Tıkanıklık Açma 620 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Mutfak Giderini Açan Tesisatçı ihtiyacı olduğunda zaman kaybetmeden usta çağrılır ise tıkanıklık ile ortaya çıkacak pis koku, görüntü kirliliği gibi durumlar oluşmadan arıza giderilir. Makineyle mutfak gideri açan tesisatçı, gider açan usta, mutfak lavabo gideri ve lavabo gideri açma konusunda da profesyonel hizmet sunar. Mutfak borusu açma, mutfak gideri açma ile beraber mutfak gider pimaş yıkama temizleme işini de pimaş yıkama makinesi ile yapar.

Makineyle mutfak giderini açan tesisatçı, mutfak gideri açan firma bu gibi durumlarla sahada çok karşılaşıp çözüm üretmiştir. Robot makineyle mutfak giderini açan tesisatçı ile sorun hem hızlı hem de kesin çözüm garantilidir.

Mutfak Gideri Neden Tıkanır? Mutfak Giderini Açan Tesisatçı

Kameralı robotlu mutfak lavabo gideri açma işini makineyle mutfak gider borusu tıkanıklığı açan usta yapar. Mutfak giderini açan tesisatçı veya mutfak gideri açan tesisatçılar, mutfak lavabosu tıkanıklığı açma işinde en pratik yöntemleri kullanır.

Mutfak gideri tesisatta en fazla yağlanan kirlenen ve buna bağlı en fazla tıkanan giderdir. Bunun başlıca nedeni her gün yemek artıkları, yağ kalıntıları, deterjan gibi atıklara maruz kalmasıdır. Hanımların gün içinde en fazla vakit geçirdiği , iş yaptığı yer mutfaktır. Mutfak gideri tıkandığında kendi çabaları ile açmaya çalışmak yerine makine ile mutfak giderini açan tesisatçı çağırmalarını öneririz. Tıkanıklığın kalıcı olarak açılması için bu yolun tercih edilmesi gerekir.

  • Mutfak giderine dökülen çay artıkları, yemek artıkları, atık yağlar giderin çok çabuk tıkanmasında en büyük etkendir.
  • Mutfak giderinin bağlandığı ana hatta tıkanıklık olduğunda mutfak giderinden su gitmez geri gelir.
  • Mutfak sifonu kirliliğe dayalı tıkanır ise mutfak gideri de tıkanır.
  • Mutfak giderinde oluşacak çökme, kırılma hem tıkanıklığa hem de su kaçağına neden olur.

 Makineyle Mutfak Giderini Tesisatçı Nasıl Açar?

Mutfak gideri tıkandığında vatandaş kendi çabasıyla tıkanıklığı açmaya çalışır. Ancak eğer açılmaz ise ısrarcı olmamakta fayda vardır. Mutfak gideri tesisatçı tarafından robotla kırma dökme yapmadan açılır.

  • Mutfak gideri tıkandığında pompalama yaptınız gider açılmadı bu defa sert cisimle tıkalı olan yerdeki her ne ise onu iterek açmaya çalışırsınız. Bu esna da pimaş kırılır ise daha büyük dertler sizi bekliyor olacaktır.
  • Sonu net olmayan bir uygulama sizi büyük maliyetlere sürükleyebilir. Pimaş kırılır ise su kaçağı oluşacak ve tadilat yapmanız gerekecektir.
Mutfak Giderini Açan Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Mutfak Giderini Açan Tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Tıkanan mutfak giderinin açılması için makine ile mutfak giderini açan tesisatçı çağırmanız gerekecektir. Sıkça hanımları zor durumda bırakan mutfak giderinin yağ kalıntılarından,  atıklardan dolayı tıkanması normaldir. Mutfak giderini kimyasalla, pompalama gibi yöntemlerle açmak yerine tesisatçı çağırmanız daha uygundur. Giderdeki tıkanıklığın yerini cihazla belirleyen, tıkanıklığı makine ile açan tesisatçı fayanslarınızı kırmadan sizlere yardımcı olacaktır.

Tıkalı Gider Açma Makinesi Robot Makineyle Mutfak Gideri Açan Tesisatçı

Tıkanıklık açma makinesi, tıkalı gider açma robotu diye de bilinen bu cihaz elektroniktir. Tıkalı hat uzunluğuna göre ve tıkanıklık çeşidine göre çelik yayı gidere gönderilir. Tıkanıklık nedeni olan şey, bez, mendil, poşet gibi şeyler ise yay kendine sararak dışarı çıkarır. Eğer sert cisim ise de rögara  iterek tıkanıklığın açılmasını sağlar.

Makine ile mutfak giderini açan tesisatçı ihtiyacınız olursa servisimizi arayabilirsiniz. Mutfak giderindeki tıkanıklığı makine ile açan ustalarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Benzer Gönderiler: