Tıkanıklık Açma 382 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş gider tıkanıklığı açma yöntemi olarak artık robotla etraf zarar görmeden, gider borusu zarar görmeden tıkanıklığı açmayı sağlayan yöntem kabul görmektedir. Pimaş gideri açma, pimaş tıkanıklığı açma için farklı tıkalı boru açma yöntemleri kullanılmaktadır. Evde, kimyasal tıkanıklık açıcı ve pimaş boru açma ilacı ile gider açma, tuvalet gideri açma çok denenmekte ve bazen sonuçta alınmaktadır. Tıkanan boru açma ve tıkalı boru açma yöntemleri arasında profesyonelce yapılan robotla yapılan  kırmadan pimaş açma yöntemidir.

esisat hattında dayanıklılığı nedeniyle pimaş borular tercih edilmektedir. Ancak zamanla pimaş borularda tıkanıklık sorunu yaşanabilir. Pimaş gider tıkanıklığı açma için deneyimli ve bu alanda uzman bir usta bulmanız gerekir. Kırmadan tuvalet açan makine ile İstanbul geneli tıkalı boru ve kanal açma, tıkanmış pimaş açma, klozet açma, gider açma profesyonelce yapılır. Kırmadan makineli tesisatçılar tıkalı gideri açar ve kısa sürede kullanıma sunar. Tuvalet açma, pimaş gideri açma, pimaş gider tıkanıklığı açma için sizde Uzmanlar Tesisat ile çalışın raht edin.

Pimaş Boru Açma Pimaş Gider Tıkanıklığı Açma

Pimaş giderlerde tıkanıklık gelişirse yeni yöntemleri kullanan, cihazları bulunan bir servisten yardım almalısınız. Pimaş gider tıkanıklığı açma cihazla hizmet veren servisten usta göndermesini istemelisiniz. Bu yöntem kullanıldığı zaman ustalar etrafı kırmadan çalışabilir. Tıkanıklığı açmak için kullanılan cihazlar teknolojik özelliklere sahiptir. Pimaş giderlerin içini normalde göremememize rağmen cihazların yardımıyla bu iş kolaylıkla yapılabiliyor.

Pimaş Gider Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Pimaş Gider Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Tesisatta kullanılan pimaş giderlerde tıkanıklık meydana gelirse cihazla tıkanıklığın açılması gerekir. Evde ek tadilatla uğraşmak istemiyorsanız, evinizdeki fayansların kırılmasını istemiyorsanız buna dikkat etmelisiniz. Pimaş gider tıkanıklığı açma cihazla kırmadan yapılabilir. Pimaş borunun tıkanmasına neden olan atıklar cihaz yardımıyla dışarıya çıkarılır. Bu işlem sırasında fayans kırmaya, duvar kırmaya ihtiyaç duyulmaz. Etrafı kırmadan çalışan ustalar pimaş tıkanıklığını açar.

  • Pimaş tıkandığında, tıkanıklığı açacak tesisatçı da eğer tıkanıklık robotu yok ise bilin ki tıkanıklık kırmadan boru bulunup değiştirilmeden tıkanıklık açılmaz.
  • Tıkanan gider borusunun nereden geçtiğini bilmek gerek, gider borusunun hangi bölgesinde tıkanıklık olduğunu bilmek gerek. Neye göre kırıp döküp sonuca ulaşacaksınız diye sorsak cevap ne olur. Cihazı olmayan tesisatçı bu yöntemi kullanacak ise bırakın tıkanıklık açılmasın. Bunca teknolojik değişim gelişim var iken hala eski tip yöntemlerle hizmet sunan tesisatçı da ısrar ediyorsanız söylenecek söz yoktur.
  • Tıkanıklık yaşadığınızda lütfen tıkanan gideri kırmadan dökmeden tıkanıklık açma robotu ile açacak tesisatçıdan yardım alın. Öngörü ile gelişigüzel sonu belli olmayan çözüm vaatlerinden uzak durun.

Pimaş boruda tıkanıklık olur ise robotla tıkalı pimaş açma firması,  tıkanıklığı kolay açma yöntemleri kullanarak açtığını yukarıda da ifade ettik. Pimaş boru açma ilacı, kimyasal sıvı ilaçlarla gider borusu açma her zaman sağlıklı sonuçlar vermediği için mutlaka tesisatçıdan yardım almanız gerekebilir.  Tıkalı gider borusu nasıl açılır sorusunun cevabını bilseniz de bazen işler ters gidip bir tesisatçıya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Robotla Pimaş Gider Tıkanıklığı Açma Ücreti İstanbul

Evde gider açmada etkili ilaç kimyasal tıkanıklık açıcı kullanarak pimaş açmak, boru gideri açma ve tuvalet tıkanıklığı açma sizi maliyetten kurtarır. Pimaş boru açma ilacı ile atık su borusu tıkanıklığı açma ya da lavabo gider borusu yer süzgeci açma  tıkalı pimaş açma makinesi gibi bir sonuç vermez. Elbette evde kimyasal açıcılar ile lavabo tıkanıklığı açma yöntemi daha uygun olur. Robotla tıkanıklık açıldığında ödenecek ücret makul düzeyde olup sorunsuz kalıcı çözüm sunulur. Profesyonel tıkanıklık açma ücreti açılacak gidere ve giderin kaçıncı katta olduğu ile doğru orantılıdır. En düşük tıkanıklık açma ücreti 250 TL ‘ dir.

Kendi başınıza deneyip tıkanıklığı açabileceğiniz yöntemler elbette var. Sirke ve karbonatla lavabo tıkanıklığı açma,  tıkalı pimaş açma kimyasalı ile gider tıkanıklığı açma pratik uygulamalar elbette var. Fakat çok tıkalı bir gider borusunu açmak için pratik yollar tıkanabilir. Bu durumda robotla kırmadan pimaş tıkanıklığı açan servis uygun pimaş açma fiyatları ile çağırabilirsiniz. Pimaş gider tıkanıklığı açma servisi Uzmanlar Tesisat en uygun ücretlerle İstanbul geneli hizmet vermektedir.

Benzer Gönderiler: