Tıkanıklık Açma 497 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kanalizasyon gider görüntüleme işi profesyonel cihazları ve bu işi tecrübe etmiş ekibin gerekliliğini doğurmaktadır. Tuvalet gideri tıkandığında, atık su gideri açma, kanalizasyon gider borusu görüntüleme ve kanalizasyon görüntüleme için profesyonel makineler gereklidir. Kanalizasyon tıkanıklık çeşidi ne olursa olsun kanalizasyon gider açma uygulamasında tıkanıklığı aç kanalizasyonu görüntüle ve sonuçlandır. Tuvalet gider tıkanıklığı açma, atık su gider borusu açma ve gider borusu içi görüntüleme işi için elbette profesyonel makineler gereklidir. Kanalizasyon giderlerinde oluşan tıkanıklığın tespit edilmesi için alanında uzman ve deneyimli olan ustalar tarafından kanalizasyon gider görüntüleme işleminin yapılması gerekir.

Tıkalı kanalizasyon açma, tıkalı kanalizasyon gider boruları açılması ve  kırmadan robotla kanal gideri açma makine ve usta ile olur. Kanalizasyon tıkanıklığı açma sonrası kanal boru içini kamera ile görüntüleme, kanalizasyon gider görüntüleme ve kanalizasyon hattı görüntüleme yapılır. Kanalizasyon giderlerinde oluşan tıkanıklık açılıp kamera ile de görüntüleme yapıldıysa işlem tamamdır.

 Kanalizasyon Gider Görüntüleme Pimaş içi Görüntüleme

Atıkların gider borusundan kanalizasyona gönderilmesi için en önemli unsur, pis suyun önünde engel olmaması yani  tıkanıklık olmamasıdır. Gider borusunun herhangi bir yerinde tıkanıklık oluştuğu takdirde kanalizasyon gider görüntüleme, kameralı yöntemle yapılmalıdır. Bu görüntüleme sırasında uç kısmında küçük bir kamera bulunan cihaz giderin içinde ilerletilerek bilgisayar ortamında görüntüleme yapılır. Bu şekilde çalışıldığı takdirde ustalar evinize zarar vermediği gibi daha kısa sürede giderdeki tıkanıklığı tespit edebilir.

Kanalizasyon Gider Görüntüleme | Uzmanlar Tesisat

Kanalizasyon Gider Görüntüleme | Uzmanlar Tesisat

Giderlerde gelişen tıkanıklık yüzünden atıkların kanalizasyona gönderilmesi mümkün olmaz. Kanalizasyon gider görüntüleme kameralı servis tarafından pratik bir şekilde yapılabilir. Sizlere bu şekilde yardımcı olacak bir servisten yardım almalısınız. Giderler her zaman tıkanıklık sorununa maruz kalabilir. Çünkü her zaman atıkları kanalizasyona ulaştırma görevini üstlenmişlerdir. Zamanla giderlerin içinde biriken atıklar tıkanmanın en önemli sebebidir. Çağırdığınız servis kameralı yöntemle gider görüntüleme yaptığı zaman tıkanıklığın yeri ve nedeni kırmadan belirlenebilir.

  • Pis su kanalında bir tıkanma olması halinde öncelikli husus kanalizasyon tıkanıklığının giderilmesidir. Kanalizasyon tıkanıklığı açılmadan kamera ile yer tespit etmek veya görüntü almak çok uygulanabilirliği olmayan bir işlemden öteye geçmez. Çünkü tıkalı olan yerde kamera ilerleyemez ve görüntü alınması çok güçleşir.
  • Kanalizasyon tıkandığında ilk yapılması gereken şey kamera ile kanalizasyon gider görüntüleme değil tıkalı kanalizasyonu açmak olamalıdır. Sıralama bu şekilde yapılıp uygulama yapılır ise başarı yüzdesi çok yüksek olacak ve arıza tespit edilmiş olacaktır.
  • Kanalizasyon görüntüleme yapacak tesisat servis daha önce bu uygulamayı yapmadıysa başarı şansı düşecektir. Tecrübeli servis olur ise hem hızlı hem de çözüm garantili bu uygulamayı yaparak soru işaretlerinin cevap bulması sağlanacaktır.

Tıkanıklık gider açma servisi, kırmadan gider açma, logar açma, wc açma pimaş açma ve lavabo gider açma işini kırmadan robotla yapar. Kanal ve gider açma sonrası kamera ile kanal görüntüleme yapılır ise işin hakkı verilmiş olur.

Kameralı Kanalizasyon  Görüntüleme Fiyatları

Kameralı kanalizasyon giderini görüntüleme hizmetinde fiyatı belirleyecek unsur kanal borularının çapı uzunluğu ve tıkalı olup olmadığıdır. Kanalizasyon görüntüleme nedeni ne ise ona göre fiyatlama yapılacaktır. Otoparktan rögara kadar kısımda sorun var, pimaş inişlerinde sorun var, rögarın yerini bulamıyoruz, kanalizasyon gider borularında çökme var gibi başlıklara göre fiyat verilir.

Bu nedene dayalı burada bir fiyat yazma şansımız çok yoktur. Bu gibi bir durumda tesisatçı servisimizi arayarak fiyat bilgisi almak en doğrusu olacaktır. Uygun fiyatla atık su boru tıkanıklığı açma sonrası kanalizasyon temizleme işi içinde ayrı fiyatlama yapılır. Kanalizasyon gider görüntüleme işi kamera olamadan yapılamaz.

Benzer Gönderiler: