Tıkanıklık Açma 389 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yöntemi cihazların desteği ile uygulama alanı bulan pratik bir hizmettir. Tuvalet tıkanıklığı hiç kimsenin karşılaşmak istemeyeceği tesisat arızasıdır. Bu daha önce başına gelmese bile, tıkanmış bir tuvaletin nelere sebep olacağını herkes tahmin edebilir.

Tuvalet tıkanıklığı açmak için tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı kullandınız tıkanmış tuvalet açılmaz ise başka bir yol bulmanız gerekir. Tuvalet tıkanıklığı açma evde nasıl yapılır sorusu için verilecek cevaplar ya kimyasal ile tıkanıklığı açmak ye da tıkanıklık açma teli ile tıkanıklığı açma şeklindedir. Oysa profesyonelce kırmadan tuvalet açma  robotla kırmadan lavabo tıkanıklığı açma ya da  kırmadan tıkanıklık açma servisleri tarafından yapılır.

Evde, tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı ile ya da doğal yöntemle tuvalet açma işi  kırmadan robotla tuvalet açma yöntemi ile eşdeğer değildir. Yani robotla kırmadan tuvalet açma klozet tıkanıklık açma işlemi, tıkalı tuvalet açmak ya da  alaturka tuvalet tıkanıklığı açma profesyonel makine gerektirir.

Tuvalet tıkandığında her şeyden önce tuvaletinizi kullanamazsınız. Bunun yanında atıklar kanalizasyona gitmez, pis sular borulardan sızıntı yapmaya başlar. Bunun etkisiyle evinizde hoş olmayan kokular oluşmaya başlar, evinizin hijyen ortamı bozulur. Bu olumsuz etkiler komşularınıza kadar inebilir. Aynı yakınmaları olan komşunuz haklı olarak, sizden tuvalet tıkanıklığını gidermenizi ister. Bu durumda hemen tesisatçı çağırarak tıkalı tuvalet giderini açtırmanız gereklidir.

Kırmadan gider açma firması ile görüşüp tuvalet tıkanıklığını açmak için kırmadan tuvalet açan firma ustalarını çağırın. İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma kırmadan tuvalet açma ustası, tıkalı gider açma, kameralı tuvalet açma işinde profesyonel uygulama yapar. Tuvalet açma, tuvalet tıkanıklığı açma evde basit uygulamalar ile açılmaz.

 Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma Kırmadan Tuvalet Açma

Tesisatçı cihazları kullanıyor ve deneyimli ustalara sahip ise, kırmadan tıkanıklık açma hizmeti verecektir. Bunun dışındaki yöntemlerle bu hizmeti alamazsınız. Deneyimli ustaların önce tıkalı tuvalet giderlerini makine ile açmaları icap eder. Sonrasında da kameralı cihazla açılan tuvalet gider boru içlerinin son halinin görüntülenmesi gerekir.

Bunun için ucunda minik bir kamera olan özel bir cihazı giderlerin içine sokarlar. Kameranın verdiği görüntüyü bilgisayar üzerinden izleyerek, tıkalı bölgeyi ve buna neden olan etkeni kolayca tespit ederler. Bu işlemler sırasında kırma yapmalarına gerek kalmaz.

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

  • Tuvalet tıkanıklığı veya başka giderde bir tıkanıklık olması halinde ilk önce makine ile kırma dökmeye sebep olmadan tıkanan gider borusu açılır. Bu şekilde yapılan uygulamada  yeni bir tadilatı gerektirecek duruma neden olmadan pratik ve hızlı bir hizmet gerçekleştirilir.
  • Tıkanan tuvalet borusu makine ile açıldıktan sonra kamera ile görüntü alınarak tuvalet gider borularında tıkanıklıkla ilgili bilgi edinilir. Kamera ile alınan görüntü de pimaş boru içlerinde pislik kalıp kalmadığı da görülür.
  • Eğer gider çok eski ise muhtemelen boru yüzeylerine yapışıp kalan kirli tabaka boru çaplarını daraltmıştır. Bu durum görülür ise pimaş yıkama uygulaması önerilir.

Cihazla tıkanıklık açma, tuvalet lavabo pimaş açma, hiçbir  yere zarar vermeden tıkanıklık açma, robotla kırmadan pimaş açma makine ile yapılır.

Makine ile Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Kırmadan makine ile tuvalet gider açma, tuvalet tıkanıklığı açma hizmet bedeli tuvalet giderinin bodrum katta mı, ara katlarda mı olduğuna bakılır. Eğer tıkanan tuvalet ara katlarda ise 350 TL, bodrum katta ise 500 TL ücreti olur. Bodrum kat bütün pimaşların toplamasını olduğu rögara giden hat olduğu için açılması meşakkatlidir. Bu nedene dayalı fiyatı da farklıdır.

Kırmadan robotlu sistemle tıkanıklık açma, tıkanıklık açma robotu veya tıkanıklık açma makinesini kullanan  su tesisatçısı ile kolay ve bütçeye uygundur.

Benzer Gönderiler: