Tıkanıklık Açma 639 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş boru tıkanıklığı sorunu ile karşılaştığınızda aldığınız pimaş açma fiyatları hakkında mutlaka sorgulama yapmalısınız. Hangi yöntemin kullanılacağını öğrenerek aldığınız fiyatları da bu bilgi ışığında karşılaştırarak karar verin. 2021 pimaş açma fiyatlarını liste halinde aşağıda ki başlıklar olan,  lavabo gideri açma fiyatı , tuvalet tıkanıklığı açma fiyatı, pimaş açma fiyatları, mutfak gideri açma fiyatı şeklinde paylaşmış olacağız. Kırmadan gider açma fiyatları makul olup profesyonel uygulamaları içermektedir.

Tuvalet, banyo, klozet, lavabo rögar gibi tıkalı giderler için hizmet ücreti hangi gider tıkalı ise ona göre fiyat verilir. Yani logar tıkanıklığı açma ile lavabo tıkanıklığı açma fiyatı aynı değildir. Tıkalı pimaş açma fiyatı, tıkalı gider açma fiyatı şeklinde ifade yerine  lavabo pimaş rögar açma fiyatı şeklinde giderin hangi gider olduğu ifade edilmelidir. Pimaş ve logar tıkanıklık açma fiyatı ile lavabo ve pimaş açma ya da mutfak gideri açma fiyatı aynı değildir.

Lavabo banyo bina gider tıkanıklığı açma fiyatları da aynı çizgide ve aynı mantık içerisinde fiyatlandırılır. Tıkanıklık açılacak yer fiyatı belirlemede önemlidir. Kırmadan robotlu sistemle tıkanıklık açma işini yapan tesisatçıların kullandığı pimaş açma cihazları profesyoneldir. Tuvalet açma ilacı, evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri içerisinde yer alır.

Pimaş Tıkanıklık Açma ve Pimaş Açma Fiyatları 

Pimaş açma işlemi tıkanmış olan pimaş boruların açılması için yapılır. Pimaş açma sırasında cihazların kullanılması en fazla tercih edilen yöntemdir.  Pimaş içinin görüntülenmesi, tıkanmaya yol açan yabancı cismin robot yardımıyla pimaş içinden çıkarılması gerekir.

Kaldı ki, lavabo klozet pimaş tıkanıklık açma fiyatları, tuvalet lavabo tıkanıklığı açma fiyatları, otopark gideri açma fiyatları bütçe sarsacak düzeyde değildir. Pimaş açma fiyatları ne kadar diye araştırma yapanlar pimaş açma sırasında kullanılan yöntemi, cihazları mutlaka sormalıdır. Fiyat karşılaştırmasını yaparken bunlara dikkat etmeleri gerekir.

Pimaş Açma Fiyatları | Uzmanlar Tesisat

Pimaş Açma Fiyatları | Uzmanlar Tesisat

Pimaş açma fiyatlarını aşağıdaki tabloda paylaşarak sizler için veri sağlamaya çalışacağız. Tabloda yer alan fiyatlar ortalama fiyatlardır. Bu fiyatlar orta katta bir dairede tıkanıklık açma fiyatlar olup tıkanıklık açma işleminde ek işler olur ise yine size bilgi verilerek ücretlendirilir. Tesisat piyasasında ortalama fiyatlar bu çizgide olup eğer aldığınız fiyat tabloya göre çok yüksek ise veya çok düşük ise bunun nedenini sorun.

Tıkanıklık Türü 

    Tıkanıklık Açma Fiyatı  Tıkanıklık Açma Ortalama Süre

           Tıkanıklığı Kamera ile Görüntüleme

Klozet Tıkanıklığı Açma 300 TL 45 dk Evet
Lavabo Gideri Açma Fiyatı 250 TL 30 dk-45 dk Evet
Banyo Tıkanıklığı Açma 250 TL 30 dk-45 dk Evet
Mutfak Tıkanıklığı Açma 250 TL 45 dk-60 dk Evet
Ana Pimaş Tıkanıklığı Açma 500 TL 1-2 saat Evet

Pimaş açma işleminde cihazları kullanan firmalardan en iyi hizmeti alabilirsiniz. Pimaş açma fiyatları ne kadar, nasıl öğrenirim, diyenler için faydalı olacağına inandığımız için bu fiyatları paylaşma gereği duyduk. Lavabo açma fiyatları, tuvalet açma fiyatları, makineyle gider açma fiyatları, lavabo açma ücreti, pimaş açma ücreti yukarıda tabloda görüldüğü gibi yüksek değildir.

Pimaş açma sırasında fayansların kırılmasını istemiyorsanız ve ev tadilatı için sonradan masraf yapmak istemiyorsanız cihazla hizmet veren firmalardan fiyat almalısınız. Pimaş içinin görüntülenmesi ve tıkanıklık açma robotu ile tıkanıklığın açılması gerekir. Bu yöntemi kullanan firmalardan pimaş açma fiyatı alarak bütçenizi zorlamadan tıkanıklık sorunundan kurtulun.

Pimaş Tıkanıklık Açma ve Pimaş Açma Fiyatları Sabit midir?

Tıkanan giderler açılmadan önce tıkanıklığın ne ile ve nasıl açılacağı bilindiği gibi tıkanıklık açma fiyatları da ortalama bellidir. Tıkanıklık açma fiyatlarını etkileyen unsurla elbette vardır. Bu açıdan tıkanıklığın hangi giderde olduğu, tıkanıklık olan yerin kaçıncı katta olduğu size sorularak alınan bilgiye göre fiyat verilir. Örnek verecek olur isek bodrum katta bir tuvalet tıkanıklığının açılması için verilen fiyat ile orta katlarda tıkanan tuvalet giderinin açılması için verilen fiyat aynı olmayacaktır. Bu açıdan bakıldığında alında tıkanıklık açma fiyatları sabit demek de yanlış olacaktır.

Benzer Gönderiler: