Tıkanıklık Açma 381 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Özel Robotla Tıkanıklık Açma uygulaması için aradığınız servis tıkanıklığı profesyonel uygulama imkanı veren makine ile açmalıdır. Tesisattaki gider borularının tıkanıklığını açmak için özel robot kullanılmalıdır. Özel robotla tıkanıklık açma sırasında çevreye zarar verilmez ve ustalar robotla tıkanıklığı etrafa ve pimaş borularına zarar vermeden açar.

Tıkanıklık açma servisi, robotla pimaş tıkanıklığı açma işini yaptıktan sonra da kamera ile boru içi görüntüleme yapar. Kırmadan pimaş tıkanıklığı açma robotu ile atık su borularında oluşan tıkanıklık sorunu çözüme kavuşur. Robotla özel kanal açma firması, kırmadan pimaş açma uygulamasını profesyonel cihazlarla yapar. İstanbul tıkanıklık açma, mutfak-lavabo-banyo-klozet-tuvalet-wc tıkanıklığı açma işini tıkanıklık açma robotu ile yapar.

Kameralı görüntüleme sistemi ile tıkalı gider açıldıktan sonra görüntüleme yapıldığında genelde atılan yabancı cisimlerin etkileri görülür. Tuvalet giderine, lavabo giderine, mutfak giderine ve klozet giderine attığınız her yabancı cisim sorun olarak size geri döner.

Özel Robotla Tıkanıklık Açma Kırmadan Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Özel robotla tıkanıklık açma nasıl yapılır, bunu merak edip araştırdığınızda sorduğunuzda tıkanıklık olduğunda strese gerek olmadığını görürsünüz. Gider boruları çeşitli atıklar nedeniyle her zaman tıkanmaya müsaittir. Tıkalı giderlerin açılması için özel robot kullanıldığında eviniz zarar görmediği için ek tadilatlarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Fayanslar kırılmadan tıkanıklık açılır boş yere ne paranız en de zamanınız gider. Robot gider borusunun içinde ilerletilerek tıkanıklığa yol açan yabancı cismin, atıkların dışarıya çıkarılmasını kolaylaştırıyor. Bu özel robot yapısı itibarıyla gider borusunda rahat harekete ederek borunun ek yerlerine kadar ulaşabiliyor.

Gider borusu tıkanıklığı sorunu yaşayanlar özel robotla tıkanıklık açan bir tesisatçı çağırmalıdır. Özel robot kullanan tesisatçılardan destek almalısınız. Tıkanıklık oluşan gider borularında su sızıntıları, taşma gibi istemeyeceğiniz etkiler meydana gelir. Bunların kısa sürede sona erdirilmesi ve fayanslar kırılmadan çalışabilmesi için özel robot kullanılmalıdır.

Özel Robotla Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Özel Robotla Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

  • Tıkanan giderleri açmak için eski usul ve tarzda ve kırma dökmeyi çözüm olarak sunan anlayış artık yoktur olmamalıdır.
  • Tıkanan pimaş boru tesisatı için özel tasarlanmış tıkanıklık açma makinesi ve giderde rahat ilerleyebilen esnek çelik yay. Bu yayın boru çaplarına göre ince yaya ve kalın yay ve yay ucuna takılmak üzere uygun aparatlar üretilmiştir. Bu takım sayesinde tıkalı gider tesisatı uzun olsa da makine ile buralara ulaşmak ve pimaş borusuna zarar vermeden tıkanıklığı açmak mümkündür.
  • Makine çalıştırılıp uygun yaya gidere gönderilir ve yay önüne gelen tıkanıklık neden şeyi ya iter ya da kendine sarıp dışarı çıkarır. Sert bir cisim var ise bunu rögara iterek tıkanıklığı açar. Yok eğer bez tarzı bir şey var ise bunu da kendine sararak pimaş gider boru dışına çıkarır.

Kameralı tuvalet tıkanıklığı açan su tesisatçısı, makine ile tuvalet tıkanıklığı açma işinde de başarılı uygulamalar yapar. Özel robotla tıkanıklık açma, robotla lavabo açma ve kırmadan robotla lavabo gideri açma söylemde kalmamalıdır.

Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma Fiyatları 

Özel tıkalı gider açma robotu ile gider borusu tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma ve tuvalet borusu tıkanıklığı açma işini tıkanıklık açma parçalayıcı robot aparatı ile yapar. Robotla tıkanıklık açan tesisatçılar, tıkanmış gider borularını açmak için makul ücret isterler. Tıkalı gider açma fiyatlarında tıkanan gider türü yani tuvalet mı tıkandı, mutfak gideri mi tıkandı, lavabo gideri mi tıkandı gibi tıkanıklık çeşidine göre fiyatlama yapılır. Tıkanan giderin olduğu yer iş yeri mi, daire mi gibi etkenlerde tıkanıklık fiyatlamasında önemlidir. Tıkanıklık açma ücretleri daire için en düşük 250 TL den başlar.

Uzmanlar Tesisat servisi ile robotla tıkanıklığı açıyoruz ve lavabo-tuvalet-küvet tıkanıklığı açma uygulamalarını  en uygun fiyatlarla yapıyoruz.  İstanbul tıkalı pimaş aç,  profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlar ile hep yanınızda olacaktır.

Benzer Gönderiler: