Tıkanıklık Açma 380 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kırmadan tıkalı mutfak açma yöntemi tıkalı mutfak giderinin en hızlı şekilde açılmasında kullanılacak makine ile gerçekleşir. Kırmadan tıkalı boru açma,  tıkalı gider açma ve kırmadan tıkalı tuvaleti açma işi evde tıkanıklık açma kimyasalı ile her daim açılamaz. Kırmadan gider açma, tuvalet gider açma ve mutfak gideri açma işi evde kimyasal açıcı ile her zaman açılmayabilir. Kimyasal açıcı ile tıkanmış gider boruları açılmadığında robotla kırmadan  tıkalı gider açan tesisatçı çağırmanız gereklidir. Robotla tıkalı mutfak açma, klozet tıkanması açma ve mutfak gider tıkanması açma işi yapılırken etraf kırılmaz.

Diğer taraftan tıkanıklık açıldıktan sonra kamera ile görüntüleme yapıldığı için de bu hizmet, kameralı kanal açma veya kameralı gider açma diye de adlandırılır. Robotla kırmadan tıkalı tuvalet açma, kırmadan tıkalı pimaş açma kısacası  kırmadan tıkanıklık açma yapıldığında tadilatlık bir durumda olmaz. Mutfak giderlerinde sıkça tıkanıklık sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Çünkü yemek artıkları, yağ kalıntıları, deterjan kalıntıları sürekli olarak giderlerde birikim yapar.

Zaman içinde küçük, hafif tıkanıklıklarda bayanlar genellikle pompa yaparak ya da hazır satılan kimyasal lavabo aç gibi ürünleri kullanarak tıkanıklığı açmaya çalışırlar. Bu aslında ilk etapta gider tıkanıklığını açılmış gibi gösterse de, ilerleyen günlerde yeniden tıkanıklık yaşanmaya başlar. Çünkü yapılan işlemler tıkanıklığı neden olan etkenleri sadece daha derinlere göndermiş, giderlerin içinden çıkaramamıştır.

Kırmadan Tıkalı Mutfak Açma Mutfak Gideri Açma

Tıkanan mutfak giderleri için tıkalı mutfak gideri açma ve mutfak giderinde oluşan tıkanıklık için uzman tesisatçıdan yardım almak en akıllı çözüm olacaktır. Kameralı cihaz ile kırmadan tıkalı tuvalet açma uygulamasının yapıldığı makine ile mutfak gider açma işlemi yapılır. Tıkanan mutfak lavabosu nasıl açılır, robot ile tıkalı tesisat açma ve lavabo tıkanması gibi başlıklarda da çözüm makine ile kırmadan tıkanıklık açma olmalıdır.

Kırmadan Tıkalı Mutfak Açma | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan Tıkalı Mutfak Açma | Uzmanlar Tesisat

Mutfak tıkanıklığı diğer giderlerde oluşan tıkanıklıklardan biraz farklıdır. Şöyle ki, mutfak giderlerinde yağlanmaya bağlı yapışkan ve esnek bir yapıda tıkanıklıklar sürekli hale gelmeye başlar. Mutfak gider boru yüzeylerinde oluşan bu yumuşak yapı gelen her atığı burada tutmaya başlar ve hafif tıkanıklık yaşandığında siz ya kimyasal kullanırsınız yada pompalama yaparsınız. Bu sizi bir süre idare eder ancak bu belli bir yerden sonra hiç bir işe yaramayacaktır. Gün geldiğinde içerideki atıklar iyice birikmeye başlar ve sizler de mutfak tıkanıklığı sorunuyla baş başa kalırsınız. Tam bu noktada profesyonel maki ile kırmadan tıkalı mutfak açma uygulamasına ihtiyaç duyacaksınız. Mutfak giderleri maki,e ile açıldıktan sonra birde pimaş yıkama cihaz ile yıkanmalıdır.

Eğer kırmadan tıkalı mutfak açma hizmeti veren bir tesisatçı varsa, kendinizi şanslı hissetmelisiniz. Çünkü tesisatçı evinize gelerek tıkalı mutfak giderini cihazlarla kırmadan kolayca açacaktır. Önce tıkanıklığı açmak için ustalar kanal açma cihazı denilen robotla işlem yapacaklar. Ardından da mutfak giderini kameralı cihazla görüntüleyecek ve tıkanıklığı tam olarak tespit edecek.  Tıkanmış mutfak giderine sokulan robot buradaki tıkanıklık sebebini kolayca dışarıya çıkaracaktır. Böylece kırmadan tıkalı mutfak açma hizmeti gerçeklemiş olur.

 Kırmadan Tıkalı Mutfak Gideri Açma Fiyatları

Pimaş tıkanıklığı ve mutfak giderinden su gelmesi ile mutfak lavabosu tıkandı ne yapacağım sorusu gündeme gelir. Kameralı lavabo açma, kırmadan robotlu sistem ile tıkanmış mutfak açma, mutfak lavabosu tıkanıklığı açma ve mutfak gideri açma için uygun fiyatla profesyonel çözüm.

Mutfak gideri sürekli tıkanır bir hal aldığında çağıracağını profesyonel makine ile tıkalı mutfak açma servisine ödeyeceğiniz ücret 250 TL civarında olacaktır. Bu ücrete makine ile tıkanıklık açıldıktan sonra kamera ile görüntüleme de dahildir. Bu ödeyeceğiniz ücret bütçenizi sarsacak kadar çok büyük bir para olmayıp, mutfak gideri tıkandığında zora girmeyin zaman kaybetmeyin tıkanıklık servisini arayın.

Benzer Gönderiler: