Tıkanıklık Açma 268 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Mecidiyeköy Tıkanıklık Açma servisi sadece tıkanıklık açma değil tesisatın çoğu dalında makineler ile hizmet sunar. Mecidiyeköy tesisatçı, su kaçağı tespiti tıkanıklık açma servisi, lavabo tıkanıklığı açma ve robotla kırmadan pimaş açma işini profesyonel makineler ile yapar. Mecidiyeköy kanal açma servisi de aynı yöntemler ile tıkanmış pimaş giderlerini açar.

Mecidiyeköy kanal açma kırmadan robotla tıkanıklık açma işini tecrübeli ustalar ve son teknolojik cihazlar ile yapar. Mecidiyeköy kırmadan tıkanıklık açma çalışanları tıkanıklık açma robotunu iyi kullanan tesisatçılardır. Mecidiyeköy tıkalı tuvalet açma servisi ve Mecidiyeköy lavabo tıkanıklığı açma servisi ile gider tıkanıklığı açma kırmadan robotla yapılır.

Tesisat sektöründeki yeni gelişmelerle birlikte gider tıkanıklığı açma konusunda önemli bir aşama kaydedilmiştir. Mecidiyeköy tıkanıklık açma servisi olarak etrafa zararı olmayan, kırmadan dökmeden tıkanıklığı açıyoruz. Sürekli tıkanan lavabo, banyo gideri, tuvalet gideri, mutfak gideri için kalıcı çözümlerle sizlere yardımcı oluyoruz.

Mecidiyeköy Tıkanıklık Açma Tıkalı Gider Açma

Mecidiyeköy tıkanıklık açma kırmadan yapılabilen, dairenizin zarar görmediği bir işlemdir. Mecidiyeköy tıkanıklık açma kırmadan robotla yapan ekiplerimiz bulunmaktadır. Profesyonel ekipler tarafından tesisat giderlerinde oluşan tıkanıklıklar açılmaktadır.

Tıkalı mutfak, tıkalı banyo, tıkalı tuvalet gibi giderler açılırken fayans kırmadan çalışırlar. Tıkalı giderleri açmakla kalmaz, kamera ile pimaş görüntüleme yaparak, kimyasalla yıkama yaparak giderlerin bakımını da yaparlar.

Giderler kameralı görüntüleme yapılarak kontrol edilmekte, tıkanıklığın sebebi ve yeri net olarak belirlenmektedir. Bu verilere göre hangi yöntemin ve cihazın kullanılması gerektiğine karar verilir. Yabancı cisimlerden, atıklardan tıkanmış giderlerde tıkanıklık açma cihazı, aşırı kirlenme, yağlanma nedeniyle tıkanan gider borularında ise pimaş yıkama yöntemi kullanılır.

Mecidiyeköy Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Mecidiyeköy Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Mecidiyeköy tıkalı lavabo açma servisi tıkanmış lavaboyu açmak için tıkanıklık makinesini ucuna uygun çaptaki yayı takarak işe başlar. Çünkü, lavabo gider borusu genelde 50’lik olup ince yay ile müdahale edilmelidir. Eğe bu durum atlanır kalın yay ile tıkalı lavabo açılmaya çalışılır ise gider borusu zarar görecektir. Tıkanıklığı makine ile açmak işini iyi bilen ustalar için elbette kolaydır.

İstanbul Mecidiyeköy Tesisatçı

Tıkalı gider açma, tıkalı pimaş açma servisi sadece tıkalı gider açma işini yapar. Ancak başka tesisat işleri ile uğraşmayan ya da bilmeyen tesisatçılar değildir. Hem tıkanıklık açma hem su kaçak tespiti yapan hem de kalorifer petek temizliği yapan servisler ayrı ayrı ekiplerdir. Yani tıkanıklık oluğunda bize ulaştığınız gibi su kaçağı olduğunda ya da pimaş yıkama olduğunda da bizlerden hizmet alabilirsiniz. Diğer taraftan kışı petekleri temizletecekseniz yine bizi arayıp yardım alabilirsiniz. Mecidiyeköy Tıkanıklık Açma servisi ile tıkanıklık açılırken, su kaçağı tespit servisi ile de su kaçak tespit yapılır.  Mecidiyeköy su tesisatçısı tüm tesisat işlerinde yanınızda olup tek elden tüm tesisat sorunlarına çözüm sunulur.

Benzer Gönderiler: