Tıkanıklık Açma 450 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Makine ile Tıkalı Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı için tıkanıklık hangi giderde olursa olsun pratik yöntemlerle etrafa zarar vermeden açar. Tıkalı tuvalet açan veya tıkanan tuvaleti açan tesisatçı robotlu tıkanan tuvalet gideri açma yöntemi ile kırma dökme yapmadan tıkanmış gideri açar.

Tuvalet tıkanıklığı giderlerdeki diğer tıkanık türlerinden daha fazla sizi zorlayacaktır. Tuvaletin tıkanması yüzünden beklemediğiniz sorunlar yaşayabilirsiniz. Eviniz pis kokmaya başlar, etrafa pis sızıntılar olabilir. Birde alt kata sızıntı olabilir, alt katın tavanında sarı lekeler meydana gelebilir. Bu yüzden gecikmeden tuvalet tıkanıklığının açılmasını sağlamalısınız.

Makine ile tuvalet gideri açan tesisatçı, makine ile tıkanan tuvalet giderini açma işini tuvalet açma robotu ile profesyonelce yapar. Tıkanıklık açma makinesi olmadan tıkalı gider açma işi kırma dökme ile olabilir k, bu istenmedik bir durumdur.

Makine ile tıkalı tuvalet gideri açan tesisatçı, tıkalı tuvalet açan firmalar, kameralı sistemle tuvalet tıkanıklığı açan ustalar ile bu işlemi yapar. Tıkalı tuvalete gönderilen robot gider tıkanıklığı açar ve yeniden gidere yabancı cisim atılmaz ise tıkanıklık yaşanmaz.

Makine ile Tıkalı Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı Yöntemleri

Profesyonel uygulamalar ile tıkanıklık açan tesisatçı için fayansları kırmadan, gider borularına zarar vermeden tıkanan gideri açar. Peki bütün bu tıkanıklık açılırken nasıl oluyor da hiç bir yer kırılmadan boruya ulaşılmadan tıkanıklık açılıyor.

  • Tıkalı gider boru çapına uygun tıkanıklık teli ve bu teli gidere gönderen makine yardımı ile tıkalı boru açılır.
  • Makine tıkanıklık telini boruya göndermek için çalıştırılır ve tel dönerek ileri doğru ilerler. Tıkalı olan yer geldiğinde tıkanıklık nedeni şeyi ileriye doğru iterek tıkanıklığı açar. Eğer tıkanıklık sebebi bez, ıslak mendil, tuvalet kağıdı gibi bi şey ise makine geri modunda çalıştırılarak tele sarılan ne var ise tesisattan çıkarır.
  • Pimaş(pvc) borularında rahatlıkla ilerleyen makinenin çelik esnek yayı tıkanıklıkların açılmasında büyük kolaylık sağlar.
Makine ile Tıkalı Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Makine ile Tıkalı Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Tesisatçı tıkanıklığı makine ile açıyorsa işler yolunda demektir ve çözüm kısa sürede gerçekleşir. Bu yöntemle tuvalet açılacağından kısa sürede yaşadığınız zorluklar bir anda sona erer. Evdeki hijyen ortamı yeniden sağlanır. Pis sızıntılara katlanmak zorunda kalmazsınız ve en önemlisi komşularınız ile ilişkilerinizde bozulmaz.

Makine ile tuvaleti açan tesisatçı olarak hizmet veren servisimiz müşteri memnuniyetine ayrı bir önem verir. Tıkanıklık sorunlarında mağdur olmanızı istemeyiz. Kırmadan makine ile tuvaleti açar, kameralı cihazla tuvaleti tıkayan etkeni kırmadan tespit ederiz . Uyguladığımız fiyatlarda müşterilerimizi zora sokmadan bu işi hallettiğimiz için evinize de zarar verilmediğinden ustalarımız işini bitirince başka tadilatlar yapma derdiniz olmaz.

Makine ile Tıkalı Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı Fiyatları

İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet veren tesisatçı firma, makine ile tıkalı tuvalet gideri açan tesisatçı hizmeti ile büyük kolaylıkları fiyat avantajı ile sağlar.

Tesisatçı makineyle klozet tıkanıklığı açan usta, tuvalet gideri tıkanınca, tıkalı gideri kırmadan açmak için makine kullanmalıdır. Makine ile klozet açan usta kırma yapmaz etrafa zarar vermez bu da sizi ek maliyetlerden kurtarır.

Tıkanan tuvalet gideri de olsa diğer giderlerde olsa yöntem makine ile tıkanıklık açma olur ise fiyatlarda uygun olur. Kırma dökme devreye girerse tadilat yapmak durumunda kalacağınız için altından kalkamayacağınız fiyatlar ortaya çıkar. Oysa Makine ile Tıkalı Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı bir dairede ki tuvalet tıkanıklığını 350 TL -500 TL arasında bir ücretle  açar.

Benzer Gönderiler: