Tıkanıklık Açma 451 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Robotla kanal açma denince evvela kırmadan dökmeden kameralı kanal açma ve kanalizasyon rögar tıkanıklık açma işi akla gelir. Kanal tıkanıklığı yaşandığında robotla tıkalı kanal açma işi robotla tıkanan kanal borularını açma yöntemi ile yapılmalıdır.

Robotla kanal açma sayesinde hem tıkanıklık sorunundan kurtulur hem de evinizde hasar oluşmaz.  İstanbul robotla tuvalet açma ve robotla kanalizasyon açma teknolojik cihazla ile yapılır.

Tıkanıklık kanal açma makinesi olan robotla açılırsa son derece kolay bir işlem yapılır.   Kanal tıkanıklığında bu yöntemi kullanan bir tesisatçıdan destek almanızı tavsiye ederiz. Kırmadan robotla kanal açma işi  kanal açma makinesi ile pimaş gider boru açma uygulaması ile yapılmalıdır.

Robotla Kanal Açma veya Robotla Tıkalı Kanal Açma

Kanal tıkanıklığının açılması için robot kullanılmasını tavsiye ederiz. Bu şekilde evinizde zahmetli işlemlerin yapılmasına gerek kalmaz. Kırmadan robotla kanal açma işleminde ustalar sistemli bir şekilde yaparlar. Kanalı tıkayan yabancı cisim belirlenerek kırmadan kanaldan çıkarılır. Bu yüzden tıkanıklık sorunu yaşayanlar robotlu tesisatçı ile iletişime geçmelidir.

Robotla Kanal Açma hizmeti almak için yeni yöntemleri kullanan ve cihazla hizmet veren bir tesisatçınız olmalıdır. Bu yöntemle tıkanıklığın yerinin belirlenmesinden, kanalın açılmasına kadar her aşamada cihazlardan yararlanılır. Dolayısıyla fayans kırmaya, duvarı kazmaya gerek duyulmaz. Robot kullanımıyla birlikte kanal tıkanıklığını açmakta kolaylaşmıştır. Eskiden olduğu gibi evinizde ek tadilat yapmanızı gerektirecek bir çalışma yapılmaz.

Robotla Kanal Açma | Uzmanlar Tesisat

Robotla Kanal Açma | Uzmanlar Tesisat

  • Tıkanıklık açılacak ise mutlaka profesyonel tıkanıklık açma cihazı olmalıdır.
  • Kırma dökmeye dayalı tıkanıklık açma uygulamaları artık kabul edilebilir değildir. Bunun için robotla kanal açma hizmeti alınmalıdır.
  • Kanalborusu tıkandığında kendi çabalarımızla bahse konu tıkanıklığı açmak zordur. Bu anlamda şartları çok zorlayıp, pimaşlara zar verirsek yeni bir tesisat arızasını ortaya çıkarmış oluruz. Bu durumda büyük maliyetlere katlanmak durumunda kalacağımızdan lütfen tıkanıklık açılmıyor ise müdahil olmayınız.
  • Kanal tıkanıklığı denince aslında ana hat boru tıkanıklığı ilk akla geldiğinden böyle bir durumda zaten vatandaş olarak müdahale etmemiz olanaksız olmaktadır.
  • Ana borular tıkandı ise hem tıkanıklık cihazı hemde tıkanıklık açma yayları istenilen uzunluğa kadar çıkarılabilmelidir.
  • Tıkanıklık açma yayın ucunda tıkanıklığın durumuna uygun uç takılmalı ve tıkanıklığın daha kolay açılması sağlanmalıdır.
  • Tıkanıklık makinesini kullanan usta bu işi iyi bilmeli ve tesisatçı olmalıdır.
  • Tıkalı ana hat açıldıktan sonra kamera ile görüntüleme yapılarak son durum da görülmelidir

Kanalizasyon Rögar Tıkanıklık Açma Fiyatları

Robot makine ucuna uygun aparat takılarak, atık su gider boruları robotla uygun ücretle açılır. Titreşim robotlu kanal açma, tıkanıklık açma pimaş açma fiyatı makul düzeydedir. Tıkanıklık açma gider açma kimyasalı ile evde gideri açabilirseniz elbette daha da uyguna gelir. Robotlu makineli tıkalı gider pimaş açma ücreti daire için 300TL den başlar.

Tıkanıklık oluşumu sonrası hizmet almanız gerektiğinde mutlaka tıkanıklık açma cihazı olan tesisatçı ustasından bu hizmeti alın. Eğer işi bilmeyen cihazı olmayan birinden tıkanıklığın açılmasını talep ederseniz hem tıkanıklık açılmaz hem de yeni sorunlar sizi bekler. Robotla tıkalı pimaş boru açma firması, robotla kanal tıkanıklığı açma ve robotla lavabo tıkanıklığı açma işini uygun fiyatlarla yapar. Robotla Kanal Açma profesyonel destek için bizi arayabilir bu anlamda yardım alabilirsiniz. Tadilat durumu olmayacağı için hem maliyet düşük olur hem de etrafın kırılıp dökülmesi sebebi ile günlük yaşantınızda etkilenmez.

Benzer Gönderiler: