Tıkanıklık Açma 556 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kırmadan boru tıkanıklığı açma bir çok kişiyi tadilattan ve büyük maliyetlerden kurtaran profesyonel bir uygulamadır. Boru tıkanıklığı açma uygulamasında kırmadan tıkanan boruyu açmak için tıkanıklık açma robotu gereklidir. Tıkanık boru açma işi tıkalı pimaş boru açma işi evde yapılmak istendiğinde tıkanıklık açma robotu olmadığı için tıkalı pimaş açma kimyasalı kullanılmaktadır. Ama ilerlemiş zor tıkanıklık türlerinde kimyasal açıcılar işe yaramaz. Su tesisat borusu tıkanıklığı açma işinde zaten kimyasal açıcı kullanılmasını önermiyoruz.

Kırmadan robotla boru tıkanıklığı açma, beton zemini kırmadan robotla tıkalı gider açma ve kırmadan gider açma profesyonel cihazlarla başarılı olur. Bunun yanında sirke ve karbonatla lavabo tıkanıklığı açma uygulaması gider tıkanıklığı açma yöntemi başarılı olur mu hep merek edilmiştir. Doğal bir çözüm olan bu yöntemi deneyip görmekte fayda vardır. Tıkanan gider borusu nasıl açılır,  tıkalı gider nasıl açılır için en kalıcı çözüm robotlu cihazlarla yapılan uygulama ile olur. Su tesisat borusu tıkanıklığı kırmadan açma işi temiz su tesisat borusu tıkanıklığı açma işi farklı yöntemlerle yapılır.

Kırmadan Boru Tıkanıklığı Açma Tıkalı Pimaş Boru Açma

Boru tıkanıklığı bazen yılların birikiminden bazen de istemeden borulara kaçırılan bez parçası gibi yabancı maddeler nedeniyle oluşabilir. Bu yüzden sıkıntılı bir süreç geçirebilirsiniz. Ancak kırmadan boru tıkanıklığı açılır diye garanti veren bir tesisatçıdan destek alırsanız bunu hasar almadan atlatabilirsiniz. Tıkanan boruyu etrafı kırmadan açmak için deneyimin ve cihazların önemi büyüktür. Bu nedenle kırmadan tıkanıklığı açacak kurumsal bir firmadan yardım almalısınız.

Kırmadan boru tıkanıklığı açma taahhüdü veren bir tesisatçı tıkanan boruyu açmak için önce kamera ile boru görüntüleme yaparak tıkanıklığın borunun neresinde olduğunu ve buradaki yabancı maddeyi tespit eder. Boruyu açmak için robot denilen makineyi kullanır. Tıkanıklığa yol açan yabancı maddeyi kırmadan borunun içinden çıkarır. Böylece etrafı kırmaya gerek kalmadan tecrübeli ustalardan hizmet almış olursunuz.

Kırmadan Boru Tıkanıklığı Açma| Uzmanlar Tesisat

Kırmadan Boru Tıkanıklığı Açma| Uzmanlar Tesisat

  • Tıkalı olan gideri kırmadan açmak için en önemli ve öncelikli husus mutlaka tıkanıklık robotu olmalıdır.
  • Tıkanıklık olan gider boru çapına göre tıkanıklık açma robotunun yayı olmalı ve hat uzunluğuna göre yeterli yay olmalıdır.
  • Tıkanıklık robotunu kullanabilen tesisatçı olmalı ve tıkanıklık açarken başka bir tesisat arızası var ise onuda yapabilmelidir.
  • Tıkalı pimaş borusuna zarar vermeden, etrafı kırmadan profesyonel uygulama ile bu arızadan kurtulmak mümkündür.
  • Zaman kaybı yaşamadan, ödeyeceğiniz fiyatı bilerek stressiz bir hizmet olan tıkanıklık açma hizmeti büyük kolaylıklar sağlar.

Tıkanmış giderleri tıkanıklık açma robotu ile kırmadan açan firma, kırmadan tıkalı boru açma, pimaş gider tıkanıklığı açma ve boru tıkanıklığı açma işini de garantili çözer.

Kırmadan Boru Tıkanıklığı Açma Kırmadan Gider Açma Fiyatları

Kırmadan tuvalet gideri açma fiyatı veya pimaş tıkanıklığı açma fiyatı gider çeşidine göre değişse de ortalama lavabo gider borusu açma 300TL  civarındadır. Boru tıkanmasının robotla açılması, tıkalı boru açma kimyasalı ile de açılabilir ve buda uygun ücretli tıkanmış boru açma yöntemleri arasında gösterilebilir.

Tıkalı gider açılırken fiyat araştırması yaptığınızda size hiç bir soru yöneltmeden tıkanıklık fiyatı veren kişi size eksik hizmet verebilir. Nedeni, çünkü tıkalı olan giderin tama olarak, lavabo gideri mi, banyo gideri mi, tuvalet gideri mi gibi sorular ışığında fiyat oluşur. Bu şekilde tıkanıklığı net anlamadan fiyat verip adrese gelen kişi size sürpriz fiyata çıkarabilir. Ya ben aslında böyle zor bir tıkanıklık olabileceğini düşünmemiştim o yüzden verdiğim fiyatla bu işi yapamam diyecek bu da sizi zor durumda bırakacaktır.

Tesisatınızda boru tıkanıklığı sorunu yaşanırsa telaş etmenize gerek yok. Çünkü kırmadan boru tıkanıklığı açma artık robotla açılır. Bu konuda deneyimlerinize güvendiğiniz, cihazları bulunan bir tesisatçı ile çalışmanız her daim faydanıza olur. Tıkalı gider açma, pimaş açma ve banyo tıkanıklığı açma yöntemleri uygun ücretlerle yapılır. Tıkanıklık açma kimyasalı ile açamadığınız tıkanan giderler için profesyonel robotlu cihazlarla kesin çözüm. Kırmadan Boru Tıkanıklığı Açma uygulaması için bizi arayın.

Benzer Gönderiler: