Tıkanıklık Açma 435 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Gider borusu tıkanıklığı yaşandığında kırmadan robotla boru tıkanıklığı açma hizmeti veren bir tesisatçı ile görüşmelisiniz. Tıkanıklığın en kolay şekilde açılması için tesisatçı servisi  robotlu yapacağı tıkanıklık açma yöntemi ile bu işi yapar. Boru tıkanıklığı açma hizmeti ile kameralı robotlu tıkanıklık açma sayesinde kırmadan gider açma işlemi tamamlanır. Kırmadan tıkanıklık açma, lavabo gider borusu açma ve pimaş tıkanıklığı açma cihazla gider açma uygulaması ile yapılır. Tesisat tıkanıklığı açma, gider borusu tıkanıklığı açma robot makine ile tıkanıklık açma ile yapıldığı takdirde tadilat yapmaya gerek kalmaz.

Kırmadan robot ile tıkanıklık açma servisi ile tıkanan giderleri tıkanıklık açma robotu ile kırmadan dökmeden açar. Kameralı robot makinesi ile kırmadan tıkanıklık açılmaz ise pimaş borularına ulaşmak için etrafı kırmak gerekecektir. Bu da tadilat demek maliyet demektir.

Kırmadan Robotla Boru Tıkanıklığı Açma Nasıl Yapılır?

Pis su borusu, pimaş borusu, gider borusu tıkandığı zaman iletişime geçtiğiniz servise kırmadan robotla boru tıkanıklığı açma nasıl yapılır diye sormalısınız. Ustaların nasıl çalışacağı, tıkanıklığı nasıl açacağını önceden bilmelisiniz. Eski yöntemleri kullanan servislerden tıkanıklık açma hizmeti almamanız gerekir. Çünkü eski yöntemleri kullananlar fayansları kırabilir, evinizde hasara yol açabilir. Tıkanıklığın yerini buluncaya kadar evinize istemediğiniz şekilde zarar verebilirler.

Boru tıkanıklığı sorunu yaşarsanız kırmadan robotla boru tıkanıklığı açma nasıl yapılır, kim yapar diye düşünmeye başlayabilirsiniz. Tıkanıklığın açılması için robot kullanan, kameralı görüntüleme yapan bir firma ile görüşmelisiniz. Robotla boru tıkanıklığı açma sırasında çevreye zarar verilmez. Ustalar bu alanda deneyimli ve uzman olduklarından robot denilen cihazı kullanırken hata yapmazlar. Tıkanıklığı zahmetsiz bir şekilde açabilirler.

Kırmadan Robotla Boru Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan Robotla Boru Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

  • Robotla tıkanıklık açma, makine ile tıkanıklık açma, cihazla tıkanıklık açma gibi ifadelerde anlatılan şey aynıdır.
  • Robotla tıkalı gider boruları açılırken etraf kirlenmez, pimaş borusu zarar görmez.
  • Tıkalı gider borusuna tıkanıklık makinesinin teli gönderilir. Makine yardımı ile tel pimaş boru içinde ilerler. Tıkalı olan yere geldiğinde makinenin etkisi ile tel sert cisimleri iter, yumuşak tıkanıklık sebebi şeyleri de kendine sarıp dışarı çıkarır. Böylece tıkanan gider borusunda bulunan tıkanıklık uzun bir mesafede de olsa makine ile tıkanıklık açılır.
  • Tıkanan gider borusunun çapına göre tıkanıklık teli kullanılır ve boru zarar görmeden tıkanıklık açılır.
  • Boru çapı düşük ise 16 mm’ lik ince yay, çap büyük ise 22 mm’ lik kalın yay kullanılır.
  • Gider çeşidine göre veya tıkanıklık durumuna göre tıkanıklık uçları telin uç tarafına takılır. Bu uçların tıkanıklığın açılmasında faydası büyüktür. Takılacak uç dikkatli seçilerek tıkanıklığın açılması kolaylaştırılır.

İstanbul robotla kırmadan pimaş açma, kamerayla pimaş boru görüntüleme ve gider açma nasıl yapılır konusunu madde madde ele almaya çalıştık.

Robotla Kırmadan Boru Tıkanıklığı Açma Fiyatı

Robotla boru tıkanmasını açma, kırmadan boru tıkanıklığı açma ve kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları kendi içinde farklılıklar gösterir. Robotla mutfak gideri açma, kırmadan pimaş boru tıkanıklığı açma fiyatları de bütçenizi zorlayacak değildir.

Tıkanmış boru açma fiyatı açılacak gider türüne göre ve hat uzunluğuna göre değişir. Ana hat tıkandı ise yatay tesisat çok uzun ise buna göre fiyat verilir. Cihazla gider açma, kırmadan gider açma ve  lavabo pimaş küvet banyo gideri açma ücretleri gayet uygundur. Robotla tıkalı gider boru açma, tuvalet, lavabo, mutfak pimaş tıkanıklığı, boru açma işlemleri için profesyonel yardım alın. Tıkanıklık açma fiyatı için alacağınız fiyat 250 TL den başlayıp tıkanıklık türüne göre değişir. Kırmadan robotla boru tıkanıklığı açma kırma dökme olmadığından her zaman avantajlı fiyat sunar.

Benzer Gönderiler: