Tıkanıklık Açma 450 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kırmadan banyo tıkanıklığı açma uygulaması makinenin kullanıldığı kırmadan tıkanıklığın açıldığı uygulamadır. Banyo giderinden su çıkması durumunda banyo gideri açma işi ilk olarak evde kimyasal açıcı ile denenebilir. Evde banyo gideri açma işi ya banyo gider açıcı ile ya da  banyo gideri açma teli ile yapıldığında tıkalı gider açılmaz ise robotlu profesyonel yardım alınmalıdır. Tıkanıklık açıldıktan sonra da kamera ile görüntüleme yapıldığı pratik bir işlemdir. Kırmadan gider açma firması, tuvalet gideri açma, klozet borusu tıkanıklığı açma ve banyo lavabo gideri açma işini robotla yapar.

Robotla tıkanıklık açma uygulaması ile kırmadan tıkanıklık açma ve kırmadan gider açma yapıldığı için evde tadilat durumu da olmaz. Banyo gideri tıkanıklığı açma olsun  lavabo gider açma olsun evde kimyasal açıcılar ile bu tıkanıklıklar açılmaya çalışılabilir. Diğer taraftan evde tıkanıklık açma yöntemleri arasında banyo gideri açma teli de kullanılabilir. Klozet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı ve banyo gideri açma yöntemleri farklılık gösterse de amaç kırmadan tıkanıklığın açılmasını amaçlar.

Banyo tıkanıklıkları en fazla maruz kaldığımız tesisat sorunlarından biridir. Çünkü banyo giderlerinde sürekli sabun ve deterjan kalıntıları, saç telleri ve sakal kılları zamana ve tampon bölge oluşmasına ve boru çap daralmasına sebebiyet verdiği için tıkanıklık oluşur.

Hayat akışımız içerisinde giderler kullanıldıkça bu tarz tıkanıklıklar yaşanabilir. Bunun nedeni herkesin temizliği sağlamak, hijyen bir ortam oluşturmak için banyo giderlerini kullanmak zorunda olmasıdır. Bu nedenle en azından banyo tıkanıklığında ne yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekir.

Duşa kabin gider tıkanıklık açma ve kırmadan tıkanmış pimaş açma işini pimaş açma firması, basit tuvalet açma, basit lavabo açma ile değil makineler yardımı ile yapar. Kameralı cihazlarla banyo gideri açma uygulaması da tıkanıklık açıldıktan sonra kamera ile son durumu görmek için yapılır.

Kırmadan Banyo Tıkanıklığı Açma Banyo Gideri Açma

Kurumsal tesisat firmaları kırmadan banyo tıkanıklığı açma hizmeti verseler de, hala eski yöntemleri kullanan tesisatçılarda bulunmaktadır. Bu nedenle tesisatçıya hangi yöntemi kullanarak banyo tıkanıklığını açacağını sormalısınız. Eğer tesisatçı özel cihazları kullanıyor, ustaları bu alanda deneyimli ise, hemen banyo giderlerindeki tıkanıklığı açmasını istemelisiniz.

Banyo giderinden su çıkması tıkanıklık olduğunu gösterir. Banyo gideri tıkanıklığı, banyo gideri açma, kırmadan gider açma firması ile görüşerek kalıcı çözüme ulaşın. Tıkalı gider nasıl açılır, lavabo pimaş küvet gideri nasıl açılır, banyo küvet ve lavabo açma sorularının en net cevabı tesisatçı firmada dır. Sirke ve karbonatla lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri, kırmadan tıkanmış pimaş açma il aynı sonucu vermediğini de ifade etmiş olalım.

Kırmadan Banyo Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan Banyo Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan banyo tıkanıklığı açma için, hem kameralı özel bir cihazın kullanılması, hem de tıkanıklık açma makinesi olan robotun kullanılması gerekir. Ustalar bu cihazları kullanmadan fayansları kırmadan tıkanıklığı açması çok reel değildir. Yapılması gereken tıkalı gidere tıkanıklık açma makinesinin teli gönderilerek tıkana yerin açılması sağlanmalıdır.

Tıkanan yere makinenin teli ulaştığında eğer tıkanıklık nedeni sert bir şey ise makinenin itme gücü ile yabancı madde rögara itilir. Yok eğer tıkanıklık nedeni yumuşak bir cisim ise tıkanıklık teline sarılarak geriye çekilir ve tesisat dışına çıkarılır. Genelde ıslak mendil, tuvalet kağıdı, bez gibi şeyler makinenin teline sarılarak dışarı çıkarılmaktadır.  Bu aşamadan sonra da banyo giderleri kameralı cihazla görüntülenmeli ve tıkalı yerin tam olarak açılıp açılmadığına bakılmalıdır. Profesyonel makineleri kullanan uzman tesisatçılar tıkalı giderin nasıl açılması gerektiğini ne yapılması gerektiğini çok iyi bilirler.

Makine ile Kırmadan Banyo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Makine ile tıkanıklık açma ücretlendirme şekli tıkanan gider borusunun tuvalet gideri mi, banyo gideri mi, mutfak gideri mi olduğuna bakılır. Tıkanan bu giderlerin bodrum katta mı yoksa ara katlarda mı olduğuna bakılır. Fiyatlandırma bu durumlara göre değişir. Orta katta banyo tıkanıklık açma fiyatı 250 TL civarında olup bodrum katta bu fiyat daha yüksektir.

Lavabo tıkandı su gitmiyor, banyo giderinden su gelmesi durumunda profesyonel  banyo tıkanıklığı açma yöntemleri, banyo gideri açma teknikleri kullanılır.  Tıkalı boru açma teli ile tıkanıklık açma evde üretilen çözümlerdendir. Kırmadan robotla tıkanıklık açma detaylı fiyatları için bilgi alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: