Tıkanıklık Açma 444 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Makine ile Mutfak Gideri Açma işlemi cihazlarla yapılan pratik profesyonel bir uygulamadır. Mutfak gideri açma servisi, mutfak gideri yağdan tıkandığında, kameralı mutfak gideri açma yöntemi ile tıkanmış mutfak giderini kırmadan açar. Tıkanıklık açma makinesi ile tıkalı gider açma, lavabo gider tıkanıklığı açma ve mutfak gideri açma işi profesyonel makineler ile yapılır.

Mutfak gideri tıkanıklığı hemen hemen her evde olası bir durumdur. Çünkü mutfakta gidere gönderilen atıklar daha fazla olur. Yemek hazırlanan, bulaşık yıkanan mutfak giderinde atıklar hızlı bir şekilde birikir. Bu durumda atıklar birde gidere gönderilir ise tıkanıklığın daha hızlı olmasına etki eder.

Makine ile tıkalı tuvalet gideri açan tesisatçı, gider açma makinesi  kullanan tesisatçı, kırmadan kameralı sistem ile mutfak gideri açan firma ile aynı çizgidedir. Tıkalı lavabo giderini açmak için, gider açma işlemi yapıldığında aşırı yağlanma olduğu görülür ise pimaş yıkama önerilir. Mutfak gideri yağdan tıkanır ki, bu durumda tıkalı mutfak borusu açma sonrasında pimaş yıkama işlemi yapılır.

Kameralı Makine ile Mutfak Gideri Açma

Makine ile mutfak giderini açan tesisatçı çağırdığınızda sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir. Evinizde işlerinizin aksamaması için mutfak gideri tıkanıklığını ihmal etmeyin. Mutfak giderinde biriken deterjan kalıntıları, besin artıkları, yağ kalıntıları ve diğer atıklar belirli zamanlarda temizlensin. Mutfak gideri tıkanan hanımların, sıkça pompalama yöntemine başvurduğunu biliriz. Bu geçici bir rahatlık sağlayan bir yöntem olsa da, uzun dönemde tıkanıklık sorununu ciddi boyutlara ulaştırır. Bu nedenle mutfak gideri tıkanırsa profesyonel yardım almanızı öneririz.

Makine ile Mutfak Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

Makine ile Mutfak Gideri Açma | Uzmanlar Tesisat

  • Kameralı makine ile mutfak gideri açma gider borularına zarar vermeden etrafta tadilat yapılması gereken bir duruma sebebiyet vermeden yapılır.
  • Profesyonel tesisat firmalarının yaptığı bu uygulama ile ne yapıldığını ve sonucun olumlu olacağını ve uzun ömürlü bir çözüm olduğunu bilmelisiniz.
  • Makine ile mutfak gideri açıldıktan sonra acabaya mahal vermeden pimaş boru içleri görüntülenir. Kamera ile son durum görülür ve eğer gider tam açılmamış ise tekrar müdahale edilir.,
  • Mutfak giderlerinde aşırı yağlanma olduğu kamera ile görülerek pimaş yıkama gerekli ise pimaş yıkama cihazı ile de pimaşlar temizlenir.

Makine ile mutfak giderini açma uygulamasını yapan tesisatçı olarak ustalarımız deneyimli olduğu için, konforlu bir şekilde çalışırlar. Mutfak giderinin tıkanıklığını makine yardımıyla kolayca açarlar. Mutfağınızda döşeli fayanslarda kırılmadan tıkanıklık sorununuz giderilir.

Mutfak gider boruları tıkandığında kırmadan tuvalet borusu açan usta mutfak gider tıkanıklığını da açar. Mutfak lavabosu tıkandı su gitmiyor, tıkalı mutfak borusu açma işi, robotla tıkalı lavabo açma işi ile aynıdır. Bu durumda da mutfak giderlerini robotla tıkanıklık açma makinesi ile açıyoruz.

Kameralı Makine ile Mutfak Gider Açma Fiyatları

Tıkanan giderler için en akıllı çözüm makineler ile kırma dökme olmadan yapılan uygulama olup bu uygulamanın ücreti de makuldür. Mutfak gider tıkanıklık açma fiyatı bir dair için düşünülür ise 300 TL civarındadır. Cebimizden para çıkmasın deyip tıkanıklığı açmak için pompalama veya kimyasal açıcılarda kullandığınızda elde ettiğiniz sonuç geçicidir. Kalıcı çözüm için makine ile mutfak giderini açan tesisatçıyı arayın size uygun ücretle tıkanıklık açmada yardımcı olsun.

 Gider açma makinesi ile kırmadan gider açma yapılır ve basınçlı yıkama makinesi ile basınçlı gider açma yapıldıktan sonra da mutfak gider yıkama yapılır. Mutfak gider borusu nasıl açılır sorusunun en uygun fiyatla çözümü bu şeklide olur.

Benzer Gönderiler: