Tıkanıklık Açma 424 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş açma servisi sizin en zor gördüğünüz pimaş boru tıkanıklığını bile profesyonel cihazlarla ve pratik uygulamalar ile kolayca açar. Pimaş açma servisi, tıkalı pimaş açma makinesi ile kırmadan pimaş açma uygulamasını kısa sürede yapar. Pimaş gider boru tıkanıklığı açmak için evde  tıkalı boruyu ne açar sorusu genelde , tıkalı pimaş açma kimyasalı şeklinde cevap bulur. Bu bakımdan tıkanıklığı önce kimyasal açıcı ile açmaya çalışırız.

Tesisat hattında atıkların kanalizasyona ulaştırılması mümkün olmadığında pimaş borular tıkanmış demektir. Çeşitli nedenlerle pimaş boru tıkanıklığı gelişebilir. Bu durumda pimaş açma servisi bularak giderde oluşan tıkanıklığı açtırmanız gerekir. Robotla tıkanıklık açma servisi, uygun pimaş gider borusu açma yöntemi ile uygun mutfak gideri açma ve lavabo açma yöntemleri ile uygun yöntemlerle yine tuvalet pimaşı açma hizmetini de sunar.

Tıkalı tuvalet klozet lavabo pimaş açma, pimaş kanal gider mutfak banyo açma ve robotla tıkalı pimaş boru açma uygulamasının robotla yapılması kırmanın önüne geçer. Pimaş açma İstanbul, kameralı robotla tıkalı pimaş boruları açma, kanal açma ve tuvalet açma işlemlerini garantili çözüme kavuşturur.

Tıkalı Boru Pimaş Açma Kırmadan Pimaş Açma

Pimaş boru tıkanıklığı ile karşılaştığınızda pimaş açma servisi robotlu hizmet verecektir. Tıkanıklık açma robotu her ebatta pimaş borunun açılmasını sağlar. Pimaş boru içine sokulan ve ilerletilen robot tıkanmaya yol açan yabancı cismi içeriden kolaylıkla çıkarır. Sert cisimleri parçalayarak kanalizasyona gönderir. Yumuşak bez tarzı, tuvalet kağıdı tarzı şeyleri ise tıkanıklık yayına sararak dışarı çıkarır. Pimaş açan servis robotla hizmet verdiği takdirde çevrenin kırılmasına gerek kalmaz.

Tıkalı pimaş boruların açılması için pimaş açma servisi robotla tıkanıklığı açmalı ve gerek görüldüğü takdirde de  kameralı pimaş içi görüntüleme yapmalıdır. Bu cihazlar tıkanmış pimaş boruların konforlu bir şekilde açılmasını sağlayacaktır. Öncelikle kameralı görüntüleme yapan ustalar pimaş borunun tıkanmasına neden olan etkeni tıkanıklığı açan makine ile giderir. Bundan sonraki aşamada pimaş borusu neden tıkanmakta diye merak edilr sie kamera ile pimaş içi görüntülenir. Bu işlemler yapılırken evinize hasar verilmez ve sadece çözüm odaklı bir çalışma yapılır.

Pimaş Açma Servisi | Uzmanlar Tesisat

Pimaş Açma Servisi | Uzmanlar Tesisat

  • Robotlu tıkanıklık açma ile makine ile tıkanıklık açma uygulaması aynı şeyi ifade eder. Bu uygulamalar farklı isimlerle zikredilmekte olup karşılaştığınızda kafanızın karışmaması gerektiğini de ifade etmiş olalım.
  • Pimaş açma servisi tıkanıklık olan gider boru çapına göre tıkanıklık yayı kullanmalı yayın takıldığı yerde sert yayı sert hareket ettirmekten kaçınmalıdır. Sabırla yayın tıkanıklığı açmasını sağlamalıdır.
  • Pimaş açan servis tıkanıklığın açılmasından tam emin olmalı ve tıkalı gider tam açılmadan makineyi devreden çıkarmamalıdır.
  • Pimaş gider boru tıkanıklığı açan servis tıkanıklığı açtıktan sonra giderin suyu tam olarak çektiğini kontrol etmelidir. Bunu da gider bol bol su dökerek yaparak müşterisine göstermelidir.

İstanbul Avrupa yakası tüm ilçelerde hızlı pimaş açma servis, tadilata neden olmadan robot makineli cihazla tıkalı pimaş açma ve kırmadan pimaş açma yapar.

Pimaş Gider Boru Tıkanıklığı Açma Fiyatları 

Robotlu pimaş açan servis fiyatları tıkanıklığın olduğu gidere göre tıkanıklığın yaşandığı yer mesken mi iş yeri mi olduğuna göre değişir. Ortalama bir dairede lavabo tıkalı giderini açmak 250 TL civarında olup tuvalet tıkanıklığı da 400 TL civarındadır.

Pimaş açma fiyatları çok yüksek ben tıkalı pimaş açma kimyasalı, tuvalet açma, pimaş açma ilacı kullanıp tıkanıklığı açarım diyebilirsiniz. Ancak cebinizden para çıkmasına rağmen çözüme ulaşamayıp tesisatçı çağırdığınız vakit maliyet daha da artmış oluyor. Logar açma, kanal açma, tuvalet açma, banyo açma, pimaş gider açma makineli robotlu yapıldığı için uygun fiyatla çözüm ayağınıza gelmektedir.

Benzer Gönderiler: