Tıkanıklık Açma 540 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Süzgeç tıkanıklığı açma, güncel teknolojik gelişmeleri takip eden tesisatçı için pratik bir uygulama ile gerçekleşir. Süzgeç su çekmiyor ise süzgeçlerin tıkanması suyun taşması durumu ortaya çıkar ki istenmeyen bir durumdur. Banyo yer süzgeç tıkanıklığı açma işi evde de kimyasal açıcı ile denenebilir. Eğer kimyasal açıcı ile süzgeç tıkanıklığı açma işinde başarı sağlanamaz ise robotla süzgeç tıkanıklığını açana tesisatçı servisi çağırabilirsiniz.

Banyo gider tıkanıklığı var ise yer süzgeci tıkalı ise kimyasal dökerek tıkanıklığı açmak evde denenebilecek bir yöntemdir. Lavaboda su birikti ise süzgeci tıkayan saç kıl var ve buna bağlı lavabo suyu çekmiyor ise yine evde kimyasal açıcı denenebilir.

Banyo, bahçe, balkon gibi yerlerde zeminde biriken kirli suyu kanalizasyona gitmesini sağlayan, süzgeçlerdir. Tesisatçınız güncel yöntemleri kullanıyor, müşteri memnuniyetine önem veriyorsa, süzgeç tıkandı diye aradığınızda ne kadar zor durumda olduğunuzu hemen anlar.

Hiç vakit kaybetmeden ustalarını göndererek, tıkanmış süzgeci yeni yöntemlerle açar. Banyo ve balkon süzgeçleri tıkanır ise süzgeçten su gitmiyor ise banyo süzgeç tıkanıklığı nasıl açılır sorusu sorulur. Süzgeç tıkanıklığı açma İstanbul servisi banyo süzgeç gideri tıkanıklığı açma uygulamasını makineler ile profesyonelce yapar.

Süzgeç Suyu Çekmiyor Süzgeç Tıkanıklığı Açma

Süzgeç tıkanıklığı evinizde zor durumda kalmanıza neden olan tesisat sorunlarından biridir. Zamanla kullanımdan dolayı ya da bir dikkatsizlik sonucunda süzgeç tıkanıklığını siz de yaşayabilirsiniz. Bunun başınıza gelmesine her an hazırlıklı olmalısınız. Çünkü kıl, saç teli, sabun, deterjan kalıntıları, yağ kalıntıları bile süzgeçleri tıkayabilir. Siz içine bir şey kaçırmasanız bile bu sorun sizi de etkileyebilir. Banyo süzgeci tıkanabilir, tuvalet, mutfak süzgeci tıkanabilir.

Yer sifonu  tıkanıklığı, duşa kabin tıkanması, duşa kabin gider süzgeci tıkanıklığı da aynı uygulamalar ile çözüme kavuşturulur. Bunun için robotlu tesisatçıdan destek almalısınız. Ustalar profesyonel yöntemlerle tıkanmış süzgeci açmalıdır.

Süzgeç Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Süzgeç Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

  • Süzgeç tıkanıklığı sorununuz olursa, acil usta talebiniz de olur. Bu tıkanıklığı açmak için ustalar kameralı cihaz ve kanal açma makinesi olan robot kullanmalıdır.
  • Böylece fayanslar kırılmadan tıkanıklık açılmış olur. Tesisatçı robotun ucuna uygun bir aparat takar ve süzgeç giderinden yabancı madde dışarıya çıkarılarak tıkanıklık açar.
  • Gerek görüldüğü takdirde de kameralı cihazla süzgeç giderine girilir ve ununla bilgisayar üzerinden görüntüleme yapılır. Bu sayede içerideki tıkanıklık sebebi ve tıkanıklığın tam açılıp açılmadı tespit edilir. Aynı zamanda tıkanıklığın nerede olduğu bulunur. Ustalar bu cihazları kullanıyorsa, süzgeç tıkanıklığından en kolay şekilde kurtulursunuz

Yukarıda da belirttiğimiz üzere eğer usta cihazla tıkanıklığı açıyor ise stres yaşamadan zaman kaybetmeden bu sorundan kurtulursunuz. Robot kullanarak, tıkanıklığı kırmadan açtıktan sonra da  tıkanıklığa neyin sebep olduğuna göz atılır.  Bu yüzden ustaların gelip, süzgeç giderini kameralı cihazla görüntülemesi ile boru içini de görmüş olursunuz.. Buna göre tıkanıklığın makine ile ne denli açıldığı da kamera ile görülebilir. Böyle kolay yöntemler varken, tıkalı süzgeci kendi başınıza açmak için uğraşmayın. Arayın ustalarımız profesyonel şekilde cihazla süzgeci açsınlar.  Evinizde tıkanmış süzgeçlerin açılması için profesyonel destek alırsanız her açıdan kazançlı çıkarsınız. Süzgeç tıkandı diye canınızı sıkmayın siz sadece bizi arayın tıkanıklığı uzman tesisatçılar ve profesyonel cihazlar ile çözelim.

Robotla Banyo Süzgeci Açma Süzgeç Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Banyo yer süzgeci açma, banyo yer süzgeci tıkanıklığı açma, robotla kırmadan banyo tıkanıklığı açma, banyo gideri açma için yapılan uygulama aynıdır. Süzgeç tıkanıklığı açma fiyatı bir daire için 250 TL civarındadır. Eğer otopark süzgeci tıkandı ise burada ana hat tıkanmış demektir ki fiyatla ilgili bilgi durumu net anladıktan sonra telefonda fiyat bilgisi paylaşılır. Dolayısı ile süzgeç tıkanıklığının nerede yaşandığı fiyatı belirler desek yanlış olmaz.

Yer süzgeci tıkanıklığı nasıl açılır, yer süzgeci açma, banyo süzgeci gideri açma, banyo süzgeç tıkanıklığı açma da aynı şekilde robotla uygun fiyatlar açılan tıkanıklık çeşitleridir.

Benzer Gönderiler: