Tıkanıklık Açma 492 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş açma yöntemleri içerisinde mutlaka makine ile tıkanıklık açma ve gerektiğinde de kamera ile pimaş içi görüntüleme de olmalıdır. Pratik pimaş tıkanıklığı açmak ve pimaş görüntüleme kamerası ile boru içini görüntülemek basit tıkalı boru açma yöntemleri değildir. Tıkalı lavaboyu açmak için evde yapılan uygulama olan tıkalı pimaş açma kimyasalı  kullanarak tıkalı boru açma yöntemleri basit tıkanıklık açma yöntemlerdir.

Tıkanıklık açma işlemi ister basit ister profesyonel olsun alınan sonuç ve sonuca kırma dökme olmadan varılmış olması önemlidir. Bu açıdan lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri profesyonel olması kalıcı çözüm açsından ön plana çıkar.  Pimaş boruları pvc tesisat boru hattında kullanılan malzeme olup hangi pis su gideri için kullanılacak ise çapı ona göre ayarlanır. Sürekli atıklara maruz kaldığı için tıkanan pimaş boruların açılması için çeşitli pimaş açma yöntemleri kullanılmaktadır.

Tıkanmış pimaş nasıl açılır, tıkanan lavabo nasıl açılır ve tıkanan gider borusu nasıl açılır soruları için en pratik lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri ile hizmet veriyoruz. Tıkanan gider borusu nasıl açılır için evde makine olmadan yapacağınız şey sirke ve karbonatla tıkanıklık açma olacaktır. Kolay yollarla lavabo açma ve pimaş açma hizmeti veren firmalar sirke ve karbonatla lavabo tıkanıklık açma yerine robotla tıkanıklığı açar.

Pimaş Açma Yöntemleri Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Tıkanan pimaş boruların açılması için bir servisten yardım alacağınız vakit tıkanıklığı ne ile nasıl açacaklarını sorun. Bu soruyu sorduğunuzda makine ile tıkanıklığı açıyoruz cevabını alıyor olmanız gerekir. Pimaş açma sırasında kullanılan pimaş açma yöntemleri nelerdir, bu konuda hizmet alacağınız servisten detaylı bilgi alabilirsiniz. Pimaş açma sırasında kullanacakları yöntemi öğrendiğinizde çözümden de emin olabilirsiniz. Etrafı kırmadan, pimaş borulara zarar vermeden tıkanıklığı açacak yöntemlerin kullanılması gerekir. Bu yöntemler arasında en fazla tercih edileni pimaş açma robotu ile tıkanıklığın açılmasıdır. Bu yöntemle pimaş açma sırasında etrafa zarar verilmediği gibi kısa sürede tıkanıklık açılır.

Tıkanan pimaş boruların açılması için müşterilerimizden gelen pimaş açma yöntemleri nelerdir, hangisi kullanılmalı, gibi sorularla sıkça karşılaşmaktayız. Pimaş açma sırasında borulara zarar gelmemesi için cihazların kullanıldığı yöntemlere yönelmeliyiz. Pimaş içinin görüntülendiği, tıkanıklığın pimaş açma robotu ile açıldığı yöntem tercih edilmelidir. Bu yöntem hem pimaş borulara zarar vermez hem de tıkanıklığı hızlı bir şekilde açmaya yardımcı olur.

Pimaş Açma Yöntemleri | Uzmanlar Tesisat

Pimaş Açma Yöntemleri | Uzmanlar Tesisat

  • Makine ile kırmadan tıkanıklık açılmalı etrafa zarar verilmemeli ve görüntü kirliliğine sebebiyet verilmemelidir.
  • Özellikle mutfak pimaş hattı tıkanıklığı makine kullanılarak açıldıktan sonra kimyasal uygulama yapılmalıdır. Sonradan yine aynı sorun olur ise pimaş hattında da eğim yok ise mutlaka pimaş yıkama yapılmalıdır.
  • Yağlanan pimaş hattı kimyasal kullanılmadan veya pimaş yıkama yapılmadan tam olarak temizlenmiş olmaz.
  • Lavabo tıkanıklığında kullanılacak yay iyi seçilmeli ve makine ile tıkanıklık açılmalıdır.
  • Tuvalet gider tıkanıklığında tıkanıklık yayı uzun ve kalın olmalı ki etkili çözüm sağlansın.

Lavabo açan tesisatçı, basit tıkalı boru açma yöntemleri ve basit tıkanan gideri açma yolları yerine robotla pimaş gider tıkanıklığı açma yapar. Lavaboyu açmak için uygulanan farklı yallar vardır ancak en ideali robotla makine ile tıkanıklık açılıp kamera ile görüntüleme yapılır.

Kırmadan Tıkalı Pimaş Açma  Fiyatları 

Evde para ödemeden tıkanan gider borusunu açmak, doğal lavabo açmanın yolu ve tuvalet gideri açma doğal yöntem ile tıkalı boru açma yöntemi elbette denenebilir. Ancak, tıkalı pimaş açma kimyasalı ya da  pimaş açma tıkalı boru açma kimyasalı bilinçli kullanılmalıdır. Tuvalet gider tıkanıklığı açma, pimaş tıkanıklığı açma işi evde yapıldığında cebinizden elbette para çıkmaz ama çözüm her zaman bu şeklide gelmez. Bu durumda uygun fiyatla profesyonel yardım almaktan geri durmayın.

Tıkanıklık açma fiyatları tıkanıklığın olduğu kat veya tıkanıklığın olduğu gider hangi gider gibi durumlar fiyatları direkt etkiler. Ortalama bir dairede lavabo tıkanıklık açma ücreti 250 TL iken tuvalet tıkanıklık açma fiyatı 400 TL civarındadır. Bu fiyatlar bodrum katlar için daha yüksek olabilmektedir.

Pimaş tıkanıklığı açma işlemi ve banyo tıkanıklığı açma yöntemleri olarak tıkalı boru açma teli veya tıkalı boru açma kimyasalı kullanırsanız fiyat düşük olur. Fakat çözüm garantisi var mı diye sormadan edemiyoruz.

Lavabo tıkandı su gitmiyor, tıkanıklık açma aparatı ile uğraştım borudan çat diye ses geldi acaba  boru mu kırıldı. Böyle bir durum olması demek tadilat demek ve büyük masraf demektir. Yani çok küçük maliyetler ile kurtulmaya çalıştığımız pimaş tıkanıklığı başına dert açmasın diyoruz. Profesyonel  pimaş açma yöntemleri ile kalıcı kesin çözümü tercih edin.

Benzer Gönderiler: