Tıkanıklık Açma 512 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş açma teli ile tıkalı boru açma yöntemini kullanarak pimaş açma her daim başarılı olmayabilir. Eğer evde tıkanıklığı açmak için nalburdan tıkalı pimaş açma teli alıp tıkanıklığın açılmasına garanti gözü ile bakıyorsanız bu çok da isabetli olmaz. Pimaş açma teli ile tıkalı boru açma profesyonel robotla tıkanıklık açmada kullanılan tel olur ise tıkalı pimaş açılır. Tel ile tıkalı pimaş açma veya lavabo açma teli susta,  tıkalı boru açma kimyasalı gibi tıkanıklık açma aracıdır.  Lavabo açma teli, kanal pimaş logar açma telini boru içinde tıkalı olan bölgeye kadar gönderin. Teli boruya sokun yavaş yavaş ilerletin. Pimaş gider açma teli istenilen kalınlıkta ise ve yaya güçlü ise başarı elde edilir.

Tıkalı boru açma için lavabo açma teli veya sirke karbonat ile tıkanıklık açma uygulamasını yapmak her zaman çözüm getirmeyebilir. Lavabo açma teli ve kanal açma makinesi ya da  boru açma spriali klozet açma teli aralarındaki farklılık kanal açma makinesi farkıdır. Kanal açma makinesi ile profesyonel tıkalı boru açma işi yapılabilir.

Pimaş Açma Teli ile Tıkalı Boru Açma Yöntemi

Tel ile tıkalı lavabo açma, lavabo açma teli tıkalı boruyu açar mı? Tıkanmış lavabo borusundan tıkanıklık açma telini ileri doğru  çevirerek itin ve tele sarılan yabancı maddeleri temizleyin. Bunu her yaptığınızda teli çevirerek, bez ve  ıslak mendil gibi şeylerin tele sarılmasını sağlayın. Lavabo açma, gider açma, pimaş açma, tıkalı gider borusu nasıl açılır için en iyi cevap robotla kırmadan tıkanıklık açma olsa da bazen bu yöntemlerde işe yarar.

Tıkalı gider açma için en uygun yöntem makine ile tıkanıklığın açılmasıdır. Lavabo açma teli tıkalı gider açar mı, diye merak ediyorsanız bunun biraz zor olduğunu söyleyebiliriz. Gider tıkanıklığı açma için kanal açma makinesi kullanıldığında, daha başarılı bir sonuç alınır. Lavabo açma teli ile tıkanıklığı açmak için kullandığınızda, teli kendiniz ilerletmek zorunda kalırsınız. Bu tel yapı itibarıyla oldukça ince olduğu için, tıkalı giderde ilerlemesi zor olur. Giderde biriken yağlı atıklar için hiç faydalı olmaz.

Pimaş Açma Teli ile Tıkalı Boru Açma | Bizim Tesisatçımız

Pimaş Açma Teli ile Tıkalı Boru Açma | Bizim Tesisatçımız

Lavabo telini çıkardığınızda, yağlanma hala gideri etkilemeye tıkanıklığın devam etmesine neden olur. Makine ile tıkalı gider açma işleminde ise, makine kalın teli giderde ilerletir ve ucundaki aparatla tıkanıklığı rahat açar. Tıkanıklık açam robotu, açılan gider içerisinden bir çok yabancı maddeyi gider dışına çıkarmak için gerekli  itme gücüne sahiptir.

Lavabo açma teli tıkalı gider açar mı, belki fazla tıkalı olmayan giderler için başarılı olabilir. Ancak yoğun tıkanıklık olan giderde olumlu bir sonuç alınamaz. Tıkanıklığın fazla derin olmaması halinde lavabo açma teli ile tıkalı gider açılabilir. Denemekte yarar olabilir ancak yoğun şekilde tıkanan giderde robot kullanılması ile tıkalı pimaşın açılma olasılığı çok daha fazladır.

  • Tıkalı pimaş açma teli yapısı itibari ile ince ve çok kuvvet uyguladığınızda da eğilir bükülür ve tel elinizde kalır.
  • Hem tıkanıklık açılmaz hemde tıkanıklığı açamadığınız gibi dahada zor açılacak duruma getirirsiniz.
  • Tıkanıklık teline verdiğiniz para da boşa gider çabalarınızda boşa gider etraf batar ve strese girersiniz.
  • Tıkanıklık teli pompalama ile açabileceğiniz türde ki tıkalı boru açmak için kullanılır.

Pimaş Açma Teli ile Tıkalı Boru Açma Fiyatı

Pimaş açma teli ile tıkanıklığı evde kendi çabalarınız ile açacağınız için ortalama size maliyeti 70 TL civarında olur. Aldığınız tıkanıklık tel parası ve bir kimyasal açıcı derken bu kadar para cebinizden çıkar. Eğer tıkanıklık açılmaz ise bu para boşa gitmiş demektir.

Lavabo açma modelleri, lavabo açma çeşitleri, lavabo açma teli özellikleri, boru açma spriali, burgu kablosu, tıkalı gider açma aparatı adı her ne olursa olsun etki alanları sınırlıdır.

Pimaş boru açma teli işe yaramadı bu defa demir çubuk kullanıp pimaşlara zarar verirseniz çok büyük maliyetlere katlanmak zorunda kalırsınız.  En başta 150 TL vermek istemeyip  70 TL ile tıkanıklığı açmaya çalışırken 1000 TL ve üzeri maliyetlere mahkum olmayın.

Benzer Gönderiler: