Tıkanıklık Açma 894 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Klozet açma pompası tuvalet kâğıtları ve atıklar nedeniyle tıkanan klozeti, lavaboyu, yer süzgecini açmak için kullanılan bir malzemedir. Bu tür yabancı cisimlerin neden olduğu tıkanıklıkları pompa ile açmayı deneyebilirsiniz. Eğer tıkanıklık açılmayacak gibi ise lütfen fazla zorlamayın, pimaş borusuna zarar vermeyin. Hava basınçlı gider açma pompası ya da lavabo açıcı pompa ile tıkanıklık basit ise açılabilir. Eğer zor bir tıkanıklık ise klozet tuvalet pompası, tuvalet tıkanıklığı açma pompası tıkalı boruyu açmaya yetmeyebilir. Klozet açıcı pompa, tuvalet pompası daha çok basit tıkanıklıklar için kullanılır.

Tuvalet gider pompası ve lavabo pompası, tıkanan tuvaletlerde tıkanan lavabolarda evde ilk aklınıza gelen şeydir. Tuvalet pompası, hava basınçlı tuvalet lavabo gider pompası, etkili klozet açma yöntemleri için evde gereklidir. Ancak zorlu tıkanıklığı açan klozet açma pompası bazen yetersiz kalır ki, bu durumda profesyonel robotlu tıkanıklık açan tesisatçı çağırmanız gerekir.

Klozet Açma Pompası Hava Basınçlı Gider Açma Pompası Fiyatı

Tıkanan klozeti açmak için bir pompaya ihtiyacınız olduğunda nette de araştırma yaptığınızda göreceğiniz fiyat aralığı  en ucuzundan en pahalısına 50 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Klozet sürekli tıkanıyor bende bu pompa ile sürekli tıkanıklığı açıyorum diyorsanız demek ki tıkanan gider tam olarak sertleşmiş atıklarla tıkanmıyor. Bu şekilde sürekli tıkanan bir gider var ise pompa ile açtıktan sonra da tıkanıklık kimyasalı kullanırsanız  bu şekilde gideri daha uzun ömürlü kullanırsınız.

Klozet Açma Pompası | Uzmanlar Tesisat

Klozet Açma Pompası | Uzmanlar Tesisat

Eğer tıkanıklık olduğunda her zaman açtığınız gider bu defa açılmıyor ise lütfen pimaş gider borularınız fazla zorlamadan profesyonel tıkanıklık açma servisi çağırın. Profesyonel tıkanıklık açma servisi pompalama yerine tıkanıklık açma robotunu 20 metre uzun yayını gidere salarak bütün tıkanıklık nedenini rögara göndermektedir. Uzun güçlü yay ile tıkanan giderdeki bütün atıklar sert ise rögara gönderilir. Eğer yumuşak bez, tuvalet kağıdı tarzında bir şey ise tıkanıklık teline sarılarak dışarı çıkarılır.

Hava Basınçlı Gider Açma Klozet Açma Pompası Nasıl Kullanılır?

Klozet açma pompası kullanımında tam tıkanan klozet, lavabo gibi gidere pompa kenarlarından hava almayacak şekilde yerleştirilir. Pompanın üzerinden bastırılarak hava iyice sıkıştırılır. Bu basınçla gideri tıkayan malzemeler kanalizasyona doğru gönderilir. Bu pompanın kullanımı kısıtlı olsa da evde çok işe yarayabilir. Zamanla birikmiş yumuşak malzemelerin giderde tıkanıklığa neden olması halinde klozet açma pompası kullanılabilir.

Tıkanıklık açma için klozet açma pompası kullanabilmek içinde giderde tamamen tıkanıklık olmalıdır. Tıkanıklık gideri tamamen tıkamadı ise pompalamak işe yaramaz. Ayrıca taş gibi sert maddelerden kaynaklanan tıkanıklıklarda da pompa işe yaramaz. Bu tür tıkanmalar için robotlu tesisatçı çağırmanız gerekecektir. Tesisattaki gider tıkanıklığında en uygun yöntem kullanılır ise daha başarılı sonuç alınır.

Tıkanıklık yaşadığınızda tıkanıklık pompalama ile açılacak ise siz açın eğere açılmayacak gibi ise çok zorlamadan profesyonel tıkanıklık açma hizmeti alın. Klozet Açma Pompası çözüm olmadığında lütfen pimaş borulara zarar verecek uygulamalardan kaçının.

Benzer Gönderiler: