Tıkanıklık Açma 493 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pis su borusu tıkanıklık açma için bir tesisatçıya ihtiyacınız olduğunda paniklemeden doğru firmayı seçerek çözümde en önemli adımı atmış olursunuz.  Pis su borularındaki tıkanıklık herkes için sıkıntılı bir süreç yaşanmasına neden olur. Etrafa yayılan pis sızıntılar, atıklar, kötü koku yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Bu nedenle cihazla tıkanıklığı açacak bir tesisatçı çağırmalısınız.

Pis su gider boruları tıkandığında atık su borusu tıkanıklığı açma robotu ile tıkalı giderler açılır. Lavabo borusu tıkanıklığı, atık su gideri klozet açma ve pis su borusu tıkanıklığı açma işinde boru tıkanıklığı açma makinesi etkili olur. Kanalizasyon tıkalı pis su borusu açma işinde robot yerine gider açıcı kimyasallar, tıkalı boru açma kimyasalı çok etkili olmayacaktır. Tıkalı boru açma yöntemleri arasında elbette profesyonel tıkanıklık açma yöntemleri kalıcı çözüm getirir.

Günümüzde temiz su ve atık su tesisat boruları tıkanıklığı makineler ile açılabilir. Bu yol, atık su borusu tıkanıklığı açma,  atık su gideri, tuvalet borusu açma ve klozet borusu ve pis su borularında kalıcı çözümdür. Basit tıkalı boru açma yöntemi ile pis su gideri tıkanıklığı açma ve pimaş gider tıkanıklığı açma başarı oranı düşüktür.

Pis Su Borusu Tıkanıklık Açma  ve Atık Su Borusu Tıkanıklığı Açma

Pis su borusu tıkanıklığı genellikle bez parçası, tuvalet kâğıdı, taş, seramik parçası ya da herhangi bir atık yüzünden olabilir. Bu nedenle tıkalı pis su borusu açma hizmeti alabileceğiniz bir tesisatçı ile iletişime geçmelisiniz. Tıkanıklığın açılması için robot kullanan bir tesisatçı olmasına özen göstermelisiniz. Robotla pis su borusundaki he türlü tıkanıklık kolay açılır.

Tıkalı pis su borusu açma sırasında tıkanıklığın yerini ve nedenini belirlemek için kameralı cihaz kullanılmalıdır. Etrafa zarar vermemek için tıkanıklığın kanal açma makinesi olan robot ile açılması gerekir. Özellikle pis su borusunun tıkanması yüzünden alt kata sızıntı oluyorsa, atıklar ve pis sular taşmaya başladıysa hiç zaman kaybetmemelisiniz.

Pis Su Borusu Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Pis Su Borusu Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

  • Tıkanan pis su gideri için tıkanıklık açma robotu kullanılır.
  • Tıkanan gider türüne göre tıkanıklık açma yayı ve tıkanıklık açma ucu kullanılır.
  • Tuvalet tıkanıklığı ile süzgeç tıkanıklığı için kullanılan yay kalınlığı aynı olmaz.
  • Bodrum katlarda oluşan tıkanıklık için uzun çelik yay olmalıdır. Eğer yaya kısa olur ise tıkanıklık açma işlemi yarıda kalabilir.
  • Tıkanıklık açıldıktan sonra tıkalı gider kimyasal ile yıkanır ise daha uzun ömürlü gideri kullanabilirsiniz.
  • Tıkanıklık açma robota takılan çelik yay ucu tıkanıklık çeşidi sert bir cisim ise rögara kadar iter ve tıkanıklık nedeni ortadan kalkar. Eğer tıkanıklık çeşidi bez tarzı yumuşak bir şey ise tıkanıklık yayına sarılarak giderden çıkarılır.

Pis Su Borusu Tıkanıklığı Açma Hızlı Servis Uygun Fiyat

Atık su borusu tıkanıklığı açma, su borusunda tıkanıklığı açma işi teknolojik makine gerekliliğini ortaya koyar. Tesisattaki tıkanıklığı açmak için, pis su borusu tıkanıklığı açma makinesi tıkalı pis su gideri açma makinesi ya da pimaş boru tıkanıklığı açma makinesi olmalıdır.

Tıkanan giderleri açmak için çağırdığınız servis ne kadar hızlı gelip tıkanıklığı açar ise sizin çekeceğiniz sıkıntı da o oranda az olur. Tıkanıklığa bağlı ortaya çıkacak maddi zararlarda henüz oluşmadan son bulur. Tıkanıklık arızalarında hızlı servis imkanından yararlanmak için tesisatçı firmaları arayabilirsiniz.

Tıkalı boru açma kimyasalı ile pis su borusu tıkanıklığı açma ve tuvalet gider açma yeterli olmaz. Ucuz olur diye bu yöntem kullanılır ancak bu olmaz ise profesyonel robotla tıkanıklık açma servisi çağırmak zorunda kalacaksınız. Yani maliyet daha da artmış olacaktır. Ortalama bir daire için tıkanıklık açma ücreti 300 TL ‘den başlar. Pis Su Borusu Tıkanıklık Açma işi uygun ücretlerle garantili yapılır.

Benzer Gönderiler: