Tıkanıklık Açma 541 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Vatandaş olarak pimaş açma makinesi alıp evde bulundurmak olanaksız olup tıkalı giderlerin açılması için profesyonel yardım almak daha mantıklı olacaktır. Yüksek basınçlı kanal açma makinesi veya gider açma makinesi fiyatları itibari ile ev için  temini gerekli değildir. Kanal açma makinesi, gider açma makinesi ya da tıkanıklık açma gider açma makinesi fiyatları itibari ile pahalıdır.

Elektrikli kanal açma makinesi, sıfır ikinci el pimaş açma makineleri,  boru ve kanal temizleme makineleri ev için yüksek maliyet demektir. Gider tıkanıklığı açma makineleri, basınçlı su ile kanal açma pimaş açma makinesi almak için neden bütçe ayırmayı düşünüyorsunuz.

Pimaş boru tıkanıklığı her zaman olan ve günlük kullanım gerektiren ev eşyası değildir. Bunu aşmak için pimaş açma makinesi olan bir servis ile iletişime geçerek tıkanıklık olan pimaş borusunun açılmasını hızlı ve garantili sağlayabilirsiniz.

Pimaş Açma Makinesi Kanal Açma Makinesi

Pimaş boruları oldukça dayanıklı olup yüzeyleri çok çabuk pislik tutabilecek cinsten değildir. Ancak zamanla pimaş borularda tıkanıklık sorunu da yaşanması kullanıma ve zamana dayalı olası bir durumdur. Pimaş tıkanıklığını açan servislere pimaş açma makinası var mı diye mutlaka sormalısınız. Bu makinenin kullanılması halinde pimaş borulara zarar verilmez, fayanslar kırılmaz. Ustalar sadece pimaş tıkanıklığına neden olan yabancı cismi pimaş içinden çıkararak sorununuzu giderir.

Pimaş Açma Makinesi | Uzmanlar Tesisat

Pimaş Açma Makinesi | Uzmanlar Tesisat

Pimaş açma makinesi nedir ve nerede kullanılır başarı oranı nedir diye  bir araştırma yapabilirsiniz. Bu makine her ebatta pimaş borunun açılmasına yardımcı olur. Pimaş açma makinesinin ucuna boru çapına göre değişen esnek bir yay takılır. Pimaş bağlantı noktalarına kadar ulaşan esnek yay tıkanıklığın en kolay ve hızlı şekilde açılmasını sağlar. Pimaş boru içinde dönerek ilerler ve tıkanmaya yol açan yabancı cismi kendine saran esnek yay bunu dışarıya çıkarabilir. Böylece etrafı kırmaya gerek kalmadan içinden çıkılmaz zor bir tesisat sorununu da ortadan kaldırır.

  • Pimaş gider boru açma cihazı bu uygulamada vazgeçilmez bir elemandır. Uzun pimaş hat boyunca tıkanıklık olması halinde uzunca bir yer kırma yapmadan bu cihazla tıkanıklık açılır.
  • Her boru çapına uygun esnek ve sağlam yayı sayesinde boruda sıkışıp kalan atıkları iterek rögara gönderir.
  • Zemin altında klan pimaş borularının içinde sıkışıp kalan bez, tuvalet kağıdı gibi giderde olmaması gereken her ne var ise tıkanıklık teline sarılıp geri çekilerek tıkanıklık açılır.

Tıkalı Gider Açma Makinesi ile Tıkanıklık Açma Fiyatları

Tıkanan giderin açılmasında fiyatlama yapılırken tıkanıklığın hangi giderde olduğu ve tıkanan giderin kaçıncı katta olduğu fiyatlama da önemlidir. Orta kat bir dairede ortalama lavabo tıkanıklık açma ücreti 200 TL, tuvalet tıkanıklık açma 300 TL, mutfak tıkanıklık açma ücreti de 200 TL civarındadır.

Farklı kanal açma makine modelleri fiyatlarına bakın bence çok sık rastlanmayan bu tesisat tıkanıklığı için cihaz almayın ve buna bütçe ayırmayın. Tıkanıklık açma fiyatları gayet uygun olup tıkanıklık servisini aramanız yeterli olacaktır. Bu açıdan pimaş açma makinesi için bütçenizden gereksiz bir harcama da yapılmamış olur.

Benzer Gönderiler: