Tıkanıklık Açma 474 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanıklık sorunundan zahmetsizce kurtulmak için robotla pimaş tıkanıklığı açma yöntemi kullanılmalıdır. Bu yöntemle pimaş boru tıkanıklığı yüzünden yaşanabilecek sorunlardan daha kolay kurtulur, evinize zarar verilmeden tıkanıklık açılmış olur.

Robotla tıkalı pimaş boru açma firması, pimaş tıkanıklık açma robotu ve kameralı robotla pimaş açma uygulaması ile kırmadan tıkanıklığı açar. Pimaş tıkanıklığının nedenleri bilinir ise  robotla kırmadan pimaş açma sonrası yapılması gerekenler veya yapılmaması gerekenlerde bilinmiş olur.

Pimaş tıkanıklığı açtırmak demek tıkalı pimaş açma kimyasalı kullanarak gider açma yapmak demek değildir. Pimaş boru tıkanması olduğunda profesyonel robotla pimaş açma, uygulaması ve pimaş yıkama gereklidir. Pimaş açma hizmeti, lavabo kanalizasayon ve pisuvar tıkanıklığı açma hizmetlerini kapsar. Robotlu makineler ile tüm tıkanıklık çeşitleri açılır ve kamera ile görüntülenebilir.

Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma Pimaş Açma Nasıl Yapılır?

Pimaş tıkanıklığının robotla açılması evinize zarar gelmesini önler. Robotla pimaş tıkanıklığı açma yönteminde kırmadan bu sorundan kurtulabilirsiniz. Robot denilen cihaz pimaş borunun tıkanmasına neden olan yabancı cismin etrafı kırmadan borunun içinden çıkarılmasını sağlar. Robot kullanmayı ilen ustalar kamera ile tespit edilen yabancı cismi cihazın ucuna taktıkları aparat yardımıyla borudan çıkarırlar.

  • Tıkanan gider çeşidine göre tıkanıklık açma robotu ile nereden işe başlanacağına kara verilir.
  • Tıkalı gider boru çapına göre tıkanıklık açma cihazın teli ayarlanır ve tıkanıklık telinin ucuna tıkanıklığın türüne göre uç takılır.
  • Cihaz ve ek parçaları doğru ayarlandıktan sonra tıkanıklık cihazı çalıştırılıp işleme başlanır.
  • Tıkanıklık cihazının, tıkanıklık telini giderin içine doğru göndermeye başlar.
  • Tıkalı olan yere kadar gittikten sonra tıkanıklık nedeni sert bir cisim ise rögara iter. Eğer tıkanıklık neden yumuşak, bez parçası, ıslak mendil, poşet tarzı bir şey ise tıkanıklık teline sarılıp giderden çıkartılır.
  • Tıkanıklık tam olarak açılıncaya kadar cihaz açık kalır ve bu işlemlere devan edilir. Gider açıldığında tel daha da ileriye çok rahat bir şekilde gider. Artık tıkanıklık açılmış olup gideri eskisi gibi kullanabilirsiniz.
  • Gerek görüldüğü takdirde tıkanıklık açıldıktan sonra, kamera ile açılan gide görüntülenir.
Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Pimaş tıkanıklığı halinde giderden sular gitmez, etrafa atıkların taşması söz konusu olur. Ayrıca komşunuza alt kata pis sızıntılar olabilir. Atıklar nedeniyle evinizi pis kokular sarabilir. Tıkanıklık tesisatın en ciddi sorunları arasındadır. Bu nedenle öncelikle pimaş borunun tıkanmasına neden olan etken kamera ile tespit edilmeli, yeri belirlenerek tıkanıklık robotla açılmalıdır. Bu yöntem tesisattaki tıkanıklık sorunlarının daha kolay çözümlenmesine yardımcı olmaktadır.

 Robotla Tıkalı Gider Açma Pimaş Açma Fiyatları

Profesyonel tıkalı gider açma işi her zaman daha uygun ücretle yapılır. Tıkanan gider pimaşın için robotun yayı gönderilir ve pimaş lavabo tıkanıklığı açma işi gider açma robotu ile kırmadan dökmeden yapılır. Kameralı robotla pimaş açma fiyatları 2022, yağlanmış gider borusu açma fiyatları bütçeyi zorlamaz.

Tıkanan giderlerin açılması için makine ile müdahale etmek fiyat açısından da arızanın giderilmesi açısından da büyük avantajlar sağlar. Tıkanıklık açma fiyatı tıkanıklık açılmadan tıkanıklığın çeşidine göre sizlere verilir. Minumum tıkanıklık açma fiyatı 300 TL olup tıkanıklık açma zorluk derecesine göre fiyat artış gösterir.

Tıkalı pimaş açma kimyasalı veya tıkalı boru açma teli ile uğraşmak yerine pimaş açma servisi ile irtibata geçin. Pimaş açma İstanbul servisi profesyonel pimaş kanal gider açma hizmetini uygun fiyatla sunmaktadır. Robotla pimaş tıkanıklığı açma profesyonel hizmeti garantili yapılır.

Benzer Gönderiler: