Tıkanıklık Açma 582 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Mutfak lavabosu tıkandı ise ilk yapılması gereken şey genelde pompalama olur. Tıkanmış mutfak lavabosu açma, mutfak lavabosu tıkanıklığı açma sonrası bakıldığında mutfak lavabosu tıkanırsa yağlanma vardır durumu görülür. Mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor durumunda ilk yapılacak evde tıkalı lavabo açma için en etkili lavabo açma yöntemi için lavabo açıcı kullanmak olur. Tıkalı lavabo giderini açma işi önce evde çözülmeye çalışılır sonra açılmaz ise robotlu tıkanıklık açma hizmeti alınır.

Sürekli kullandığınız mutfak giderleri, yemek artıkları, yağ artıkları gibi bir sürü atıklara maruz kaldığından zamanla kirlenip yağlanıp tıkanır. Özellikle mutfak giderleri yağlanmaya bağlı sık sık tıkandığından hem robotla tıkanıklık açılmalı hem de kimyasal ilaçla gider yıkanmalıdır.

Mutfak lavabosu tıkanıklığı için tıkanmış mutfak lavaboları için kolay yöntemler her daim çözüm olmayabilir. Sirke ve tuz ile mutfak lavabosu açma, tıkalı lavabo giderini açma bu yöntemlerden bazılarıdır. Mutfak gideri yağdan tıkanır ise, banyo lavabosu kıl tüy ile tıkanınca kimyasal açıcı kullandığınızda tıkalı boru açılmaz ise profesyonel yardım alın. Hangi mutfak lavabo açma yöntemleri olurda olsun  kırmadan lavabo tıkanıklığı açma uygulaması kesin çözümdür. Evde mutfak tıkanıklığı açma yöntemleri içerisinde robotlu uygulama yapamazsınız. Mutfak gideri tıkandığında, mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor durumu oluştuğuna çözümün kırmadan dökmeden olduğunu bilmelisiniz.

Mutfak lavabo gideri açma, tıkanan mutfak lavabosu açma,  tıkanan lavabo, tıkanmış mutfak lavaboları aşırı kirlenmeye dayalı tıkanır. Mutfak lavabosunun tıkanıklığını açma işinden sonra bir de mutfak gideri yıkanmalıdır. Mutfaktaki aşırı yağlanma pimaş yıkama ile ortadan kaldırılır.

Mutfak Lavabosu Tıkandı Nasıl Açılır?

Mutfak lavabosundan sular gitmiyorsa, lavaboyu kullanamıyorsanız lavabonun tıkalı olduğunu söylememize bile gerek yok. Tek yapılması gereken makine ile mutfak lavabo açan tesisatçıyı çağırmak olacaktır. Mutfak lavabo tıkanıklığı her evde, herkesin yaşadığı sorunların başında gelir.

Mutfak lavabolarına atılan yiyecek parçaları, demlik dibinde kalan çay atığının dökülmesi mutfak lavabosunun tıkanmasına, kötü kokuya ve kullanım imkanını sıfırlayan tıkanıklığı ortaya çıkarır. Hanımların en önemli yaşadıkları, karşılaştıkları sorunlarından biridir. Tıkalı lavaboları açmak için sürekli pompalama ile uğraşıp dururlar.

Aslında bütün bunlara hiç gerek yok. Makine ile lavabo açan tesisatçı çağırdıklarında uzun süreli çözüme kavuşacaklarını bilmeliler.   Kalıcı şekilde mutfak lavabosu açılsın diyorsanız, bu yola başvurmalısınız. Pompalama, lavabo açıcı kimyasallar ile tıkanmış mutfak lavabo açmaya çalışmak boşa zaman kaybıdır. Sadece tıkanıklık sorununuzu ötelemeye yarar. Mutfak lavabosu açılmış gibi olur, ancak tam olarak kalıcı çözüm olmaz ve tam olarak açılmaz.

Mutfak Lavabosu Tıkandı | Uzmanlar Tesisat

Mutfak Lavabosu Tıkandı | Uzmanlar Tesisat

Mutfak lavabosu tıkandıysa kendi başınıza tıkanıklığı açmakla uğraşmayın. Makine ile tıkanan giderleri  açan tesisatçı sizlere profesyonel destek versin. Tesisatçı servis, kırmadan mutfak tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığını kırmadan makine ile açar. Hem ustaların deneyimi, hem de modern yöntemlerle tıkalı giderler kolayca açılacaktır. Evde pompalayarak lavaboyu açmak için boşa zaman harcamayın.

Mutfak giderlerinde oluşan yağlanma ciddi boyutlara ulaştığında sadece pompalayarak tıkanmış mutfak lavabo gider tıkanıklığını açmanız olanaksızdır. Bu durum dikkate alınarak kendinizce yaptığınız tıkanıklık açma teknikleri işe yaramadığında lütfen daha fazla ısrar etmeden mutfak lavabo tıkanıklığını robotla açacak tesisatçı çağırın. Çünkü, mutfak giderlerinde oluşan tıkanıklık da yağlanmanın büyük etkisi vardır. Yağlanma sonrası oluşan tabaka gidere gönderilen hemen hemen her şeyi tutar ve sık sık tıkanıklık oluşmasına zemin hazırlar.

Tıkanmış mutfak lavabolarını açma Kaç Para?

Mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor, mutfak lavabosu tıkandı ne yapmalıyım, sirke ve tuz ile mutfak lavabosu açma işe yarar mı? Bütün bunlar mutfak giderinde tıkanıklık olmadan yapılmış olsa daha çok işinize yarar.

Tıkanıklık açma ücretleri sanılanın aksine gayet uygundur. Orta katta bulunan bir dairede mutfak gider tıkanıklığı açma fiyatı 250 – 300 TL civarındadır. Bu fiyat sizin tıkanıklığı açmak için nalburdan ilaç almanız, tıkanıklık açma teli almanız ve o kadar uğraşıp tıkanıklığın açılmaması karşısında her açıdan uygundur.

Benzer Gönderiler: