Tıkanıklık Açma 433 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Robotla pis su gideri açan servis için tıkanan pis su gider borusunu robotla açan firma ile iletişime geçmek en hızlı çözüm olacaktır. Tıkanan pis su giderini robotla açan tesisatçı ya da pis su giderlerini açan tesisatçı bu işi kırmadan robotlarla yapar. Mutfak gideri tıkandı ise kanal açma robotu ile tıkalı boru açma yöntemi kullanılarak en hızlı şekilde tıkanmış mutfak gideri açılır.

Cihazlarla tıkalı gideri açma, robotla pis su atık borularını açma, robotla kanal açma veya robotla pimaş açma hizmetleri aynı soruna çözüm yollarıdır. Tıkanmış gider borularını kırmadan açmak, robotla pis su gideri açan servis ile tadilat olmaksızın yapılabilmektedir. Çağımızda teknolojinin bu denli hızlı ilerlemesi elbette tesisat sektöründe de yansımaları olmuştur. Tesisat arızalarında ulaşılması zor ve görünmeyen yerlerde, zemin altında kalan borularda oluşan arızalar cihazlar sayesinde pratik uygulamalar ile bulunur. Robotla pis su gideri açan servis bu imkanlardan yaralanarak tıkalı gideri kırma dökme olmadan açar.

Pimaş açma, kanal açma, lavabo açma, gider açma işlerini tesisatçı robotla kırmadan açmalıdır. Tıkanan lavabo nasıl açılır, tıkanan pis su giderini kırmadan robotla açan servis gibi aramalar yaptığınızda bu işi profesyonel yapan tesisatçılara ulaşmanız mümkündür. Lavabo açıcı ile tesisatçı gelmeden tıkanan gideri açmaya çalıştınız baktınız olmuyor çözüm için Uzmanlar Tesisatı arayabilirsiniz.

 Robotla Pis Su Gideri Açan Servis Robotla Kanal Açma

Tıkanmış giderlerin kırmadan açılması için robotla pis su gideri açan servis çağırmalısınız. Pis su gideri kullanım suyunu yani atık suyu kanalizasyona kadar taşır. Banyo, tuvalet gibi alanlarda kullanılan atık suların atılmasına yardımcı olur. Bu boru hatları pis su giderleri olarak tanımlanır. Bu giderlerde tıkanıklık sorunu daha sık yaşanır. Çünkü atıklar tıkanıklık için uygun ortam oluşturur.

Mutfakta yağ kalıntıları, banyoda saç telleri,kıl, tüy, tuvalette diğer atıklar tıkanıklığın oluşmasında etkili olur. Tıkanan pis su giderlerinin kırmadan açılması içinde robot kullanılması gerekir. Bu nedenle tıkanıklık sorunu yaşayanların robotla pis su gideri açan servis çağırması gerekir.

Robotla Pis Su Gideri Açan Servis | Uzmanlar Tesisat

Robotla Pis Su Gideri Açan Servis | Uzmanlar Tesisat

Robotla pis su giderinin açılması evlerde tadilat masraflarınızı azaltan bir uygulamadır. Aynı zamanda evinizdeki hasarı azalttığı için, stresinizi de azaltacaktır. Evinize zarar gelemediğini görmek sizi rahatlatacaktır. Pis su giderine sokulan robot tıkanık etkenlerini rahatça dışarıya çıkarmaya yardımcı olur. Etrafı kırmadan başka yerlere zarar vermeden robotla pis su gideri açılır. Robotla pis su gideri açan servis size konforlu bir hizmet sunar.

  • Tıkalı gideri açmaya yarayan tıkanıklık robotuna takılan tıkanıklık teli ile çok uzun hatlarda tıkanıklık açılır.
  • Tıkanıklık robotunun telleri birbiri ucuna eklenme imkanı olduğundan hattın uzunluğuna göre uygulama yapılmasına imkan verir.
  • Tıkanıklık teli robotla hem ileri dönerek gider heme de ters istikamette geri dönerek gelir.
  • İleri dönerek gittiğinde tıkanıklığa  neden olan ne var ise kanalizasyona doğru iter ve tıkanıklığı açar.
  • Eğer tıkanıklık nedeni yumuşak bir şey ise , bez, tuvalet kağıdı, ıslak mendil bunlar da tel geri sarılıp çekildiğinde tele sarılıp giderden çıkartılır.

Robotla pis su borusu açan firma, robotla atık su gideri açan usta, robotla pis su gideri açan tesisatçı yukarıda yazılı yöntemleri kullanarak tıkanıklığı açar. Pis su gideri açan firma İstanbul, robotla pimaş açan tesisatçı için doğru firma seçmek de elbette önemlidir.

Tıkanmış Gider Borularını Kırmadan Robotla Açma Fiyatları

Tıkalı gider açma fiyatları genel hangi giderin tıkandığına ve giderin hangi katta olduğu ile doğru orantılıdır. Bir dairede en düşük ücret lavabo tıkanıklığından alınır ki 250 TL ücreti vardır. En yüksek ücret ise tuvalet gider tıkanıklığından alınır ki 350 TL – 450 TL’ dir.

Kırmadan robotla pimaş açma uygulaması yapıldığını gördüğünüzde robotla pimaş nasıl açılır sorusu somut olarak yanıt bulmuş olur. Robotla tıkalı gider açan firma için robotla pis su gideri açan servis için Uzmanlar Tesisatı arayın.

Benzer Gönderiler: