Tıkanıklık Açma 619 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Logar tıkanıklığı nasıl açılır? (Rögar tıkanıklığı) denince ne anlaşılır ilk akla ne gelir bunun cevabı herkes için farklı mıdır? Tesisat gider borularından kanalizasyona giden atıklar yüzünden logar tıkanıklığı sorunu yaşayabilirsiniz. Logar borusuna dolan toprak tıkanıklık sebebidir. Logar tıkanıklığı sorununda çözüm tıkanıklığın robotla açılması ve logar tesisatının temizlenmesidir. Tıkanıklığın açılması sonrası rögar tıkanmasındaki neden ya da  kanalizasyon tıkanıklığın nedeni de açığa çıkar.

Tıkalı gider borusu açma, tıkalı rögar açma veya ana hat gider tıkanması gibi tıkanığın açılması profesyonel tıkanıklık açma makineleri ile yapılabilir. Logar tıkanıklığı nasıl açılır (Rögar tıkanıklığı) bu konuda deneyimli ve uzman bir servisten destek aldığınızda çözümde kolay olur.

Lağım tıkanıklığı açma, logar tıkanıklığı açma ve kanalizasyon tıkanıklık açma, kanal açma logar açma makinesi ile profesyonelce yapılır. Tıkanan logar nasıl açılır, kanalizasyon tıkanıklığı nasıl açılır, tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır sorularının cevabı da aynı düzeyde profesyonel makineler ile kırmadan açılmalı olmalıdır.

Logar tıkanıklığı nasıl açılır? Gider tıkanması rögar tıkanıklığı nasıl açılır?

Logar içinde biriken atıklar ve giderlerden rögara ulaşan atık maddeler gibi etkenler tıkanıklığa neden olabilir. Logar tıkanıklığı nasıl açılır (Rögar tıkanıklığı) sorusunun cevabı kırmadan tıkanıklık açmadır. Tıkalı logar açma için robotla sizlere yardımcı olacak bir servis çağırdığınız vakit tıkanan gider olsun rögar olsun açacaktır. Servis aynı zamanda kayıp logar sorununuz varsa bu konuda da sizlere yardımcı olacaktır. Rögar tıkanıklığın açılması için öncelikle logar’ın yeri belirlenmelidir.

Her bina logar tıkanıklığı sorunu ile karşılaşabilir. Tesisat giderlerindeki atıkların zamanla logarda birikmesi, çevreden logar içine kaçan atıklar yüzünden tıkanıklık meydana gelebilir. Logar tıkanıklığı nasıl açılır (Rögar tıkanıklığı) kırmadan robotla nasıl açılır, bu konuda çağıracağınız servis sizi bilgilendirecektir. Etrafa zarar vermeden rögar yeri bilinmiyor ise de logar kapağı tespit edilerek, robotla tıkalı logar açılacaktır.

Logar Tıkanıklığı Nasıl Açılır | Uzmanlar Tesisat

Logar Tıkanıklığı Nasıl Açılır | Uzmanlar Tesisat

  • Logar(rögar) tıkanıklığı açılması için tıkanıklık açma robotunun kalın yayı kullanılmalı ve tıkanıklık için yeterli uzunlukta tıkanıklık açma teli bulundurulmalıdır.
  • Rögara kadar pis suyun ulaşıp ulaşmadığına bakılarak rögara gitmeden tıkanıklık var ise makine ile açılmalıdır. Eğer logara kadar tıkanıklık yok ise rögar dolmuş olup rögar’ın vidanjör ile temizlenmesi gereklidir.
  • Logar tıkanıklığı denilen şeyden anlaşılan logarın dolu olması ve bunun halledilmesi ise burada vidanjör çağırmanın gerekli olduğunu bilmelisiniz. Yok eğer rögara giden kanalizasyon ana hattında tıkanıklık var ise tıkalı gider makine ile açılmalıdır.

Tıkanan gider borusu açma, sirke ve karbonatla lavabo tıkanıklığı açma gibi logar tıkanıklığını açabileceğiniz pratik bir yol olmaz.  Kolay yollarla, tıkanan tuvalet veya logar kolay yollarla açılabilir mi sorusunun en kolay cevabı tıkanıklık makinesi ile açılır ise evet olacaktır.

Kırmadan Logar tıkanıklığı(Rögar Tıkanıklığı) Açma Fiyatları

Kırmadan rögar tıkanıklığının açılması elbette size burada bir rakam vermek isterdim ancak durumlar değişkenlik gösterebileceği için telefonda konuşup net durumu öğrendikten sonra fiyat vermek sağlıklı olandır. Rögar tıkanıklık açma fiyatları için bizleri arayıp net bilgi edinebilirsiniz. Logar tıkanıklığı fiyatlarını sorduğunuzda bu uygulamanın nasıl yapılacağını da sorup fiyatları uygulamaları aynı olanlar ile karşılaştırma yapınız.

Kanal rögar açma, tıkalı rögar açma fiyatları biraz daha yüksektir desek yanlış olmaz. Tıkalı boru açma kimyasalı kullanarak bu tip tıkanıklıkları açmanız mümkün olmadığından düşük maliyet burada oluşmayabilir. Eğer belediye logar açma ve logar temizliği belediye hizmetlerinden yararlanma koşulları oluşmuş ise maliyet sıfır olacaktır.

Benzer Gönderiler: