tıkanıklık açma makinesini sokacak ve içerideki tıkanıklık sebebini dışarıya çıkaracaktır.

Kameralı Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Kameralı Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Kameralı tıkanıklık açma günümüzde herkesin hak ettiği hizmetlerden biridir. Çünkü bu yöntemle evde kırma, dökme gibi istenmeyen işlemlerin yapılmasına gerek kalmıyor. Bu yüzden gider tıkanıklığı açılmış olan kişiler, tesisatçısı gittikten sonra evlerinde ek tadilata girişmiyor. Bunun hem zahmetine katlanmıyor, hem de ek masrafları yapmak zorunda kalmıyorlar. Kameralı tıkanıklık açma kırmadan tıkalı giderin açılmasına olanak veriyor. Tesisatçı servis ustaları da yeteri kadar deneyimliyse, kolayca tıkanıklığa son verip sizi bu dertten kurtarıyor.

  • Kameralı tıkanıklık açma demek kolay çözüm demektir.
  • Kamera ile tıkanıklık açmak demek kırma dökme yapılmasının önüne geçmek demektir.
  • Kamera ile tıkanıklık açmak demek evde görüntü kirliliği yaşanmaması demektir.
  • Kamera ile tıkanıklık açmak demek tıkanıklık arızasının yeni sorunlara neden olmasının önüne geçmek demektir.
  • Kamera ile tıkanıklık açmak demek müşteri memnuniyeti demek az masraf çok iş demektir.
  • Kamera ile tıkanıklık açmak demek gider boru içerisindeki sorunu izlemek görmek demektir.
  • Kamera ile tıkanıklık açmak demek kalıcı garantili çözüm demektir.

Kırmadan Görüntülü Tıkanıklık Açma Fiyatları

Kırmadan kamera ile tıkalı gider açma fiyatı tıkanıklık açılırken uygulanan yöntem ile ilgili olduğu kadar, tıkalı giderin hangi giderde ve hangi katta yaşandığı ile ilgilidir. Tıkalı gider açma ücretlerinde daire için söylüyorum en pahalısı tuvalet tıkanıklığıdır. Tuvalet tıkanıklığı 350 TL -500 TL  civarındadır.

Kırmadan robotlu sistem ile tıkanıklık açma, kameralı lavabo açma, kırmadan kameralı tıkanıklık açma, kameralı sistem kullanarak pimaş açma için ödenecek ücret gayet uygundur. Kameralı tıkanıklık açma işi profesyonel cihaz ve usta ile yapılır. Bu sayede tıkanıklık kesin çözülür ve ödeyeceğiniz ücreti de bilirsiniz.

Benzer Gönderiler: